زیرشاخه ها

 • برقی و روشنایی

  یکی از بخش های اصلی طراحی داخلی ساختمان، بحث برقی و روشنایی ساختمان است، علاوه بر نحوه قرار گیری ساختمان در محل و شیوه ساخت آن که به نورگیر بودن و روشنایی طبیعی آن می انجامد، سیستم روشنایی و برق رسانی ساختمان برای زمان هایی که نور طبیعی وجود ندارد بسیار با اهمیت است.

  برقی و روشنایی

  فیوز و کلید حفاظتی

  بمنظور حفاظت تأسیسات برقی و روشنایی، برق صنعتی، سیم و کابل و ماشین آلات در برابر اضافه بار و جریان اتصال کوتاه از فیوز و کلید حفاظتی استفاده می گردد.همان طور که گفته شد کلید حفاظتی نوعی کلید است که با مقایسهٔ جریان سیم‌های رفت و برگشت، در صورتی که اختلافی بین جریان رفت و برگشت وجود داشته باشد مدار را قطع می‌کند  وفیوز یک وسیله حفاظتی است که  مدار را در برابر اضافه بار و اتصال کوتاه حفظ می کند،

   

  کلید و پریز

  کلید ها ابزاری هستند که به وسیله آن ها جریان برق مدار وصل یا قطع می شود، کلید ها دارای انواع مختلفی از جمله، کلید تک پل که از یک نقطه یک مصرف کننده را کنترل می کند، کلید دوپل که دو مصرف کننده را از یک نقطه کنترل می کند، کلید تبدیل یک مصرف کننده را از دو نقطه کنترل می کند و کلید صلیبی که امکان کنترل یک گروه مصرف کننده را از چند نقطه برای ما فراهم می آورند.

  پریزها هم وسیله ای هستند برای اتصال سیم ها در سیم کشی های ثابت و قابل انعطاف مانند دوشاخه لوازم برقی، پریز ها دارای انواع مختلفی مانند تک فاز یا سه فاز هستند که بر اساس نوع حفاظت دسته بندی می شوند، برخی از آن ها دارای اتصال به زمین بوده و برخی دیگر بدون اتصال به زمین هستند.

  برقی و روشنایی

   

  لامپ

  لامپ یا منبع  روشنایی، شامل مجموع یک منبع نوری و قطعات و تجهیزات مکانیکی و الکتریکی مثل حباب، اتصالات، به همراه مدارات راه انداز، مثل بالاست، خازن و … می‌شود که در یک شیشه قرار داده شده‌اند، و از آن‌ها جهت تبدیل انرژی الکتریکی به روشنایی کمک می‌گیرند، لامپ الکترونیکی یا چراغ  امروزه در بخش دکوراسیون داخلی استفاده بسیاری می شود به همین دلیل مدل های متنوعی از نظر ظاهری تولید و عرضه شده است.

   

  دربازکن

  تاسیسات و سیستم های امنیتی در هر خانه ای حرف اول را می زند و شما قبل از هر اقدامی باید از امنیت خانه خود مطمئن شوید. با پیشرفت تکنولوژی در هر زمینه ای، امکانات و خدمات بیشتری برای زندگی راحت تر در اختیار انسان قرار می گیرد. به همین دلیل امروزه درب باز کن های تصویری تولید شده است که کاربرد بیشتری به سری های قدیمی خود دارند و امنیت را منزل را بالا تر می برد.

  آیفون تصویری علاوه بر ارتباط صدا، تصویر مراجعه کننده به درب منزل از طریق دوربین پنل که معروف به صفحه دم در می باشد به مانیتور داخل انتقال می دهد و حتی در مدل های حافظه دار قابلیت ضبط تصویر مانیتور امکان پذیر می باشد که معمولاً این مدل مانیتور ها در سیستم های قدیمی با اضافه شدن حافظه جانبی اجرا می شود.

  هواکش

  به طور کلی ، هواکش به دو دسته هواکش خانگی و هواکش صنعتی تقسیم می شوند که هر یک کاربرد های خاص خود را دارند.استفاده از فن یا هواکش خانگی علاوه بر جابجایی هوا ،در سلامت ، بهداشت همچنین محافظت از وسایل و بسیاری از موارد دیگر کار آمد می باشد. به عنوان مثال هوای مرطوب یک فضا می تواند ،رنگ وسایل چوبی موجود در آن محیط را خراب کند و یا باعث زنگ زدن اشیای فلزی شود که، استفاده از یک هواکش یا سیستم تهویه هوای خانگی می تواند از این موضوع جلو گیری کند .

  خانه هوشمند

  با هوشمند سازی خانه می توانید کنترل طیف وسیعی از وسایل برقی و روشنایی را در دست داشته باشید . متداول ترین نمونه از هوشمند سازی می توان کنترل سیستم مدیریت روشنایی اشاره کرد. سیستم کنترل روشنایی هوشمند بایستی توسط یک متخصص واجد شرایط نصب شود. کابل کشی تنها یک عنصر است و بدون تجهیزات و برنامه نویسی شما نمی توانید حتی یک نور را کنترل کنید.

  مدیریت کابل

  کابل استفاده شده در محیط و میز کار نشان دهنده بی نظمی، بهم ریختگی و حواسپرتی هستند.حتی وقتی که آنها در گوشه ای از میز کار خود مخفی می کنیم یا با استفاده از بست های مختلف آنها را در کنار هم سفت می کنیم باز هم زیبایی و نظم محیط ما تحت تاثیر قرار می گیرد و همچنان کابل ها را به عنوان یک عامل بی نظمی در نظر می گیریم.استفاده از مدیریت کننده کابل باعث می شود محیط کاری شما هوشمندانه به نظر برسد و نظم و زیبایی خاصی برآن حاکم شود. این محصولات راه حل مناسبی برای کابل های وسایل مختلف شما می باشند و شما را از هرگونه اتصالات اضافی بی نیاز می کند. 

  برقی و روشنایی

 • تاسیسات

  تولید و عرضه انواع ملزومات و تجهیزات کاربردی تأسیسات ساختمان از دیرباز مورد توجه شرکت ساخت و ساز و پیمانکاران  قرار گرفته و به مرور زمان عوامل زیادی دست به دست هم داده اند تا بتوان بهترین محصول را برای ایجاد شرایط مطلوب جهت سکونت را تهیه  و تولید کنند.

  تاسیسات

  معرفی انواع تأسیسات ساختمان

  پکیج گرمایشی :

  یکی از تجهیزات  پر مصرف در فصول سرد پکیج گرمایشی است که به تنهایی می تواند نقش موتورخانه ای کوچک را در منزل و ساختمان های اداری ایفا کند. کاربرد اصلی پکیج ها تأمین آبگرم مصرفی ساختمان و تأمین حرارت و گرمای لازم برای گرمایش رادیاتورها می‌باشد. مزیت داشتن پکیج این است که دیگر نیازی به تاسیسات موتورخانه مرکزی نمی‌باشد پس از این رو، هزینه های بالای لوله کشی و تأمین مشعل و دیگ و ... برای احداث تاسیسات ساختمان و گرمایشی موتورخانه مرکزی حذف می شود.

  رادیاتور:

  رادیاتور وسیله ای پرکاربرد برای توزیع گرمای لازم در داخل ساختمان می باشد. آب گرم تامین گرمایش رادیاتورها یا در پکیج همان واحد و یا در تاسیسات گرمایشی موتورخانه مرکزی ساختمان تولید می گردد. رادیاتور ها در انواع متفاوتی مانند رادیاتورهای فولادی، رادیاتورهای آلومینیومی، رادیاتورهای پنلی و انواع رادیاتورهای برقی تهیه و تولید می شود.

  ابزار های تاسیساتی :

  ابزار های تاسیساتی شامل دریل ، پیچ گوشتی برقی و شارژی، دستگاه فرز، پروفیل بر، اره زنجیری (موتوری)، اره، آچار، انبر، قیچی و گردبر، پيچ گوشتی و فازمتر، چکش، سوهان و سنباده، بکس و متعلقات، ست سر پیچ گوشتی، کيت ابزار، فیلتر بازکن، گيره و پيچ دستی، سندان دستی، ابزار نقاشی و لوازم ايمنی کار می باشد که هر کدام کاربرد ساختمانی بسزای دارد. لوازم ایمنی کار هم می توان دستکش و لباس کار را نام برد که برای جلوگیری از خطر بکار میرود.

  ایزار تاسیساتی

  لوله و اتصالات:

  بطور کلی لوله ها وظیفه انتقال یا نگهداری انواع  مایعات یا گازها با چگالی های مختلف را بر عهده دارند. لوله ها بر اساس کاربرد آنها می‌توانند از مواد مختلفی مثل فولاد، پلاستیک ، مس ،  چدن،سیمان ، PVC و غیره ساخته شوند.همچنین کاربرد اتصالات  در لوله کشی آب سرد و گرم مصرفی برای اتصال لوله ها به یکدیگر ، تغییر جهت دادن لوله ، انشعاب گیری و یا تبدیل قطر لوله از قطعاتی می باشد.

  شیرآلات صنعتی:

  شیر صنعتی یک وسیله مکانیکی است که طی یک فرآیند فشار و جریان سیال را کنترل می کند. وظایف اصلی شیرها شامل؛ قطع و وصل کامل جریان، کنترل مقدار و فشار جریان عبوری، کنترل مسیر جریان، کنترل و ایمن نگه داشتن دستگاه های تحت فشار می باشد.

  پمپ آب:

  پمپ آب ساختمانی، جهت افزایش فشار آب خانه، ساختمان، آپارتمان و ویلا ها به کار می رود. متراژ واحد، تعداد شیر ها و همچنین تعداد طبقات عواملی هستند که در انتخاب پمپ خانگی موثر می باشند. پمپ با مخازن انبساط یا پمپ با کلید اتوماتیک و یا بوستر پمپ از انواع پمپ خانگی هستند که با توجه به کاربرد هر کدام، یکی از آنها برای ساختمان و یا خانه مورد نظر انتخاب می شود.

  چرخ صنعتی:

  چرخ‌های صنعتی ثابت و گردان ابزار‌هایی برای حرکت و انتقال اجسام در کارخانه، انبار، فروشگاه، اماکن تفریحی و مراکز پزشکی هستند. معمولا چرخ‌های صنعتی از فولاد یا چدن تولید می‌شوند که برای سهولت‌ حرکت و کاهش صدا و جلوگیری از خوردگی فلز، فضای خارجی شعاع چرخ‌ها را با نوار‌های عایق از مواد لاستیکی و پلیمری پوشش می‌دهند.

  تاسیساتی

 • شبکه حفاظتی امنیتی

  يکي از مهمترین دلایل استفاده از تجهیزات حفاظتی و امنیتی ، ایجاد محیطی امن و حفاظت شده برای خانه ما میباشد. با داشتن تجهیزات حفاظتی و امنیتی میتوانید با خیال راحت منزل خود را ترک کنید و هنگام  خروج از منزل سیستم امنیتی را فعال نمائید.تجهیزات حفاظتی و امنیتی که در فروشگاه یاتای بفروش میرسد انواع دوربین مداربسته ، گاو صندوق و قفل دیجیتال می باشد.

  حفاظتی و امنیتی

  گاوصندوق :

  امروزه دیگرداشتن محلی امن برای نگهداری اسناد ومدارک وهم چنین وجوه نقد و اشیا قیمتی یکی ازضروریات می باشد; لازم به ذکراست که کارایی گاوصندوق فقط منحصر به جلوگیری ازسرقت نیست; گاوصندوق علاوه برجلوگیری ازسرقت، ازبین رفتن اشیا قیمتی واسناد بهادار شما درمقابله با آتش سوزی ها و بلایای طبیعی مانند سیل، زلزله طوفان های سخت و…جلوگیری می کند. گاو صندوق باید دارای ویژگی های همچون ضد حریق بودن ، ضد ضربه بودن، دارای سیستم هشدار ، سبک و قابل حمل ، ظاهری زیبا و قیمتی  مناسب  داشته باشد.

  حفاظتی و امنیتی

  دوربین مداربسته:

  دوربین مدار بسته یکی از تجهیزات امنیتی می باشد که برای کاربردهای مهمی از قبیل کنترل و نظارت ، افزایش امنیت و ایمنی  بکار می رود. دوربین های مدار بسته از لحاظ تجهیزاتی که در آن استفاده می شود به دو دسته   active  و passive تقسیم می شود. دوربین مدار بسته جهت نصب در دو بخش محیط بیرونی و محیط داخلی طراحی و تهیه می شوند و دوربین های محیط های داخلی با دوربین های خارجی از نظر طراحی بدنه تفاوت دارند. زیرا در فضای بیرون وجود گرد و غبار و رطوبت وجود دارد که باعث می شود به دوربین آسیب برسانند و دوربین های بیرونی  طوری طراحی شده اند که بتوانند در مقابل این آسیب ها ایمن باشند. مهمترین قسمت یک سیستم مدار بسته در هنگام خرید دوربین مدار بسته دستگاه ضبط تصاویر است .دستگاه ضبط دوربین مداربسته وظیفه ذخیره و نگهداری تصاویر ضبط شده دوربین مداربسته را بر عهده دارد و از طریق این دستگاه ضبط، پخش و انتقال تصویر دوربین مداربسته ممکن خواهد بود.

  قفل دیجیتال:

  قفل دیجیتال نوعی قفل الکترومکانیکی می باشد که بدون کلید  و توسط سایر روش های دسترسی می توان آن را کنترل نمود. بدنه بسیار مقاوم و همچنین وجود سیستم های هوشمند امنیتی باعث شده تا قفل های دیجیتال به یکی از امن ترین مدل های قفل موجود در جهان تبدیل شود. منبع تغذیه این نوع قفل باتری قلمی بوده به طوری که جهت نصب نیاز به سیم کشی داخلی برق نمی باشد. این نوع قفل را می توان بر روی انواع درب نصب نمود.

   

 • مصالح ساختمانی پایه

  مصالح ساختمانی عبارت است از کلیه تجهیزات ساختمانی که در همه مرحله ساختمان سازی مورد استفاده قرار می گیرد. در این گروه از مصالح ساختمانی که به مصالح پایه هم معروف است می توان ؛ مصالح فلزی، انواع آجر و سفال، انواع ملات خشک ، مصالح پودری و دانه ای، انواع پانل و دیوار پیش ساخته و همچنین فراورده های بتنی و ملزومات بتن ریزی و نیز بلوک سیمانی، بتن آماده، تیرچه سقفی و...  را معرفی کرد. در فروشگاه اینترنتی یاتای شما می توانید انواع مصالح ساختمانی مورد نیاز در ساخت وساز خود را بررسی، مقایسه و بصورت آنلاین خریداری نمایید.

  مصالح ساختمانی 

  انواع مواد و مصالح ساختمانی

  مصالح طبیعی:

  این مصالح شامل مواد معدنی موجود در طبیعت می‌باشد مثل ماسه، خاک‌‎ها به خصوص خاک رُس و مصالح سنگی.

  چسباننده‌ها:

  به مواد معدنی یا مصنوعی که باعث چسباندن ذرات مواد و مصالح دیگر به هم می‌شوند، «چسب» می‌گویند مانند قیر.

  ملات‌ها:

  مواد مرکب چسبنده که از ترکیب یک ماده‌ی حلّال یا چسب ساختمانی مثل آب و ذرات پرکننده ایجاد می‌شوند را ملات می‌نامند؛ مانند ملات کاه‌گل، گِل رُس، شفته آهک، ماسه آهک، گچ و خاک، ماسه سیمان و باتارد.

  قطعات:

  به اجزای معدنی به کار رفته در یک ساختمان، «قطعات» می‌گویند؛ مانند آجرها، قطعه سنگ‌ها، کاشی، سرامیک، بلوک‌ها، جامِ شیشه، موزائیک و …

  فلزات:

  به ترکیبات شکلی بدست آمده از ذوب و قالب‌گیری کانی‌های فلزی، «فلز» می‌گویند. مثل چدن، فولاد، آلومینیوم، مس، سرب و روی.

  مصالح ساختمانی

  مواد و مصالح ساختمانی و کاربرد آن‌ها

  شن و ماسه

  «شن و ماسه» به ذراتی اطلاق می‌شود که از فرسایش و یا خرد شدن یک سنگ که دارای گوشه‌ی گرد یا تیز می‌باشد، بدست آمده‌اند.

  کاربرد: شن و ماسه مواد پرکننده یا پوشش‌دهنده‌ در مصالح ساختمانی می‌باشند، مانند سطوح معابر، ملات‌ها، بتن سیمانی، سطوح نمای قطعات بتنی، قطعات پیش‌ساخته‌ی بتنی و بتن آسفالتی زیرسازی جاده‌ها.

  گچ

  فرآورده‌ای از ماده‌ی خام سنگ‌گچ طبیعی که حاصل پخت و آسیاب در دمای ۱۶۰ تا ۱۸۰ درجه‌ی سلسیوس است، به عنوان «گچ ساختمانی» شناخته می‌شود. این فرآورده نوعی پودر سفید رنگ می‎‌باشد که در صورت ترکیب با آب به شدت سخت می‌گردد.

  کاربرد: ساخت ملات‌های گچی ساده و مرکب از گچ و خاک یا سیمان یه به همراه الیاف‌های طبیعی و مصنوعی، احجام و اَشکال گچ‌بری شده، شکسته‌بندی و دندانپزشکی، پر نمودن فضاهای خالی در امور ساختمانی و درز انقطاع، پایدارسازی موقت شمشه و ترازها، ساخت دیوارهای ظریف، طاقچه‌ها، سقف‌ها و طاق ضربی.

  آهک

  به فرآورده‌ی بدست آمده از پخت ماده‌ی خام سنگ‌آهک طبیعی در حرارت ۹۵۰ درجه‌ی سلسیوس در کوره، «آهک زنده» یا آهک ساختمانی می‌گویند. این فرآورده در واقع نوعی پودر سفید یا خاکستری رنگ است که در آب یا به همراه رُس سخت می‌گردد.

  کاربرد: از آن به عنوان ماده‌‌ی خام اولیه به منظور تهیه‌ی سیمان، در صنایع تولید آجر ماسه‌آهکی، ملات‌های آهکی ساروج، باتارد، شفته و اصلاح خاک آبدار نمکی بهره می‌گیرند.

  سیمان

  فرآورده‎‌ای تشکیل شده از مواد خام سنگ آهک و رُس به میزان مشخص که حاصل اختلاط، کلینکر (پخت) و آسیاب در حرارت ۱۲۰۰ تا ۱۶۰۰ درجه‌ی سلسیوس در کوره است.سیمان از جمله مواد چسبنده‌ای به شمار می‌آید که در هوا و داخل آب گرفته می‌شود و دارای انواع گوناگونی است.

  مصالح ساختمانی

  فلزات و فولاد

  فرآورده‌های فلزی حاصل از ذوب سنگ‌های طبیعی است که به صورت خالص یا ترکیبی در طبیعت وجود دارند.

  کاربرد: چدن در لوله‌های فاضلاب، دریچه‌ی بازدید و کنتور آب کاربرد دارد و فولاد نیز به شکل پروفیل‌های ساختمانی I شکل و U شکل و … به کار گرفته می‌شود.

  کاشی، سرامیک، سفال، آجر و قطعات پخته‌ی رُسی

  اگر گِل پخته شده و شکل گرفته‌ی حاصل از خاک رُس یا سنگ رُس آسیاب شده با لعابی به نام کاشی و سرامیک روکش شود، دارای نفوذپذیری بسیار پایینی است و در صورتی که بدون لعاب ضد آب باشد، به آن «سفال و آجر» می‌گویند.

  کاربرد: از کاشی در نما و سطوح قائم سرویس‌ها، حمام‌ها و آشپزخانه‌ها استفاده می‌شود. سرامیک‌ در سطوح افقی کف سرویس آشپزخانه‌ها، بالکن‌ها و اتاق‌ها به کار می‌رود. کاربرد سفال در امور هنری، دیوارچینی باربر و غیرباربر، سقف و تیرچه بلوک می‌باشد و آجرها نیز در دیوارچینی، اجرای طاق ضربی و قالب‌بندی شالوده‌ها مصرف می‌شوند.

  بتن‌ها (سیمانی، آسفالتی و خاکی)

  بتن به مواد و صالح پیش‌ساخته یا درجا گفته می‌شود که با بهره‌گیری از شن، ماسه و یک ماده‌ی چسباننده مانند سیمان و قیر با طراحی و اختلاط مناسب تهیه می‌گردد.

  کاربرد: از «بتن‌های سیمانی» در شالوده‌ی زیر ستون‌ها، پایه‌ی ستون‌ها، پایه‌ی پل‌ها و اجرای سقف‌های بتنی و تیرچه بلوک و اسکلت‌های بتن مسلح استفاده می‌شود. «بتن‌های آسفالتی» در پوشش سطحی روسازی جاده‌ها، بام‌ها و محوطه‌سازی کاربرد دارند و «بتن‌های خاکی» نیز در زیرسازی جاده‌های روستایی و ساخت سد خاکی به کار می‌روند.

  آجر

  آجر، یک سنگ مصنوعی است که از پخته شدن خشت به‌دست می‌آید. پختن این سنگ بعد از پیدایش آتش، آغاز گردیده و همواره به عنوان یک مصالح ساختمانی به حساب آمده است. در حقیقت با با سخت شدن گِل دیواره‌ی اجاق، به خواص آن پی برده‌اند. بابلی‌ها، سومری‌ها و اقوام ساکن بین‌النهرین، خمیر آجر را از گل ته‌نشین شده‌ی سیلاب و طغیان رودخانه‌ها به‌دست می‌آوردند.

 • پمپ بشقابی نیم اسب pentax مدل cm 50 01 پمپ نیم اسب بشقابی پنتاکس مدل CM 50 01 از سری پمپ های سانترفیوژ شرکت پنتاکس ایتالیا یکی از کارخانه جات پمپ سازی جهان می باشد و در میان برند هایی مانند DAB ، SAER ، PEDROLO و دیگر برندهای جهانی به واسطه قیمت و کیفبت بسیار محبوب می باشد .

  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • پمپ آب بشقابی یکی از سری پمپ های سانترفیوژ خانگی میباشد . این نوع پمپ در مصارف خانگی ، آپارتمانی و ویلایی و همچنین در کارگاه های صنعتی و نیمه صنعتی ، کانکس های موقت ، مصارف کشاورزی و باغبانی کاربرد دارد و با توجه به شرکت تولید کننده ایتالیایی دارای قطعات یدکی کامل و موجود در انبار جهت تعمیر و نگهداری می باشد . دانلود کاتالوگ

  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • پمپ بشقابی نیم اسب پنتاکس PENTAX مدل  CM 50 00 پمپ بشقابی نیم اسب پنتاکس مدل CM 50 00 از سری پمپ های CM PENTAX تولید کشور ایتالیا می باشد و در حال حاضر از پیشرفته ترین کارخانه جات پمپ سازی با تولیدی بالغ بر 550 مدل پمپ در جهان با کیفیت و قیمت و خدمات پس از فروش بسیار قوی و قابل توجه در صدر جدول شرکت های پمپ سازی قرار دارد .

  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • پمپ نیم اسب پنتاکس مدل PM 45 پمپ نیم اسب PM 45 پنتاکس ایتالیا یکی از سری پمپ های سانترفیوژ خانگی با کمترین میزان مصرف انرژی در پمپ های مشابه و بالاترین راندمان کارکردی میباشد و دارای گواهینامه CE اروپا میباشد .

  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • پمپ یک اسب پنتاکس مدل pm 80 پمپ آب کوچک یک اسب پنتاکس مدل pm 80 یکی از سری پمپ های خطی خانگی میباشد که جهت انتقال آب و سیال صاف و تمیز مورد استفاده قرار میگیرد .

  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • پمپ یک اسب خودمکش پنتاکس PENTAX مدل PM 90 پمپ آب پنتاکس PENTAX ایتالیا مدل PM 90 از سری پمپ های سانترفیوژ CENTRIFUGALE پمپ آب کوچک یک اسب یکی از سری پمپ های خطی خانگی میباشد که جهت انتقال آب و سیال صاف و تمیز مورد استفاده قرار میگیرد . این نوع پمپ در مصارف خانگی ، آپارتمانی و ویلایی و همچنین در کارگاه های صنعتی و نیمه صنعتی ، کانکس های موقت ، مصارف...

  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • پمپ جتی یک اسب pentax مدل JET CAM 100 00 پمپ آب جتی پنتاکس ساخت و تولید در کشور ایتالیا از سری پمپ های جتی پنتاکس می باشد و در حال حاضر یکی از بهترین و با کیفیت ترین پمپ های جتی در بین کارخانه جات پمپ سازی  جهان بشمار می آید . این پمپ به خاطر دهانه بلندی که در قسمت جلویی دارد و باعث ایجاد فشار آب زیادی ک می شود جتی نامیده شده است .

  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • پمپ آب یک اسب دو اینچ پنتاکس یکی از سری پمپ های سانترفیوژ  میباشد که جهت انتقال آب و سیال صاف و تمیز مورد استفاده قرار میگیرد . این نوع پمپ در مصارف خانگی ، آپارتمانی و ویلایی و همچنین در کارگاه های صنعتی و نیمه صنعتی ، مصارف کشاورزی و باغبانی کاربرد دارد . دانلود کاتالوگ

  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • پمپ آب یک اسب دو اینچ پنتاکس یکی از سری پمپ های سانترفیوژ  میباشد که جهت انتقال آب و سیال صاف و تمیز مورد استفاده قرار میگیرد . این نوع پمپ در مصارف خانگی ، آپارتمانی و ویلایی و همچنین در کارگاه های صنعتی و نیمه صنعتی ، مصارف کشاورزی و باغبانی کاربرد دارد . دانلود کاتالوگ

  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • پمپ آب یک اسب دو اینچ سه فاز پنتاکس یکی از سری پمپ های سانترفیوژ  میباشد که جهت انتقال آب و سیال صاف و تمیز مورد استفاده قرار میگیرد . این نوع پمپ در مصارف خانگی ، آپارتمانی و ویلایی و همچنین در کارگاه های صنعتی و نیمه صنعتی ، مصارف کشاورزی و باغبانی کاربرد دارد . دانلود کاتالوگ

  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • پمپ آب یک و نیم اسب دو اینچ پنتاکس یکی از سری پمپ های سانترفیوژ  میباشد که جهت انتقال آب و سیال صاف و تمیز مورد استفاده قرار میگیرد . این نوع پمپ در مصارف خانگی ، آپارتمانی و ویلایی و همچنین در کارگاه های صنعتی و نیمه صنعتی ، مصارف کشاورزی و باغبانی کاربرد دارد . دانلود کاتالوگ

  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • پمپ آب یک و نیم اسب دو اینچ پنتاکس یکی از سری پمپ های سانترفیوژ  میباشد که جهت انتقال آب و سیال صاف و تمیز مورد استفاده قرار میگیرد . این نوع پمپ در مصارف خانگی ، آپارتمانی و ویلایی و همچنین در کارگاه های صنعتی و نیمه صنعتی ، مصارف کشاورزی و باغبانی کاربرد دارد . دانلود کاتالوگ

  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • پمپ آب بشقابی یکی از سری پمپ های سانترفیوژ خانگی میباشد که جهت انتقال آب و سیال صاف و تمیز مورد استفاده قرار میگیرد . این نوع پمپ در مصارف خانگی ، آپارتمانی و ویلایی و همچنین در کارگاه های صنعتی و نیمه صنعتی ، کانکس های موقت ، مصارف کشاورزی و باغبانی کاربرد دارد . دانلود کاتالوگ

  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • پمپ آب بشقابی یکی از سری پمپ های سانترفیوژ خانگی میباشد که جهت انتقال آب و سیال صاف و تمیز مورد استفاده قرار میگیرد . این نوع پمپ در مصارف خانگی ، آپارتمانی و ویلایی و همچنین در کارگاه های صنعتی و نیمه صنعتی ، کانکس های موقت ، مصارف کشاورزی و باغبانی کاربرد دارد . دانلود کاتالوگ

  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • پمپ آب بشقابی یکی از سری پمپ های سانترفیوژ خانگی میباشد که جهت انتقال آب و سیال صاف و تمیز مورد استفاده قرار میگیرد . این نوع پمپ در مصارف خانگی ، آپارتمانی و ویلایی و همچنین در کارگاه های صنعتی و نیمه صنعتی ، کانکس های موقت ، مصارف کشاورزی و باغبانی کاربرد دارد . دانلود کاتالوگ

  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • پمپ آب بشقابی یکی از سری پمپ های سانترفیوژ خانگی میباشد که جهت انتقال آب و سیال صاف و تمیز مورد استفاده قرار میگیرد . این نوع پمپ در مصارف خانگی ، آپارتمانی و ویلایی و همچنین در کارگاه های صنعتی و نیمه صنعتی ، کانکس های موقت ، مصارف کشاورزی و باغبانی کاربرد دارد . دانلود کاتالوگ

  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • پمپ آب بشقابی یکی از سری پمپ های سانترفیوژ خانگی میباشد . این نوع پمپ در مصارف خانگی ، آپارتمانی و ویلایی و همچنین در کارگاه های صنعتی و نیمه صنعتی ، کانکس های موقت ، مصارف کشاورزی و باغبانی کاربرد دارد و با توجه به شرکت تولید کننده ایتالیایی دارای قطعات یدکی کامل و موجود در انبار جهت تعمیر و نگهداری می باشد . دانلود کاتالوگ

  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • پمپ آب بشقابی یکی از سری پمپ های سانترفیوژ خانگی میباشد که جهت انتقال آب و سیال صاف و تمیز مورد استفاده قرار میگیرد . این نوع پمپ در مصارف خانگی ، آپارتمانی و ویلایی و همچنین در کارگاه های صنعتی و نیمه صنعتی ، کانکس های موقت ، مصارف کشاورزی و باغبانی کاربرد دارد . دانلود کاتالوگ

  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • پمپ آب بشقابی یکی از سری پمپ های سانترفیوژ خانگی میباشد که جهت انتقال آب و سیال صاف و تمیز مورد استفاده قرار میگیرد . این نوع پمپ در مصارف خانگی ، آپارتمانی و ویلایی و همچنین در کارگاه های صنعتی و نیمه صنعتی ، کانکس های موقت ، مصارف کشاورزی و باغبانی کاربرد دارد . دانلود کاتالوگ

  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • پمپ آب بشقابی یکی از سری پمپ های سانترفیوژ خانگی میباشد که جهت انتقال آب و سیال صاف و تمیز مورد استفاده قرار میگیرد . این نوع پمپ در مصارف خانگی ، آپارتمانی و ویلایی و همچنین در کارگاه های صنعتی و نیمه صنعتی ، کانکس های موقت ، مصارف کشاورزی و باغبانی کاربرد دارد . دانلود کاتالوگ

  0 نقد(ها)
  بیشتر
جستجوی پیشرفته