صندلی اداری

زندگی صنعتی امروزه باعث شده است که همه ساعات طولانی را در طول روز بر روی صندلی نشسته ایم بخصوص اگر این زمان را در محل کار سپری کنیم انتخاب صندلی متناسب با فیزیک بدن و نو ع کار بسیار حائز اهمیت می باشد. اگر صندلی متناسب با فیزیک بدن انتخاب نشود باعث ایجاد اسیب جدی به ستون فقرات خواهد شد. بنابراین صندلی اداری انتخابی ما باید صندلی راحت...

صندلی اداری

زندگی صنعتی امروزه باعث شده است که همه ساعات طولانی را در طول روز بر روی صندلی نشسته ایم بخصوص اگر این زمان را در محل کار سپری کنیم انتخاب صندلی متناسب با فیزیک بدن و نو ع کار بسیار حائز اهمیت می باشد. اگر صندلی متناسب با فیزیک بدن انتخاب نشود باعث ایجاد اسیب جدی به ستون فقرات خواهد شد. بنابراین صندلی اداری انتخابی ما باید صندلی راحت و استانداردی باشد همچنین صندلی اداری یکی از اجزای اصلی دفتر کار می باشدو یک ضرورت مهم برای تجهیز دفتر کار و استفاده پرسنل می باشد. و تاثیر بسزایی در چیدمان و دکور محل کار دارد و از هر صندلی نمیتوان برای دکور دفتر کار استفاده نمود.

صندلی اداری استاندارد

به طور کلی صندلی اداری استاندارد باید اصطلاحا ارگونومیک باشد یعنی متناسب با فیزیک بدن شخص استفاده کننده طراحی بشود .

ارتفاع صندلی باید به راحتی قابلیت تنظیم داشته باشد و این ارتقاع به طور معمول از کف حدود 40 تا 53 سانتی متر است و کاربر صندلی نسبت به راحتی پاهای خود و همچنین ارتفاع میز می تواند این اندازه را تنظیم نماید. نشیمن و تکیه گاه صندلی اداری نسبت به انواع صندلیها پهن تر و بزرگتر می باشد به طوری که کامل نشیمن و پشت را پوشش دهد و معمولا پایه این نوع از صندلی جهت سهولت در جابجایی چرخدار تعبیه می شود.

انواع صندلی اداری

انواع صندلی اداری شامل صندلی ریاست، صندلی مدیریت، صندلی کامپیوتر، صندلی کنفرانس، صندلی ارگونومیک، صندلی اجرایی و ... می باشد. که هر کدام از این نوع صندلیها بسته به نوع کاربرد دارای استانداردهای مخصوص به خود می باشند.

بیشتر

صندلی اداری