کاربرد محافظ تشک

ضد آب بودن

محافظ تشک ضد آب از تخریب تشک در برابر نشت مایعات و عرق افراد در حین خواب جلوگیری می کند و در نتیجه از تجمع آلودگی و تولید کپک در لایه های زیرین تشک جلوگیری می کند. این محافظ ها برای افرادی که در حین خواب زیاد عرق می کنند، یا افرادی که در تشک عادت به خوردن و نوشیدن دارند، خانواده های بچه دار، افرادی که دارای مشکل بی اخ...

کاربرد محافظ تشک

ضد آب بودن

محافظ تشک ضد آب از تخریب تشک در برابر نشت مایعات و عرق افراد در حین خواب جلوگیری می کند و در نتیجه از تجمع آلودگی و تولید کپک در لایه های زیرین تشک جلوگیری می کند. این محافظ ها برای افرادی که در حین خواب زیاد عرق می کنند، یا افرادی که در تشک عادت به خوردن و نوشیدن دارند، خانواده های بچه دار، افرادی که دارای مشکل بی اختیاری ادرار هستند، حیوانات خانگی که در تختخواب استراحت میکنند و یا افرادی که به دنبال محافظت از تشک خود در برابر لکه ها و تغییر رنگ هستند مفید و کاربردی است.

پیشگیری از ساییدگی و پارگی تشک

روکش فابریک تشک تا حدی از تشک در برابر ساییدگی جزئی و پارگی که ناشی از خواب و دراز کشیدن روی تشک ایجاد می گرددمحافظت می کند. به مرور زمان، تشک کثیف می گردد و مواد و اشیا ریز به آن نفوذ می کند و در تشک جمع می شوند یا بخش هایی از آن دچار ساییدگی می گردد. محافظ های تشک ویا کاورهای تشک راه حلی برای مقابله با این مشکلات می باشد.

ضد آلرژی بودن

کنه های ناشی از گرد و غبار رایج ترین عامل آلرژی زا در منسوجات خانگی است. آن ها از پوسته های پوست انسان تغذیه می شوند و در محیط تشک پرورش می یابند. مؤثرترین راه برای مقابله با آن ها و لذت بردن از یک محیط خواب سلامت استفاده ازمحافظ تشک ضدآلرژی است تا کاملاً تشک را از تمامی جهات بپوشاند.

ضد حشرات موذی

ساس های تشک حشرات ریزی هستند که از خون انسان ها و حیوانات تغذیه می شوند و ترجیح می دهند که در تشک و بالشت زندگی کنند تا در نزدیکی منبع غذای خود باشند. یک از راه های پیشگیری از ورود این حشرات ریز به تخت خواب استفاده از پوشش محافظ ضد ساس و یا همان ضد حشرات موذی است. محافظ های ضد حشرات موذی کل تشک را از تمامی جهات محصور می کنند و دارای ضخامت بالایی است که مانع از نفوذ ساس به درون یا خارج از تشک می گردد.

بیشتر

محافظ تشک 

جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
    ابعاد
    نوع