مبلمان راحتی

مبل راحتی جدید

مبلمان راحتی دارای بالاترین رتبه مصرف در مبلمان را دارا می باشد. ست های مبلمان راحتی معمولا بر پایه تعداد هفت نفره و هشت نفره می باشد که متشکل از کاناپه های سه نفره، دو نفره و تک نفره است که بنا به انتخاب و فضای مصرف کننده قابل تغییر به ست های بیشتر و کمتر مثل نیم ست های چهار نفره و پنج نفره می باشد. با توجه به فضای محدود منازل ک...

مبلمان راحتی

مبل راحتی جدید

مبلمان راحتی دارای بالاترین رتبه مصرف در مبلمان را دارا می باشد. ست های مبلمان راحتی معمولا بر پایه تعداد هفت نفره و هشت نفره می باشد که متشکل از کاناپه های سه نفره، دو نفره و تک نفره است که بنا به انتخاب و فضای مصرف کننده قابل تغییر به ست های بیشتر و کمتر مثل نیم ست های چهار نفره و پنج نفره می باشد. با توجه به فضای محدود منازل کنونی و انتخاب ناگزیر یک ست مبلمان در عموم منازل و آپارتمان ها  مبلمان راحتی هم دارای جنبه زیبایی و دکور منزل را دارا می باشد و هم بهترین گزینه جهت استراحت و ریلکس کردن بعد از یک روز کاری می باشد به این دلایل مبل راحتی دارای مخاطب فراوانی در بین سایر سبک های مبلمان است و حتی افرادی که فضای مناسبی در منزل برای چیدمان چندین دست مبل را دارند حتما جهت استفاده در نشمین خود و راحتی مد نظر از مبلمان راحتی استفاده می نمایند. زیرا همانگونه از نام مبل راحتی مشهود است باید لذت بخش ترین احساس راحتی و آرامش را به کاربر مبل ارائه دهد.

ابعاد مبل راحتی

ابعاد یک مبل راحتی به عوامل مختلف و همچنین سلیقه شخص کاربر بستگی دارد که با توجه به عمق صندلی و زاویه پشتی آن متفاوت می باشد. به طور معمول مبلهای راحتی دارای ارتفاع کم و دسته پهن می باشد. به طور معمول عرض کاناپه ها 70 سانتی متر و ارتفاع بالشتهای مبل بین 20 تا 35 سانتی متر باشد و اندازه دسته ها نیز می تواند بین 15 تا 35 سانتیمتر قرار داده شود. لازم به ذکر است ابعاد مبلمان منزل شما باید متناسب  با محیط و فیزیک اشخاصی که کاربر این مبلمان هستند مطابقت داشته باشد یعنی به طور استاندارد مبل راحتی باید به گونه ای باشد که گودی کمر را به طور کامل مورد پوشش قرار داده و همچنین تکیه گاه مبل باید دارای ارتفاعی باشد که شانه ها و قسمتی از گردن را نیز مورد پوشش قرار دهد.

راهنمای خرید مبل راحتی با کیفیت

دقت کنید که مبلمان راحتی مورد انتخاب شما دارای پارچه مناسب و با کیفیتی باشد.زیرا پوشش اصلی مبل راحتی را پارچه آن تشکیل می دهد. به دلیل زمان استفاده طولانی از  مبلمان راحتی درتمام ساعات شبانه روز و اصطکاک بالا در مصرف مبل کاربر را مجاب به استفاده از پارچه با کیفیت می کند و این باور غلط را که مبل راحتی یک مبل دم دستی است و نیازی به کیفیت و پارچه با کیفیت ندارد را تغییر می دهد.هرچه اسفنج و فوم مورد استفاده در مبلمان راحتی دارای تراکم یا دانسیته بیشتری باشد قطعا مبل با دوام تری خواهید داشت. نکته قابل توجه دیگر در رابطه  با مبل راحتی توجه به کلاف داخلی مبل است و از آنجایی که با آمدن اسفنج و پارچه بر روی کلاف مبل فضای داخلی جایی برای هواگیری ندارد و ممکن است که رطوبت  محیط به داخل نفوذ کند  بهترین گزینه استفاده از چوب روسی یا نراد است. جهت سهولت در این امر می توانید با کارشناسان مجرب یاتای که هدفی جز کمک و خدمت رسانی به شما عزیزان ندارند مشورت نمائید.

طراحی مبلمان راحتی

از آنجائی که این سبک از مبلمان استفاده فراوانی را در سرتاسر جهان را دارا است. کشورهای طراح و تولید کننده مبل در این ضمینه طراحی های فراوانی انجام داده اند. از جمله راحتی های کاملا اسپرت یا نزدیک به مبلمان کلاسیک با پایه های چوبی - پلاستیکی و فلزی و دسته های پهن مانند مبل های آمریکایی یا طراحی های ظریف ایتالیایی و فرانسوی باعث شده تا مشتری بالاترین تنوع مدل را جهت انتخاب مبل مناسب با سلیقه و دکوراسیون منزل خود داشته باشد

بیشتر

مبل راحتی 

 • مبل راحتی مدل هرمس ترکیب: 3+3+1+1 با بهترین متریال موجود کلاف سه لایی فشرده چوب روس اسفنج کف 30 کیلویی 14 سانت زمان آماده سازی سفارش 20 روز کاری می باشد. لطفا برای انتخاب رنگ و نوع پارچه های مبلمان خود ، روی کالیته پارچه ها کلیک کنید:

  30,576,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • مبل راحتی مدل لینو پلاس ترکیب: 3+3+1+1 تخت شو با بهترین متریال موجود کلاف سه لایی فشرده چوب روس اسفنج کف 30 کیلویی 14 سانت زمان آماده سازی سفارش 20 روز کاری می باشد. لطفا برای انتخاب رنگ و نوع پارچه های مبلمان خود ، روی کالیته پارچه ها کلیک کنید:

  27,776,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • مبل راحتی هشت نفره مدل اونیکس ترکیب: 3+3+1+1 دارای یک سال گارانتی پایه ها : چوب راش گرجستان کلاف داخلی:  چوب روس اسفنج ویژه 35 کیلویی یورولوکس زمان اماده سازی سفارش 20 روز کاری می باشد. لطفا برای انتخاب رنگ و نوع پارچه مبلمان خود بر روی کالیته پارچه کلیک کنید:

  24,444,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • مبل راحتی هشت نفره مدل لمیز ترکیب: 3+3+1+1 دارای یک سال گارانتی به صورت ال و تختخواب شو پایه ها : چوب راش گرجستان کلاف داخلی:  چوب روس اسفنج ویژه 35 کیلویی یورولوکس زمان اماده سازی سفارش 20 روز کاری می باشد. لطفا برای انتخاب رنگ و نوع پارچه مبلمان خود بر روی کالیته پارچه کلیک کنید:

  27,680,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • مبل راحتی هشت نفره مدل گلوریا ترکیب: 3+3+1+1 دارای یک سال گارانتی پایه ها : چوب راش گرجستان کلاف داخلی:  چوب روس اسفنج ویژه 35 کیلویی یورولوکس زمان اماده سازی سفارش 20 روز کاری می باشد. لطفا برای انتخاب رنگ و نوع پارچه مبلمان خود بر روی کالیته پارچه کلیک کنید:

  29,551,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • مبل راحتی هشت نفره مدل فلورانس ترکیب: 3+3+1+1 دارای یک سال گارانتی پایه ها : چوب راش گرجستان کلاف داخلی:  چوب روس اسفنج ویژه 35 کیلویی یورولوکس زمان اماده سازی سفارش 20 روز کاری می باشد. لطفا برای انتخاب رنگ و نوع پارچه مبلمان خود بر روی کالیته پارچه کلیک کنید:

  20,815,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دارای یکسال گارانتی مبل راحتی مدل ریتا ترکیب: 3+3+1+1 پایه ها از جنس فلز کلاف داخلی از جنس چوب روس نشیمن از اسفنج یورولوکس 35 کیلویی لطفا برای انتخاب رنگ و نوع پارچه های مبلمان خود ، روی کالیته پارچه ها کلیک کنید:

  22,000,000 تومان 29,332,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دارای یکسال گارانتی مبل راحتی مدل کاتیا ترکیب: 3+3+1+1 پایه ها از جنس فلز کلاف داخلی از جنس چوب روس نشیمن از اسفنج یورولوکس 35 کیلویی لطفا برای انتخاب رنگ و نوع پارچه های مبلمان خود ، روی کالیته پارچه ها کلیک کنید:

  21,873,000 تومان 29,164,000 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دارای یکسال گارانتی مبل راحتی مدل تیارا ترکیب: 3+3+1+1 پایه ها از جنس فلز کلاف داخلی از جنس چوب روس نشیمن از اسفنج یورولوکس 35 کیلویی لطفا برای انتخاب رنگ و نوع پارچه های مبلمان خود ، روی کالیته پارچه ها کلیک کنید:

  21,471,200 تومان 28,627,200 تومان موجود
  0 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دارای 3 سال گارانتی مبل تکنفره مدل ریلکس پایه از جنس فلز نشیمن فوم سرد روکش چرم و پارچه اسکلت از جنس چوب روس زمان آماده سازی سفارش 20 روز کاری می باشد. لطفا برای انتخاب رنگ و نوع پارچه مبلمان خود بر روی کالیته پارچه کلیک کنید:

  2,600,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دارای 3 سال گارانتی مبل تکنفره راند پایه از جنس فلز نشیمن فوم سرد روکش چرم و پارچه اسکلت از جنس چوب روس زمان آماده سازی سفارش 20 روز کاری می باشد. لطفا برای انتخاب رنگ و نوع پارچه مبلمان خود بر روی کالیته پارچه کلیک کنید:

  4,500,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • دارای 3 سال گارانتی مبل تکنفره پارمیس پایه از جنس فلز نشیمن فوم سرد روکش چرم و پارچه اسکلت از جنس چوب روس زمان آماده سازی سفارش 20 روز کاری می باشد. لطفا برای انتخاب رنگ و نوع پارچه مبلمان خود بر روی کالیته پارچه کلیک کنید:

  4,300,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود

جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
  دسته بندی