میز ناهار خوری چوبی

یکی از لوازم پرمصرف و مهم در خانه ها، میز ناهار خوری چوبی می باشد که پایه های میز و صندلی از جنس چوب است و رویه میز از ام دی اف (MDF) و یا اچ دی اف (HDF)  است و بخاطر اینکه زیبایی چوب رو داشته باشه و یک مقدار به کیفیت و دوام آن کمک کند؛ روکش سوپر راش یا روکش ملچ،  تولید کنندگان روی آنها پرس میکنند. این میز ناهار خوری ها اغلب،...

میز ناهار خوری چوبی

یکی از لوازم پرمصرف و مهم در خانه ها، میز ناهار خوری چوبی می باشد که پایه های میز و صندلی از جنس چوب است و رویه میز از ام دی اف (MDF) و یا اچ دی اف (HDF)  است و بخاطر اینکه زیبایی چوب رو داشته باشه و یک مقدار به کیفیت و دوام آن کمک کند؛ روکش سوپر راش یا روکش ملچ،  تولید کنندگان روی آنها پرس میکنند. این میز ناهار خوری ها اغلب، پایه و صفحه میز از هم جدا می شوند. یکی از معایب میزهای ناهار خوری چوبی این است که، این نوع میز در برابر رطوبت مقام نیستند, البته اگر برای سالن های پذیرایی استفاده می کنید دیگه نگرانی ندارد ولی اگر میز ناهار خوری خود را در آشپرخانه استفاده میکنید کافیه یک زیر پایه برای هر کدام تهیه کنید که با این کار رطوبت به بدنه میز نرسد.نکته حائز اهمیت این است که اگه قیمت میز ناهار خوری برای مشتریان اهمیت دارد و بدنبال قیمت پایین و کیفیت بالا هستند این نوع میزناهارخوری بهترین انتخاب می باشد.

میز ناهار خوری MDF

یکی از رایج ترین انواع  میز ناهار خوری که بسیار در خانه ها استفاده میشود، میزناهار خوری mdf هستند که معمولا پایه ها رویه و صندلی ها همه از جنس ام دی اف هستند. پایه های این نوع میز ها معمولا از دو تخته که کنار هم به شکل 90 درجه است و با پیج به رویه میز متصل می شوند. این نوع از میزهای ناهارخوری دارای تنوع بالای نیستند. فقط می توان روی این میز ها را با CNC  طرح دار کرد و فقط رویه میز است که متفاوت می شود . مقاوم نبودن این نوع میز ها دربرابر رطوبت جز معایب آن حساب می شود  ولی  اگر از روکش pvc استفاده شود مقاومت بدنه در برابر رطوبت بسیار مقاوم تر میشود .

میز ناهار خوری ملامینه 

 این میز ها خیلی شبیه به میز های ناهار خوری MDF هستند و تفاوت آن ها در جنس بدنه آن ها است که، به جای استفاده از ام دی اف از نئوپان با روکش استفاده شده است.  در بعضی مواقع هم ام دی اف و ملاینه را ترکیب کرده به این شکل که رویه میز رو از ام دی اف و پایه ها و صندلی را از ملامینه استفاده می کنند.

میز ناهار خوری فلزی

این میز ها معمولا دارای پایه های فلزی هستند که صفحه رویه آنها از شیشه است که با چسب لیزری به پایه چسبانده شده است , در بیشتر مواقع فلز استفاده شده از لوله های فلزی آبکاری شده است. این نوع از میزهای ناهار خوری به دلیل استفاده از فلز در برابر آب و رطوبت مقاوم هستند و بیشترین کاربرد آن ها در رستوران است.

بیشتر

میز ناهارخوری 

جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
    سازنده
    قیمت
    دسته بندی