میز تلویزیون فقط بعنوان یک نگهدارنده کاربرد ندارد، بلکه نقش موثری برای چیدمان  دکوراسیون اتاق نشیمنگاه نیز به شمار می رود. با پیشرفت تکنولوژی در دنیای تلویزیون و تبدیل شدن آن ها از یک جعبه بزرگ و سنگین به یک قاب عکس زیبا و سبک، میز تلویزیونها  نیز به ‌روز و مدرن ‌تر شده‌اند.همان‌طور که گفتیم، میزتلویزیون بسته به سایز و نوع تلویزیون تغییر می‌کند،...

میز تلویزیون فقط بعنوان یک نگهدارنده کاربرد ندارد، بلکه نقش موثری برای چیدمان  دکوراسیون اتاق نشیمنگاه نیز به شمار می رود. با پیشرفت تکنولوژی در دنیای تلویزیون و تبدیل شدن آن ها از یک جعبه بزرگ و سنگین به یک قاب عکس زیبا و سبک، میز تلویزیونها  نیز به ‌روز و مدرن ‌تر شده‌اند.همان‌طور که گفتیم، میزتلویزیون بسته به سایز و نوع تلویزیون تغییر می‌کند، پس برای آنکه فضای زیبای منزلتان برهم نخورد، باید به نکات مختلفی توجه کنید، استفاده و انتخاب نادرست میز تلویزیون، می‌تواند دکور محیط خانه ‌ی شمارا از بین ببرد.

اندازه و ارتفاع میز تلویزیون

اصلی ترین نکته برای خرید میز تلویزیون، توجه به اندازه و ارتفاع میز بوده است. برای حل این مسئله که چطور یک میز مناسب برای تلویزیون بخرید، ابتدا باید مکان و محل قرار دادن تلویزیون را مشخص کنید و ببینید که محل نشستن مبلمان یا کاناپه شما هم سطح با تلویزیون است یا خیر، دید شما نسبت به تلویزیون هم بسیار حائز اهمیت است.نکته بعدی این است؛ میزی که قصد خریدش را دارید، محلی برای گذاشتن وسایلی مانند کتاب، گلدان، عکس ها و وسایل تزئینی اضافی دارد یا خیر.

میز تلویزیون

جنس میز تلویزیون

از موارد دیگری که در هنگام انتخاب و خرید میز تلویزیون، باید به آن دقت بسیار شود، جنس رویه ی میز تلویزیون و حتی مهم تر از آن، جنس بدنه کلی میز تلویزیون منتخب تان است.خوشبختانه تنوع بالای برای انتخاب میزتلویزیون وجود دارد؛ از میز تلویزیون کلاسیک و قدیمی گرفته تا مدل های میز تلویزیون نیمه مدرن و حتی مدل های میزتلویزیون کاملا مدرن و شیک، همگی می توانند جذابیت منحصر به فرد خود را داشته باشند و با قرار گیری در فضایی هماهنگ و مطمئن، شما را متعجب کنند. بسته به سبک و مدل دکوراسیونی که بر فضای اتاق نشیمن تان حاکم است و یا مدلی که می خواهید آن را برای محیط منزلتان انتخاب و اجرا کنید، می توانید از میز تلویزیونهای تماما چوبی، میز تلویزیونهای MDF، میز تلویزیونهای GLASS و فلزی و یا مدل هایی که ترکیبی از همه این مواد اولیه را دارا هستند، استفاده کنید و با دیگر اجزای فضایتان هماهنگ کنید.

بیشتر

میز تلویزیون 

جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
    جنس بدنه