پرده‌های عمودی یا به اصطلاح  پرده لوردراپه  یکی از انواع مختلف پرده‌ها می باشند که برای زیباسازی محیط و البته کارایی بالای که در محیط‌ های اداری و مسکونی  دارند، مورد استفاده قرار گرفته اند. جنس این پرده‌ها از پارچه‌های تیغه مانندی ساخته شده اند که بر روی یک ریل آلومینیومی کنار هم قرار گرفته اند و به وسیله‌ی اهرمی که در کنار آن قرار گرفته، می‌تو...

پرده‌های عمودی یا به اصطلاح  پرده لوردراپه  یکی از انواع مختلف پرده‌ها می باشند که برای زیباسازی محیط و البته کارایی بالای که در محیط‌ های اداری و مسکونی  دارند، مورد استفاده قرار گرفته اند. جنس این پرده‌ها از پارچه‌های تیغه مانندی ساخته شده اند که بر روی یک ریل آلومینیومی کنار هم قرار گرفته اند و به وسیله‌ی اهرمی که در کنار آن قرار گرفته، می‌توان پرده را جمع کرد یا آن را باز کرد.هم چنین می‌توان با تغییر زاویه‌ی پرده، میزان نور طبیعی ورودی از طریق پنجره را کنترل کرد. ویژگی تنظیم نور یکی از مهم ترین ویژگی‌هایی است که یک پرده‌ی خوب بایستی دارای آن باشد.

پرده لوردراپه

ویژگی های پرده لوردراپه

از ویژگی های بارز این نوع  پرده کارایی بالا و سهولت کار با پرده لوردراپه است که باعث شده است تا طرفداران زیادی داشته باشد و افراد زیادی به دنبال سفارش این نوع پرده باشند.هم چنین وجود طرح‌های مختلف و جدید از این نوع پرده باعث شده است تا زیبایی محیطی که در آن جا استفاده شده است، دوچندان شده باشد.

مزایای پرده لوردراپه

قیمت پایین پرده لوردراپه نسبت به انواع دیگر پرده، نصب آسان، کیفیت بالا، نظافت و نگهداری آسان، عمر و دوام بالای آن‌ها و هم چنین تنوع رنگ پرده‌های لوردراپه از مهم ترین مزایا این نوع پرده می باشد.این مزایا ها موجب شده است که این نوع پرده به یکی از پر فروش ترین و پر استفاده شده ترین پرده‌های بازار تبدیل شود.

برخی از این مزایا مانند ارزان قیمت بودن، نصب سریع و عمر بالا از ویژگی‌هایی است که منجر به این شده است که در محیط‌های اداری، تجاری، رستوران‌ها و بسیاری از مراکز خرید مورد استفاده قرار بگیرند. با این حال استفاده از این نوع پرده در محیط‌های مسکونی نیز کم نبوده و بسیاری از مشتریان از پرده‌های لوردراپه در اتاق خواب، پذیرایی و آشپزخانه‌های خود استفاده می‌کنند.

 

بیشتر

پرده لوردراپه 

جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال: