لوازم برقی آشپزخانه شامل موارد بسیاری می شود. ما در فروشگاه اینترنتی یاتای معرف هود ، ماشین لباسشوئی ، فرتوکار، مایکروویو هستیم. تلاش فروشگاه یاتای در معرفی وسایل اشپزخانه ای است که علاوه بر دارا بودن جنس و کیفیت مرغوب بتواند محیط اشپزخانه شما را شیک تر و زیبا کند.

آشپزخانه

هود آشپزخانه:

هود آشپزخانه از جمله لوازم خانگی محسوب می شود که بسیار پرکاربرد بو...

لوازم برقی آشپزخانه شامل موارد بسیاری می شود. ما در فروشگاه اینترنتی یاتای معرف هود ، ماشین لباسشوئی ، فرتوکار، مایکروویو هستیم. تلاش فروشگاه یاتای در معرفی وسایل اشپزخانه ای است که علاوه بر دارا بودن جنس و کیفیت مرغوب بتواند محیط اشپزخانه شما را شیک تر و زیبا کند.

آشپزخانه

هود آشپزخانه:

هود آشپزخانه از جمله لوازم خانگی محسوب می شود که بسیار پرکاربرد بوده و کار اصلی آن تصفیه هوای آشپزخانه و داخل خانه می باشد. تنوع هود اشپزخانه با انواع مدل های شیک و مدرن در بازار وجود دارد. قبل از خرید هود اشپزخانه اطلاعات کافی از جمله برند هود اشپزخانه ، مزایا و معایب هر یک از مدل های هود اشپزخانه را بدست آورید و لیست قیمت هر یک را مشاهده نمایید تا بتوانید بهترین خرید هود اشپزخانه را داشته باشید. فروشگاه یاتای برای جهت سهولت در خرید، امکان فیلتر محصولات، جهت دسترسی سریعتر به محصول مورد نظرو حتی امکان مقایسه هود های مختلف را دارا می باشید.

لوازم برقی

فر توکار برقی:

پخت غذا در فر برقی از طریق تابش گرما از یک عنصر گرمایش که در بالا یا پایین فر قابل مشاهده بوده و یا به صورت مخفی است انجام می شود. موج حرارت تولید شده از این المنت ها از بدنه فلزی فر ساطع شده و باعث می گردد که درون غذا کاملا پخته شود. فر های برقی در ایجاد حرارت و پخت و پز نسبت به فر های گازی شناخته شده تر بوده اند. این فرها دارای کاربری های آسان در تمیز کردن و به راحتی در دسترس هستند. فر های برقی در انواع سنتی و کانوکشن موجود می باشند.فرهای برقی به آسانی به برق شهر وصل می شوند و در خانه های ساخته شده در 20 سال گذشته به صورت کاملا استاندارد استفاده می گردد.

ماشین لباسشوئی

ماشین لباسشویی:

امروزه ماشین لباسشویی یکی از لوازم خانگی ضروری برای هر خانواده است، اما خرید یک ماشین لباسشویی خوب به معنی در نظر گرفتن طیف گسترده ‌ای از عوامل مانند بهره ‌وری انرژی، اندازه، ویژگی ‌ها، قیمت و تصمیم‌ گیری درباره خرید یک ماشین لباسشویی درب از جلو یا لباسشویی درب از بالا است. به همین دلیل ما در فروشگاه اینترنتی یاتای سعی کرده ‌ایم با در نظر گرفتن این فاکتورها و همچنین تجربیات کارشناسان و تکنسین‌های فنی تعمیرات لباسشویی خود، بهترین راهنمای خرید ماشین لباسشویی را در اختیار شما قرار دهیم تا راحت ‌تر بتوانید برای خرید ماشین لباسشویی خوب و مناسب اقدام نمایید.بیشتر

لوازم برقی 

زیرشاخه ها

 • هود

  هود آشپزخانه - فروشگاه اینترنتی یاتای

  کاربرد اصلی هود آشپزخانه؛ مکش بو، دود و چربی معلق در هوای خانه که حاصل از پخت پز است. محل قرار گیری هود های اشپزخانه، بالای اجاق گاز است. هود اشپزخانه براساس نوع مدل های که در بازار قرار دارد دسته بندی می شود:

  هود آشپزخانه

  انواع هود آشپزخانه

  1) هود آشپزخانه زیر کابینتی :

  هود آشپزخانه زیر کابینتی  یک از قدیمی ترین انواع هود اشپزخانه است .که موتور آن حالت هواکش دارد و فیلتر آن از جنس پشم شیشه است، این نوع هود غالبا صدای زیادی تولید شده  و به نسبت هود اشپزخانه امروزی و مدرن کیفیت و کارایی کمتری دارد.

  2) هود آشپزخانه شومینه ای :

  هود آشپزخانه شومینه ای و یا فلت، به علت اینکه صفحه مکش هود کاملا روی اجاق گاز قرار می گیرد بهترین مکش را در میان انواع هود ها دارد. هود اشپزخانه شومینه ای در طرح های شیشه ،استیل ،شیشه و استیل تهیه و تولید می شود ،این هود مجهز به فیلتر آلومینیومی  قابل شستشو و سیستم تشخیص زمان شستشو و تعویض فیلتر می باشد. هود شومینه ای دارای ریموت کنترل می باشد که کنترل قسمت های هود را انجام می دهد و همچنین دارای صفحه لمسی و یا دکمه مکانیکی است. روشنایی هود از طریق لامپ هالوژن و یا ال ای دی(LED) بوده. بعضی از مدل ها تایمر خاموش شدن خودکار و سنسور حساس به بو و دود نیز دارد.

  3) هود آشپزخانه مورب :

  هود آشپزخانه مورب با زاویه 45 درجه نسبت به صفحه گاز قرار می گیرد، هود های 45  درجه به علت اینکه  کاملا بالای اجاق گاز قرار نمی گیرند ممکن است کمی از بو را پخش کنند اما بسیاری از افراد به خاطر ظاهر زیبا و متفاوت با هودهای قدیمی این دسته را انتخاب می کنند. البته در هود هایی با موتورهای قوی این نکته صدق نمی کند یعنی تفاوتی بین مکش هود آشپزخانه مورب و فلت وجود ندارد .از نظر میزان صدا مانند هود اشپزخانه فلت بسته به موتور آن متفاوت است.هود اشپزخانه مورب در طرح های شیشه، استیل ،شیشه و استیل تولید می شود ،این هود مجهز به فیلتر آلومینیومی  قابل شستشو و سیستم تشخیص زمان شستشو وتعویض فیلتر می باشد .کنترل قسمت های هود بسته به مدل آن از طریق ریموت کنترل،صفحه لمسی و یا دکمه مکانیکی امکان پذیر است و روشنایی هود از طریق لامپ هالوژن و یا ال ای دی (LED)می باشد. بعضی از مدل ها تایمر خاموش شدن خودکار و سنسور حساس به بو و دود نیز دارد.

  4) هود آشپزخانه آشپزخانه تو کار :

  هود توکار یا مخفی کاملا زیر کابینت  قرار می گیرند و در واقع هیچ نمایی از هود در آشپزخانه وجود ندارد مزیت این هود ها ، اشغال کردن فضای کم برای نصب است. از نظر مکش و صدا و سایر ویژگی ها هود مخفی با هود فلت و هود مورب تفاوتی ندارد.

  5) هود جزیره :

  هود جزیره از لحاظ ظاهری، زیبا و فانتزی و در غالب مکعب ،استوانه و کره است .  و از نظر کارایی بیشتر مناسب آشپزخانه هایی است که در آن پخت و پز کمتری انجام می شود و حالت دکوری و لوکس دارد . علت آن هم طراحی خاص برخی از مدل های هود جزیره با صفحه مکش کوچک است البته در مدل هایی که صفحه مکش کوچک نیست همان کارایی هود فلت و مورب را از هود جزیره می توان انتظار داشت.

  هود آشپزخانه

 • فر گازی برقی

  فروش انواع فر گازی و برقی - فروشگاه اینترنتی یاتای

  فر توکار گازی

  فر گازی سریعتره، ارزونتره و همچنین برای محیط زیست از فر برقی، بهتر بوده است شما میتونید انواع فر گازی از قبیل فر ساده مثل فر دیواری یا توکار را پیدا کنید. فر های گازی معمولا به گاز شهری در منزل وصل میشوند ولی معمولا باید یک اتصال به برق هم داشته باشند. به دلیل اینکه اغلب فر های گازی برای روشن شدن نور پایلوت، فن و لامپ داخل فر همچنان به الکتریسیته نیاز دارند.شما باید به خاطر داشته باشید که اغلب منازل برای اتصال برق ، اجاق گاز و فر تجهیز نشده اند و اغلب اتصالات برقی برای فر گازی استاندارد نیستند. این یعنی اگر خونه شما برای اتصال برق فر گازی مجهز نباشد شما نیاز به ایجاد این اتصالات دارید. فر های گازی در انواع سنتی و کانوکشن تولید می گردد.

   فر توکار

  فر توکار برقی

  پخت غذا در فر برقی از طریق تابش گرما از یک عنصر گرمایش که در بالا یا پایین فر قابل مشاهده بوده و یا به صورت مخفی است انجام می شود. موج حرارت تولید شده از این المنت ها از بدنه فلزی فر ساطع شده و باعث می گردد که درون غذا کاملا پخته شود. فر های برقی در ایجاد حرارت و پخت و پز نسبت به فر های گازی شناخته شده تر بوده اند. این فرها دارای کاربری های آسان در تمیز کردن و به راحتی در دسترس هستند. فر های برقی در انواع سنتی و کانوکشن موجود می باشند.فرهای برقی به آسانی به برق شهر وصل می شوند و در خانه های ساخته شده در 20 سال گذشته به صورت کاملا استاندارد استفاده می گردد.

 • مایکروویو

  فروش انواع مایکروویو - فروشگاه اینترنتی یاتای

  مایکروویو از جمله دستگاه های پر کاربرد در آشپزخانه شما بوده است  که برای  پخت سریع غذا استفاده میگردد. قبل از خرید مایکروویو باید نکاتی را در نظر داشته باشیم. در واقع باید موارد مصرف خود از مایکروویو را بدانیم و بعد انتخاب خود را انجام دهیم.

  کاربرد مایکروویو :

  • حفظ ويتامين ها و مواد مغذي در غذاها
  • مصرف کم روغن
  • گرم کردن يکنواخت غذا
  • صرفه جويي در مصرف ظروف غذايي
  • صرفه جويي در وقت وانرژي
  • جلوگيري از پراکندگي بوي غذا
  • ايمني وسهولت در پخت وپز

  مایکروویو 

  مایکروویو توکار

  مایکروویو توکار برای ست شدن با نمای آشپزخانه و دکوراسیون آن و همچنین برای آشپزخانه هایی که میز کافی برای قرار دادن مایکروفر ندارند مناسب است. این نوع از دستگاه ها پس از خریداری باید توسط  نصاب ها نصب گردند.

  مایکروویو رومیزی

   این دستگاه ها برای آشپزخانه هایی مناسب است که به مقدار کافی میز در آشپزخانه دارند. از آنجا که محل قرار گرفتن مایکروویو اختیاری بوده و نباید در مکان خاصی نصب شوند، بلافاصله پس از اتصال به برق قابل استفاده هستند. به علاوه نسبت به نوع مایکروویو توکار، قیمت پایین تری نیز دارند.

 • دستگاه تصفیه آب | هوا

  دستگاه تصفیه آب - فروشگاه اینترنتی یاتای

  دستگاه تصفیه آب

  کاربرد اصلی دستگاه تصفیه آب حذف املاح و ناخالصی های موجود در آب می باشد که این کار با چند نوع فیلتر انجام می شود.

  انواع فیلتر های دستگاه تصفیه آب:

  فیلتر الیافی که کاربرد آن حذف ذرات درشت تر مانند شن و ماسه و زنگ و پوسیدگی لوله می باشد. که معمولا در دو مرحله این کار انجام می شود.

  فیلتر کربن فعال که برای حذف، طعم و بوی بد آب، کلر، گاز های محلول در آب و ... می باشد.

  یکی دیگر از فیلتر ها ، فیلتر اسمز معکوس (ممبران) نیز می باشد که  ترکیبات حلال در آب و سم های موجود در آن مانند نیترات، سرب ، آرسنیک و ... را از حذف می کند وهمچنین سختی آب را پایین آورده و تا 001/0 میکرون تمام ناخالصی های آب را از بین خواهد برد.

  دو نوع دریگر از فیلتر ها؛ فیلتر پست کربن برای بهبود بو و طعم آب و فیلتر سنگ های معدنی برای حفظ املاح مفید آب می باشد.

  در هنگام خرید حتما به نوع فیلتر های موجود در دستگاه و قطعات و تجهیزات  به کار رفته در آن توجه کنید و دستگاهی را خریداری کنید که تعداد مراحل تصفیه آب و میزان تصفیه آن متناسب با نیاز شما بوده باشد. همچنین دستگاهی را خریداری کنید که دارای گارانتی و خدمات پس از فروش بوده و پس از خرید به مشکل برنخورید.

  دستگاه تصفیه آب

  دستگاه تصفیه هوا

  انواع دستگاه‌های تصفیه هوا برای متراژهای مختلف عرضه و تهیه شده‌اند. اتاق‌ها و سالن‌هایی از حدود ۳۰ مترمربع تا ۷۰ مترمربع را می‌توان توسط  دستگاه‌های مختلف و متنوع تصفیه هوا پوشش داد. اما به صورت دقیق‌تر باید گفت مشخصات محدوده‌ی پوشش این دستگاه‌ها براساس مترمکعب بیان می‌شود. این بدان معناست که هر چه میزان دبی هوای دستگاه بالاتر باشد می‌تواند حجم هوای بیشتری را تصفیه کند.

  برای خرید و انتخاب دستگاه‌های تصفیه‌ی هوا، افت فشار استاتیکی فن دستگاه است. توجه داشته باشید فقط دستگاهی می‌تواند ۱۰۰ مترمربع مساحت را پوشش دهد که هوا را از فاصله‌ی حداقل ۱۰ متری مکش کند و پس از تصفیه به فاصله‌ی ۱۰ متری دهش انجام دهد که این امر نیاز به دستگاهی با فن بسیار قوی و افت فشار استاتیکی خارجی بالاست. هرچه افت فشار استاتیکی دستگاه بالاتر رود، توان، مصرف برق و صدای آن افزایش می‌یابد.

  در صورتی که قصد دارید محصولی را برای اتاق خانه خریداری کنید، بهتر است مدلی را انتخاب کنید که میزان هوادهی بیشتری به فضای اتاق داشته باشد. البته در غیر این صورت نیز دستگاه باز هم قادر است هوا را تصفیه کند اما میزان فعالیت آن بیشتر می‌شود.

  دستگاه تصفیه هوا 

لیست مقایسه محصولات

انصراف