فروش انواع باربیکیو - فروشگاه اینترنتی یاتای

به نوعی کباب پز که در محیط های باز مانند باغ، ویلا، حیاط خلوت و بالکن از آن استفاده می گردد، باربیکیو گفته می شود. در واقع باربیکیو یک نوع روش پخت است که با قرار دادن انواع مواد غذایی مانند گوشت بر روی حرارت در فضای باز انجام می شود. منابع تامین حرارت در باربیکیوها؛ زغال، گاز و چوب می باشد که به صورت زغال داغ یا میله های برقی در باربیکیو وجود د...

فروش انواع باربیکیو - فروشگاه اینترنتی یاتای

به نوعی کباب پز که در محیط های باز مانند باغ، ویلا، حیاط خلوت و بالکن از آن استفاده می گردد، باربیکیو گفته می شود. در واقع باربیکیو یک نوع روش پخت است که با قرار دادن انواع مواد غذایی مانند گوشت بر روی حرارت در فضای باز انجام می شود. منابع تامین حرارت در باربیکیوها؛ زغال، گاز و چوب می باشد که به صورت زغال داغ یا میله های برقی در باربیکیو وجود دارد.

انواع باربیکیو

همان طور که مطرح شد، باربیکیو نوعی کباب پز بوده و تفاوت زیادی با کباب پز های معمولی دارد و دارای انواع مختلفی هستند که با توجه به نوع تقسیم بندی، تنوع زیادی دارند. اما به صورت کلی باربیکیو در چند گروه مختلف طبقه بندی می شوند که در فروشگاه اینترنتی یاتای، باربیکیو های گازی معرفی و بفروش میرسد.

باربیکیو

باربیکیو گازی

باربیکیو گازی جز پرکاربرد ترین نوع باربیکیو در جهان می باشد و عمده ترین سوختی که در طراحی و ساخت این نوع باربیکیو استفاده می گردد، گاز مایع یا گاز شهری است و می توان گفت که برای خانه های امروزی استفاده از باربیکیو گازی مناسب تر بوده است، زیرا از این مدل باربیکیو می توان در محیط هایی مانند تراس،حیاط  و پشت بام با اطمینان  استفاده کرد و چون نسبت به سایر باربیکیو ها راحت تر تمیز می شود، فروش  بیشتری خواهند داشت.

نحوه طراحی و ساخت باربیکیو گازی

باربیکیو گازی در صورتی که دارای ساختاروطرح  آجری  باشد باید در محیطی ساخته شود که نیاز به استفاده از شیلنگ طولانی نداشته باشد. اما اگر ساخت باربیکیو گازی به صورت فلزی باشد، باید به نوع شعله پخش کن ها و همچنین جنس آنها توجه داشت در صورتی که می خواهید باربیکیو گازی قابلیت جا به جایی داشته باشد، باید نوع قابل حمل بودن آنها را انتخاب کنید.

باربیکیو گازی و قیمت آن

از آنجایی که باربیکیو گازی با ساختار های مختلفی مانند آجری، ذغالی و فلزی در بازار وجود دارد، به همین خاطر نمی توان قیمت مشخصی را برای این نوع باربیکیوها اعلام کرد. بنابراین نوع ساختار و اجزای تشکیل دهنده باربیکیو از عواملی هستند که قیمت آن را تعیین می کنند نه نوع سوختی که در آن استفاده می گردد.

بیشتر

باربیکیو 

جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
    سازنده
    رنگ
    دسته بندی