مبل تخت شو

مبل تختخواب شو

مبل تخت خواب شو امروزه در فضاهای  کوچک بسیار مورد استفاده قرار می گیرد  به طور معمول در منازلی که به دلیل کمبود فضا دارای اتاق مهمان نمی باشند و یا منازل دانشجوئی که سوئیت هستند و فاقد اتاق خواب می باشندمبل تخت خواب شو گزینه مناسبی می باشد. همچنین در محل کار و اتاق های استراحت نیز مبل تخت خواب شو گزینه مناسبی می باشد. در واقع مبل...

مبل تخت شو

مبل تختخواب شو

مبل تخت خواب شو امروزه در فضاهای  کوچک بسیار مورد استفاده قرار می گیرد  به طور معمول در منازلی که به دلیل کمبود فضا دارای اتاق مهمان نمی باشند و یا منازل دانشجوئی که سوئیت هستند و فاقد اتاق خواب می باشندمبل تخت خواب شو گزینه مناسبی می باشد. همچنین در محل کار و اتاق های استراحت نیز مبل تخت خواب شو گزینه مناسبی می باشد. در واقع مبل تخت خواب شو وسیله ای است که هم مبل است و هم تخت خواب و برای افرادی که با کمبود فضا مواجه هستند گزینه اقتصادی  محسوب می شود. البته به این نکته باید توجه داشت که مبل تخت خواب شو انتخابی به دلیل دو منظوره بودن بسیار با کیفیت  باید انتخاب شود که در زمان کوتاه  فرسوده و غیر قابل استفاده نشود. در ادامه ویژگی های یک مبل تخت خواب شو با کیفیت را با هم بررسی می کنیم.

راهنمای خرید مبل تخت خواب شو

اولین نکته در خرید مبل تخت خواب شو که حائز اهمیت میباشد نرم بودن مکانیزم  باز و بسته شدن مبل در هنگام تبدیل به تخت خواب و داشتن صدای کم می باشد. برای اینکه بتوانید میزان صدای یک مبل تخت خواب شو با کیفیت را بسنجید بهتر است در بازار چندین مبل تخت خواب شو را در هنگام باز و بسته کردن مکانیزم امتحان کنید هرچه این صدا کمتر باشد کیفیت مبل شما بیشتر خواهد بود همچنین در صورتی که در هنگام کشیدن تخت خواب به سمت بیرون این عمل برای شما دشوار بود و در زمان باز شدن مبل به صورت تخت خواب، مبل شما دچار تکان خوردن بود این نوع مبل کیفیت مناسبی را دارا نمی باشد. چون از این نوع مبل به عنوان تخت خواب نیز قصد استفاده دارید بهتر است نوع پارچه انتخابی برای مبل مورد نظر خود را پارچه ای انتخاب کنید که دارای بافت لطیف و نرمی باشد و  البته مقاوم، پارچه ای نباشد که برای شما خوشایند نبوده و احساس راحتی به شما ندهد. نکته ای بعدی که برای مبل تخت خواب شو مهم است مناسب بودن قطر تشک مبل در هنگام نشستن و همچنین در حالت تخت خواب است و داشتن فنرهای مقاوم در کیفیت مبل تاثیر بسزایی را دارا می باشد.

ابعاد مناسب مبل تخت خواب شو

ابعاد استاندارد برای مبل های تخت خواب شو به شرح زیر است:

 • مبل تکی: 125 تا 145 سانتی متر
 • مبل تکی بزرگ: 140 تا 160 سانتی متر
 • مبل دو نفره: 170 تا 230 سانتی متر
 • مبل دو نفره بزرگ: 200 تا 250 سانتی متر می باشد.

البته ابعاد ذکر شده در بالا در قسمت عرضی مبل است. به طور کلی مبل های تخت خواب شو دارای پایه کوتاه و دسته های پهن همانند سایر مبل های راحتی می باشند.

بیشتر

مبل تخت خواب شو 

 • دارای یکسال گارانتی مبل راحتی مدل آرکان ترکیب: 3+3+1+1 دارای مکانیزم تختخوابشو پایه ها از جنس فلز الکتر فورتیک کلاف داخلی از جنس چوب روس نشیمن از اسفنج یورولوکس 35 کیلویی ویژه لطفا برای انتخاب رنگ و نوع پارچه های مبلمان خود ، روی کالیته پارچه ها کلیک کنید:

  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • دارای یکسال گارانتی مبل راحتی مدل لاویا ترکیب: 3+3+1+1 دارای مکانیزم تختخوابشو پایه ها از جنس فلز الکتر فورتیک کلاف داخلی از جنس چوب روس نشیمن از اسفنج یورولوکس 35 کیلویی و فنر لطفا برای انتخاب رنگ و نوع پارچه های مبلمان خود ، روی کالیته پارچه ها کلیک کنید:

  2 نقد(ها)
  بیشتر
 • دارای یکسال گارانتی ترکیب: 3+3+1+1 دارای مکانیزم تختخوابشو اسکلت داخلی: چوب روس اسفنج: یورولوکس 35 کیلوگرمی پایه ها: چوب راش درجه یک گرجستان زمان اماده سازی سفارش 20 روز کاری می باشد. لطفا برای انتخاب رنگ و نوع پارچه های مبلمان خود ، روی کالیته پارچه ها کلیک کنید:

  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • مبل راحتی مدل هرمس ترکیب: 3+3+1+1 با بهترین متریال موجود کلاف سه لایی فشرده چوب روس اسفنج کف 30 کیلویی 14 سانت زمان آماده سازی سفارش 20 روز کاری می باشد. لطفا برای انتخاب رنگ و نوع پارچه های مبلمان خود ، روی کالیته پارچه ها کلیک کنید:

  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • مبل راحتی مدل لینو پلاس ترکیب: 3+3+1+1 تخت شو با بهترین متریال موجود کلاف سه لایی فشرده چوب روس اسفنج کف 30 کیلویی 14 سانت زمان آماده سازی سفارش 20 روز کاری می باشد. لطفا برای انتخاب رنگ و نوع پارچه های مبلمان خود ، روی کالیته پارچه ها کلیک کنید:

  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • مبل راحتی هشت نفره مدل لمیز ترکیب: 3+3+1+1 دارای یک سال گارانتی به صورت ال و تختخواب شو پایه ها : چوب راش گرجستان کلاف داخلی:  چوب روس اسفنج ویژه 35 کیلویی یورولوکس زمان اماده سازی سفارش 20 روز کاری می باشد. لطفا برای انتخاب رنگ و نوع پارچه مبلمان خود بر روی کالیته پارچه کلیک کنید:

  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • مبل تختخواب شو مدل راما دارای یکسال گارانتی اسکلت داخلی فلزی رنگ پایه ها استاتیک اسفنج 30 کیلویی شرکتی

  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • مبل تختخواب شو مدل لاویز دارای یکسال گارانتی اسکلت داخلی فلزی رنگ پایه ها استاتیک اسفنج 30 کیلویی شرکتی

  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • مبل تختخواب شو مدل ایپک دارای یکسال گارانتی اسکلت داخلی فلزی رنگ پایه ها استاتیک اسفنج 30 کیلویی شرکتی

  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • مبل تختخواب شو مدل کاپری دارای یکسال گارانتی اسکلت داخلی فلزی رنگ پایه ها استاتیک اسفنج 30 کیلویی شرکتی

  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • مبل راحتی مدل لینو ترکیب: 3+3+1+1 تخت شو با بهترین متریال موجود کلاف سه لایی فشرده چوب روس اسفنج کف 30 کیلویی 14 سانت زمان آماده سازی سفارش 20 روز کاری می باشد. لطفا برای انتخاب رنگ و نوع پارچه های مبلمان خود ، روی کالیته پارچه ها کلیک کنید:

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • 1 سال گارانتی کلاف فلزی اسفنج کف ویژه دارای ابعاد: 80 انتخاب پارچه به عهده مشتری است. لطفا برای انتخاب رنگ و نوع پارچه های مبلمان خود ، روی کالیته پارچه ها کلیک کنید:

  1 نقد(ها)
  بیشتر

جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
  دسته بندی