سیمان، یک ماده مهم در صنعت ساختمانی می باشد. سیمان در کیفیت ها و بسته بندی های مختلفی تولید وعرضه می شود که هر کدام کاربرد و ویژگی های خاص خود را دارند. به طور کلی، دو نوع سیمان وجود دارد؛ یکی سیمان سیاه یا سیمان خاکستری، و دیگری سیمان سفید. معمولا هر کدام از انواع سیمان، یعنی سیمان سفید و سیمان سیاه، در دو نوع فله ای و پاکتی به بازار عرضه می شو...

سیمان، یک ماده مهم در صنعت ساختمانی می باشد. سیمان در کیفیت ها و بسته بندی های مختلفی تولید وعرضه می شود که هر کدام کاربرد و ویژگی های خاص خود را دارند. به طور کلی، دو نوع سیمان وجود دارد؛ یکی سیمان سیاه یا سیمان خاکستری، و دیگری سیمان سفید. معمولا هر کدام از انواع سیمان، یعنی سیمان سفید و سیمان سیاه، در دو نوع فله ای و پاکتی به بازار عرضه می شود.

سیمان

انواع سيمان پرتلند:

 سيمان پرتلند نوع يك

 به عنوان سيمان پرتلند معمولي براي مصارف عمومي در ساخت ملات يا بتن کاربرد دارد، كه خود شامل: تيپ 1-325، تيپ 425-1، تيپ 525-1 مي‌ باشد.

 سيمان پرتلند نوع دو

 به عنوان سيمان پرتلند اصلاح شده عرضه می شود. کاربرد اصلی آن در ساخت بتن‏‌هايي است كه حرارت هيدراتاسيون متوسط براي آنها ضرورت داشته و حمله سولفات‏‌ها به آنها در حد متوسط باشد.

 سيمان پرتلند نوع سه

 به عنوان سيمان پرتلند با مقاومت اوليه زياد شناخته شده است که در شرايطي كه مقاومت اوليه زياد مد نظر باشد کاربرد دارد.

 سيمان پرتلند نوع پنج

 به عنوان سيمان پرتلند ضد سولفات معرفی شده است که در شرايطي كه مقاومت زياد بتن در برابر سولفات‏‌ها مد نظر باشد این نوع سیمان کاربرد دارد.

سیمان پوزولان:

این نوع سیمان از جنس پوزولان سیلیکات و تقریبا شبیه سیمان است اما واکنش سیمان را ندارد. در سیمان پوزولانی حداکثر 15 درصد آن را سیمان نوع 1، 2 و 5 تشکیل می دهند. پائین بودن حرارت هیدراسیون اولیه و نهائی، کاهش نفوذپذیری بتن، ایجاد دوام در محیط های حاوی املاح خورنده، جذب قلیایی های سیمان و حفظ خواص بتن تازه در زمان طولانی تر از خواص این نوع سیمان به شمار می آید.

بیشتر

سیمان 

 • سیمان پرتلند درجه یک تیپ 2 خاکستری تحویل درب کارخانه کمترین قیمت روز سیمان در بازار دارای استحکام بالا طبق استاندارد ملی فروش مستقیم سیمان توسط عاملیت سیمان تهران * قیمت به ازای هر تن (20 پاکت 50 کیلویی) میباشد * هزینه ارسال با مشتری میباشد.

  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • سیمان پرتلند درجه یک تیپ 2 خاکستری تحویل درب کارخانه کمترین قیمت روز سیمان در بازار دارای استحکام بالا طبق استاندارد ملی فروش مستقیم سیمان توسط عاملیت سیمان تهران * قیمت به ازای هر تن میباشد * هزینه ارسال با مشتری میباشد.

  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • تحویل درب کارخانه کمترین قیمت روز سیمان در بازار دارای استحکام بالا طبق استاندارد ملی فروش مستقیم سیمان توسط عاملیت سیمان تهران * قیمت به ازای هر تن (20 پاکت 50 کیلویی) میباشد * هزینه ارسال با مشتری میباشد.

  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • سیمان پرتلند درجه یک تیپ 2 خاکستری تحویل درب کارخانه کمترین قیمت روز سیمان در بازار دارای استحکام بالا طبق استاندارد ملی فروش مستقیم سیمان توسط عاملیت سیمان تهران * هزینه ارسال با مشتری میباشد.

  0 نقد(ها)
  بیشتر
جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
  وضعیت
  قیمت