روشهای پرداخت

پرداخت آنلاین : خریدارانی که امکان پرداخت اینترنتی دارند در پایان سفارش خود میتوانند بلافاصله وجه سفارش خود را بصورت آنلاین پرداخت کنند. این پرداخت بلافاصله تایید و پردازش سفارش آغاز خواهد شد.

پرداخت به روش کارت به کارت : در این روش خریدار میتواند سفارش خود را ثبت کرده و سپس وجه سفارش را به حساب های اعلام شده در سایت یاتای واریز کند در نهایت خریدار باید تاریخ و مبلغ واریز شده را به بخش فروش یاتای اطلاع دهد تا با تایید پرداخت توسط کارشناس فروش، پردازش سفارش آغاز شود.

 

روشهای ارسال

ارسال کالا در یاتای به طریق ارسال اکسپرس (فقط تهران)، پست سفارشی ، و باربری صورت میگیرد.

هزینه ارسال سفارش ها به عهده خریدار می باشد. 

هزینه حمل تا باربری تهران و  هزینه حمل تا باربری شهرستان، هنگام تحویل سفارش توسط باربری مقصد از خریدار دریافت خواهد شد.

 

ارسال برای شهرهای غیر از تهران از طریق پست و باربری انجام میشود.

ارسال کالاهای حجیم از قبیل هود و سینک و... برای شهرستان ازطریق باربری بصورت پس کرایه انجام میشود(هزینه ارسال با باربری بر عهده مشتری می باشد). 

 

ارسال سفارشات در تهران 1 الی 3 روز کاری و در شهرستان 2 الی 5 روز کاری زمان می برد.

ارسال اکسپرس یاتای (ناوگان یاتای)

در حال حاضر ارسال اکسپرس فقط در شهر تهران انجام می‌شود. زمان ارسال یک الی سه روز کاری میباشد.

سفارشهای مربوط به تهران، قبل از ارسال با مشتری هماهنگ میشود.

 

پست سفارشی

برای ارسال کالا به تمام نقاط کشور (غیر از تهران)، از روش پست سفارشی استفاده خواهد شد. پس از سفارش کالا و تکمیل خرید، کالای موردنظر شما تحویل پست شده و طبق روال شرکت پست، حداکثر تا 4 روز کاری تحویل شما خواهد شد. همچنین شماره‌ی پیگیری پستی برای شما ارسال خواهد شد، که شما از آن طریق می‌توانید با مراجعه به سایت شرکت پست، در هرلحظه از وضعیت کالای خود مطلع شوید.

http://itemtracking.post.ir

 

باربری

کالاهای حجیم و سنگین برای شهرهای غیر از تهران، ازطریق باربری ارسال خواهند شد هزینه باربری بر عهده مشتری می باشد.

 

ارسال به‌ موقع سفارش

سرعت و دقت عمل همواره یکی از فاکتورهای مهم یاتای بوده است. تلاش یاتای بر این است که با ارسال به‌موقع کالا تجربه‌ی یک خرید اینترنتی لذت‌بخش را برای شما فراهم کند. بلافاصله پس از ثبت و نهایی شدن سفارش و تائید واحد سفارشات، کالای موردنظر شما به واحد ارسال تحویل داده خواهد شد تا در سریع‌ترین زمان ممکن به دست شما برسد.