باکس تخت

باکس تخت یا تخت با رویه پارچه نوعی از تخت است که به جای تخت یا سرویس خواب استفاده می‌شود. بیشتر باکس تخت ها را در هتل ها دیده ایم. اسکلت باکس ها از جنس فلز یا چوب می باشد که بروی آن پارچه کشیده می شود و در ظاهر قابل تشخیص نیست که اسکلت آن فلزی است یا چوبی. در گذشته این تخت ها در هتل ها بیشتر کاربرد داشت ولی امروزه در منازل نیز به دلیل ز...

باکس تخت

باکس تخت یا تخت با رویه پارچه نوعی از تخت است که به جای تخت یا سرویس خواب استفاده می‌شود. بیشتر باکس تخت ها را در هتل ها دیده ایم. اسکلت باکس ها از جنس فلز یا چوب می باشد که بروی آن پارچه کشیده می شود و در ظاهر قابل تشخیص نیست که اسکلت آن فلزی است یا چوبی. در گذشته این تخت ها در هتل ها بیشتر کاربرد داشت ولی امروزه در منازل نیز به دلیل زیبایی و قیمت مناسب از آن بسیار استفاده می‌شود. شما می توانید در کنار خرید باکس تخت خواب ، تاج نیز برای آن خریداری کنید تا جلوه زیباتری به اتاق خواب خود ببخشید.

باکس تخت

تفاوت باکس اسکلت چوبی و فلزی

تفاوت باکس اسکلت چوبی و فلزی در قیمت، وزن و دوام آنها است. باکس های چوبی ارزان تر، سنگین تر برای حمل و نقل هستند و نسبت به باکس های فلزی دوام کمتری دارند. باکس های فلزی کمی گرانتر هستند ولی دوام بسیار زیادی دارند به خصوص برای هتل ها که استهلاک بیشتری در سرویس های خواب خود دارند اما باکس های فلزی جدید با طراحی جدید سبک تر شده اند.

باکس ساده

باکس ساده فقط یک اختلاف سطح ایجاد می کنند که تشک روی آن قرار بگیرد، باکس ساده با استفاده از فریم فلزی نشکن و یا چوبی ساخته می شود. باکس ساده بی سروصدا بوده و عمر مفید فوق العاده بالایی دارد.

باکس جک دار

باکس جک دار قابلیت بلند شدن دارند از این رو می توانید از زیر تخت به عنوان یک کمد استفاده کنید. باکس جک دار مناسب اتاق هایی است که کمد دیواری ندارند.

باکس کشو دار

در دیواره باکس کشودار، کشوهایی تعبیه شده است تا لوازم اضافه خود را داخل آن قرار دهید. کشوهای باکس کشو دار دارای ریل مرغوب می باشد که این امکان را برای شما فراهم می کند تا ازفضای زیر تخت به راحتی استفاده می کنید.

 

بیشتر

باکس 

جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
    ابعاد