مبلمان کلاسیک

مبل کلاسیک مدرن

مبلمان کلاسیک، مبل استیل و مبل سلطنتی همگی از یک خانواده با تفاوت های کوچک هستند. این سبک از مبلمان به عنوان دکور پذیرایی استفاده می شود زیرا جایگاه خود را حفظ کرده و از مد نمی افتد. همچنین در طراحی و ساخت مبلمان کلاسیک یا استیل ظرافت خاص  با دقت بالا نیازمند است و تولید این سبک از مبلمان نیاز به یک کارگاه نجاری مجهز و همچنین نج...

مبلمان کلاسیک

مبل کلاسیک مدرن

مبلمان کلاسیک، مبل استیل و مبل سلطنتی همگی از یک خانواده با تفاوت های کوچک هستند. این سبک از مبلمان به عنوان دکور پذیرایی استفاده می شود زیرا جایگاه خود را حفظ کرده و از مد نمی افتد. همچنین در طراحی و ساخت مبلمان کلاسیک یا استیل ظرافت خاص  با دقت بالا نیازمند است و تولید این سبک از مبلمان نیاز به یک کارگاه نجاری مجهز و همچنین نجار ماهر دارد. در گذشته طرحهای مبلمان استیل را به صورت سنتی و با دست انجام می دادند که به این گروه از استادکاران منبت کار گفته می شد ولی امروز باآمدن دستگاههای سی ان سی با دقت بالا عمدتا با این دستگاهها منبت می شود و در بعضی از مدلهای لوکس ابتدا ضمینه اصلی طرح مورد نظر را با دستگاه و ظریف کاری طرح را استادکاران منبت کار انجام می دهند. اگر در هنگام خرید مبل کلاسیک دقت کنید و ابتدا کلاف خوب و مناسبی را جهت مبلمان کلاسیک خود استفاده کنید. مبلمان استیل یا کلاسیک از آنجایی که پایه اصلی تولید این مبل از چوب های جنگلی مانند راش، گردو و توسکا استفاده می شود دارای عمر طولانی است و مزیت این محصول این موضوع می باشد که شما بعد از استفاده چند ساله از مبل کلاسیک یا استیل می توانید با عوض کردن رنگ و پارچه آن مجددا مبل خود را با ظاهری دیگر استفاده کنید زیرا با تعویض رنگ و پارچه تغییرات محسوسی را در مبلمان خود مشاهده می کنید و از آنجایی که مقدار پارچه استفاده شده در مبلمان کلاسیک کم است این کار مرقون به صرفه می باشد و شما با صرف حدود نیمی از مبلغ مبل می توانید مبلی جدید با ظاهری به روز نسبت به رنگ و پارچه گذشته داشته باشید زیرا مبل کلاسیک هیچ وقت کهنه نمی شود.

بیشتر

مبل کلاسیک 

 • مبل 7 نفره کلاسیک مدل داتیس ترکیب: 3+1+1+1+1 با بهترین متریال موجود چوب راش گرجستان به همراه یک عدد جلو مبلی و یک عدد عسلی زمان آماده سازی سفارش 20 روز کاری می باشد. لطفا برای انتخاب رنگ و نوع پارچه های مبلمان خود ، روی کالیته پارچه ها کلیک کنید:

  2 نقد(ها)
  بیشتر
 • مبل 7 نفره کلاسیک مدل پرشین ترکیب: 3+1+1+1+1 با بهترین متریال موجود چوب راش گرجستان به همراه یک جلومبلی و یک عسلی زمان آماده سازی سفارش 20 روز کاری می باشد. لطفا برای انتخاب رنگ و نوع پارچه های مبلمان خود ، روی کالیته پارچه ها کلیک کنید:

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • مبل 7 نفره کلاسیک مدل مروارید ترکیب: 3+1+1+1+1 با بهترین متریال موجود به همراه یک جلو مبلی و یک عسلی رنگ کهنه کاری چرمه چوب راش گرجستان لطفا برای انتخاب رنگ و نوع پارچه های مبلمان خود ، روی کالیته پارچه ها کلیک کنید:

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • مبل7 نفره کلاسیک مدل وانیک ترکیب: 3+1+1+1+1 به همراه یک جلو مبلی و یک عسلی با بهترین متریال موجود رنگ طلایی زیر خاکی چوب راش گرجستان لطفا برای انتخاب رنگ و نوع پارچه های مبلمان خود ، روی کالیته پارچه ها کلیک کنید:

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • مبل8 نفره کلاسیک مدل شاهان ترکیب: 3+3+1+1 به همراه یک جلو مبلی و یک عسلی با بهترین متریال موجود رنگ بژ چوب راش گرجستان لطفا برای انتخاب رنگ و نوع پارچه های مبلمان خود ، روی کالیته پارچه ها کلیک کنید:

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • مبل7 نفره کلاسیک مدل مونترال ترکیب: 3+1+1+1+1 به همراه یک جلو مبلی و یک عسلی با بهترین متریال موجود رنگ فندوقی براق چوب راش گرجستان زمان آماده سازی سفارش 20 روز کاری می باشد. لطفا برای انتخاب رنگ و نوع پارچه های مبلمان خود ، روی کالیته پارچه ها کلیک کنید:

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • مبل8 نفره کلاسیک مدل کویین ترکیب: 3+3+1+1 در رنگهای قهوه ای، سند بلاست نفره ای قلم کاری مشکی با بهترین متریال موجود چوب راش گرجستان زمان اماده سازی سفارش 20 روز کاری می باشد. لطفا برای انتخاب رنگ و نوع پارچه های مبلمان خود ، روی کالیته پارچه ها کلیک کنید:

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • مبل7 نفره کلاسیک مدل ملورین ترکیب: 3+1+1+1+1 به همراه یک جلو مبلی و یک عسلی با بهترین متریال موجود رنگ بژ چوب راش گرجستان لطفا برای انتخاب رنگ و نوع پارچه های مبلمان خود ، روی کالیته پارچه ها کلیک کنید:

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • مبل7 نفره مدل کلاسیک سیمرغ ترکیب: 3+1+1+1+1 به همراه یک جلو مبلی و یک عسلی با بهترین متریال موجود رنگ صدفی طرح سنگ چوب راش گرجستان زمان آماده سازی سفارش 20 روز کاری می باشد. لطفا برای انتخاب رنگ و نوع پارچه های مبلمان خود ، روی کالیته پارچه ها کلیک کنید:

  1 نقد(ها)
  بیشتر

جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
  دسته بندی