انواع مبلمان پذیرایی

مبلمان امروزه دیگر یکی از ارکان اصلی خانه های ایرانی شده  و مانند فرش که نماد اصلی خانه های ایرانی، با طراحی ایرانی می باشد. مبلمان نیز یکی از اصلی ترین پایه های دکوراسیون منزل در ایران و تمام کشورهای دیگر است. هر کشور طرح و مدل خاصی نسبت به سلیقه مصرف کننده خود را دارد، در کشورهای تولید کننده ابعاد، اندازه و طرح مبلمان متف...

 انواع مبلمان پذیرایی

مبلمان امروزه دیگر یکی از ارکان اصلی خانه های ایرانی شده  و مانند فرش که نماد اصلی خانه های ایرانی، با طراحی ایرانی می باشد. مبلمان نیز یکی از اصلی ترین پایه های دکوراسیون منزل در ایران و تمام کشورهای دیگر است. هر کشور طرح و مدل خاصی نسبت به سلیقه مصرف کننده خود را دارد، در کشورهای تولید کننده ابعاد، اندازه و طرح مبلمان متفاوت است.

نکته: این موضوع که ایران جزء اولین کشورها هست که شاید از نظر تکنولوژی و تولید در سطح اول تولید مبلمان در جهان نباشد اما از نظر مصرف کننده جزء اولین کشورهایی هستیم که بالاترین تنوع و سلیقه مصرف را دارا است. برای مثال مبلمان با طرح های مختلف آمریکایی، ایتالیایی، اتریشی، فرانسوی، انگلیسی، ژاپنی و غیره در کنار الگوبرداری از مدلهای ترکیه ای در مبلمان منزل و اداری است تولید کنندگان ایرانی توانسته اندبا مهندسی معکوس و تغییراتی نسبت به توان  تولید و سلیقه مشتری ایرانی و ابعاد متناسب با شرایط زندگی ایرانی در تولید  باعث ایجاد طرح و مدلهای مختلف مبلمان در ایران شوند که اگر مشتری ایرانی نسبت به خرید خود اطلاعات کافی را نداشته باشد این تنوع امکان خرید اشتباه در انتخاب مبل و دکوراسیون مناسب نسبت به بودجه و منزل را بالا می برد.

به جرات می توان گفت که ما 24 ساعت شبانه روز را از مبلمان استفاده می کنیم هنگام خواب انواع مبلمان تختخوابشو و سرویس خواب در مدل های اسپرت و کلاسیک بهمراه انواع تشک های فنری و ریباند و طبی و در روزمره به وقت صبحانه و نهار و شام مبلمان مخصوص خود که بنام غذاخوری، ناهارخوری یا نهار خوری زمان رانندگی مبلمان داخل خودرو و هنگام کار در محل کار مبلمان اداری در زمان جشن ها و مهمانی ها مبلمان پذیرایی وقت استراحت و دورهمی خانوادگی در کنار افراد خانواده و عزیزانمان مبلمان های راحتی، ال، مکانیزه و ریلکسی و حتی مبلمان جدید با قابلیت ماساژور استفاده می نمائیم. با نگاهی گذرا به این مطالب متوجه اهمیت استفاده و کیفیت مبلمان منزل اداری و میزهای ناهارخوری در کنار میز جلو مبلی و عسلی، میز TV یا میز ال سی دی، بوفه و ویترین های پذیرایی با میزهای دکوری، سرویس خواب، تشک، روتختی های زیبا با دلنشین ترین رنگها و دیگر اجزای دکوراسیون داخلی همه و همه نیازهای اساسی انسان بابت لذت بردن از زندگی در طول عمر انسان است. فراموش نکنید مهمترین دوران زندگی برای انسان همین لحظات فعلی است تا رسیدن به اهداف زندگی لطفا در مسیر زندگی، از زندگی کردن لذت ببرید.

کارشناسان فروشگاه اینترنتی یاتای در هر حال آماده پاسخگویی به سوالات شما و همچنین راهنمایی و مشاوره در خرید مبلمان  مورد نیاز شما هستند.

بیشتر

مبلمان منزل 

زیرشاخه ها

 • مبل کلاسیک

  مبلمان کلاسیک

  مبل کلاسیک مدرن

  مبلمان کلاسیک، مبل استیل و مبل سلطنتی همگی از یک خانواده با تفاوت های کوچک هستند. این سبک از مبلمان به عنوان دکور پذیرایی استفاده می شود زیرا جایگاه خود را حفظ کرده و از مد نمی افتد. همچنین در طراحی و ساخت مبلمان کلاسیک یا استیل ظرافت خاص  با دقت بالا نیازمند است و تولید این سبک از مبلمان نیاز به یک کارگاه نجاری مجهز و همچنین نجار ماهر دارد. در گذشته طرحهای مبلمان استیل را به صورت سنتی و با دست انجام می دادند که به این گروه از استادکاران منبت کار گفته می شد ولی امروز باآمدن دستگاههای سی ان سی با دقت بالا عمدتا با این دستگاهها منبت می شود و در بعضی از مدلهای لوکس ابتدا ضمینه اصلی طرح مورد نظر را با دستگاه و ظریف کاری طرح را استادکاران منبت کار انجام می دهند. اگر در هنگام خرید مبل کلاسیک دقت کنید و ابتدا کلاف خوب و مناسبی را جهت مبلمان کلاسیک خود استفاده کنید. مبلمان استیل یا کلاسیک از آنجایی که پایه اصلی تولید این مبل از چوب های جنگلی مانند راش، گردو و توسکا استفاده می شود دارای عمر طولانی است و مزیت این محصول این موضوع می باشد که شما بعد از استفاده چند ساله از مبل کلاسیک یا استیل می توانید با عوض کردن رنگ و پارچه آن مجددا مبل خود را با ظاهری دیگر استفاده کنید زیرا با تعویض رنگ و پارچه تغییرات محسوسی را در مبلمان خود مشاهده می کنید و از آنجایی که مقدار پارچه استفاده شده در مبلمان کلاسیک کم است این کار مرقون به صرفه می باشد و شما با صرف حدود نیمی از مبلغ مبل می توانید مبلی جدید با ظاهری به روز نسبت به رنگ و پارچه گذشته داشته باشید زیرا مبل کلاسیک هیچ وقت کهنه نمی شود.

 • مبل راحتی

  مبلمان راحتی

  مبل راحتی جدید

  مبلمان راحتی دارای بالاترین رتبه مصرف در مبلمان را دارا می باشد. ست های مبلمان راحتی معمولا بر پایه تعداد هفت نفره و هشت نفره می باشد که متشکل از کاناپه های سه نفره، دو نفره و تک نفره است که بنا به انتخاب و فضای مصرف کننده قابل تغییر به ست های بیشتر و کمتر مثل نیم ست های چهار نفره و پنج نفره می باشد. با توجه به فضای محدود منازل کنونی و انتخاب ناگزیر یک ست مبلمان در عموم منازل و آپارتمان ها  مبلمان راحتی هم دارای جنبه زیبایی و دکور منزل را دارا می باشد و هم بهترین گزینه جهت استراحت و ریلکس کردن بعد از یک روز کاری می باشد به این دلایل مبل راحتی دارای مخاطب فراوانی در بین سایر سبک های مبلمان است و حتی افرادی که فضای مناسبی در منزل برای چیدمان چندین دست مبل را دارند حتما جهت استفاده در نشمین خود و راحتی مد نظر از مبلمان راحتی استفاده می نمایند. زیرا همانگونه از نام مبل راحتی مشهود است باید لذت بخش ترین احساس راحتی و آرامش را به کاربر مبل ارائه دهد.

  ابعاد مبل راحتی

  ابعاد یک مبل راحتی به عوامل مختلف و همچنین سلیقه شخص کاربر بستگی دارد که با توجه به عمق صندلی و زاویه پشتی آن متفاوت می باشد. به طور معمول مبلهای راحتی دارای ارتفاع کم و دسته پهن می باشد. به طور معمول عرض کاناپه ها 70 سانتی متر و ارتفاع بالشتهای مبل بین 20 تا 35 سانتی متر باشد و اندازه دسته ها نیز می تواند بین 15 تا 35 سانتیمتر قرار داده شود. لازم به ذکر است ابعاد مبلمان منزل شما باید متناسب  با محیط و فیزیک اشخاصی که کاربر این مبلمان هستند مطابقت داشته باشد یعنی به طور استاندارد مبل راحتی باید به گونه ای باشد که گودی کمر را به طور کامل مورد پوشش قرار داده و همچنین تکیه گاه مبل باید دارای ارتفاعی باشد که شانه ها و قسمتی از گردن را نیز مورد پوشش قرار دهد.

  راهنمای خرید مبل راحتی با کیفیت

  دقت کنید که مبلمان راحتی مورد انتخاب شما دارای پارچه مناسب و با کیفیتی باشد.زیرا پوشش اصلی مبل راحتی را پارچه آن تشکیل می دهد. به دلیل زمان استفاده طولانی از  مبلمان راحتی درتمام ساعات شبانه روز و اصطکاک بالا در مصرف مبل کاربر را مجاب به استفاده از پارچه با کیفیت می کند و این باور غلط را که مبل راحتی یک مبل دم دستی است و نیازی به کیفیت و پارچه با کیفیت ندارد را تغییر می دهد.هرچه اسفنج و فوم مورد استفاده در مبلمان راحتی دارای تراکم یا دانسیته بیشتری باشد قطعا مبل با دوام تری خواهید داشت. نکته قابل توجه دیگر در رابطه  با مبل راحتی توجه به کلاف داخلی مبل است و از آنجایی که با آمدن اسفنج و پارچه بر روی کلاف مبل فضای داخلی جایی برای هواگیری ندارد و ممکن است که رطوبت  محیط به داخل نفوذ کند  بهترین گزینه استفاده از چوب روسی یا نراد است. جهت سهولت در این امر می توانید با کارشناسان مجرب یاتای که هدفی جز کمک و خدمت رسانی به شما عزیزان ندارند مشورت نمائید.

  طراحی مبلمان راحتی

  از آنجائی که این سبک از مبلمان استفاده فراوانی را در سرتاسر جهان را دارا است. کشورهای طراح و تولید کننده مبل در این ضمینه طراحی های فراوانی انجام داده اند. از جمله راحتی های کاملا اسپرت یا نزدیک به مبلمان کلاسیک با پایه های چوبی - پلاستیکی و فلزی و دسته های پهن مانند مبل های آمریکایی یا طراحی های ظریف ایتالیایی و فرانسوی باعث شده تا مشتری بالاترین تنوع مدل را جهت انتخاب مبل مناسب با سلیقه و دکوراسیون منزل خود داشته باشد

 • مبل تخت خواب شو

  مبل تخت شو

  مبل تختخواب شو

  مبل تخت خواب شو امروزه در فضاهای  کوچک بسیار مورد استفاده قرار می گیرد  به طور معمول در منازلی که به دلیل کمبود فضا دارای اتاق مهمان نمی باشند و یا منازل دانشجوئی که سوئیت هستند و فاقد اتاق خواب می باشندمبل تخت خواب شو گزینه مناسبی می باشد. همچنین در محل کار و اتاق های استراحت نیز مبل تخت خواب شو گزینه مناسبی می باشد. در واقع مبل تخت خواب شو وسیله ای است که هم مبل است و هم تخت خواب و برای افرادی که با کمبود فضا مواجه هستند گزینه اقتصادی  محسوب می شود. البته به این نکته باید توجه داشت که مبل تخت خواب شو انتخابی به دلیل دو منظوره بودن بسیار با کیفیت  باید انتخاب شود که در زمان کوتاه  فرسوده و غیر قابل استفاده نشود. در ادامه ویژگی های یک مبل تخت خواب شو با کیفیت را با هم بررسی می کنیم.

  راهنمای خرید مبل تخت خواب شو

  اولین نکته در خرید مبل تخت خواب شو که حائز اهمیت میباشد نرم بودن مکانیزم  باز و بسته شدن مبل در هنگام تبدیل به تخت خواب و داشتن صدای کم می باشد. برای اینکه بتوانید میزان صدای یک مبل تخت خواب شو با کیفیت را بسنجید بهتر است در بازار چندین مبل تخت خواب شو را در هنگام باز و بسته کردن مکانیزم امتحان کنید هرچه این صدا کمتر باشد کیفیت مبل شما بیشتر خواهد بود همچنین در صورتی که در هنگام کشیدن تخت خواب به سمت بیرون این عمل برای شما دشوار بود و در زمان باز شدن مبل به صورت تخت خواب، مبل شما دچار تکان خوردن بود این نوع مبل کیفیت مناسبی را دارا نمی باشد. چون از این نوع مبل به عنوان تخت خواب نیز قصد استفاده دارید بهتر است نوع پارچه انتخابی برای مبل مورد نظر خود را پارچه ای انتخاب کنید که دارای بافت لطیف و نرمی باشد و  البته مقاوم، پارچه ای نباشد که برای شما خوشایند نبوده و احساس راحتی به شما ندهد. نکته ای بعدی که برای مبل تخت خواب شو مهم است مناسب بودن قطر تشک مبل در هنگام نشستن و همچنین در حالت تخت خواب است و داشتن فنرهای مقاوم در کیفیت مبل تاثیر بسزایی را دارا می باشد.

  ابعاد مناسب مبل تخت خواب شو

  ابعاد استاندارد برای مبل های تخت خواب شو به شرح زیر است:

  • مبل تکی: 125 تا 145 سانتی متر
  • مبل تکی بزرگ: 140 تا 160 سانتی متر
  • مبل دو نفره: 170 تا 230 سانتی متر
  • مبل دو نفره بزرگ: 200 تا 250 سانتی متر می باشد.

  البته ابعاد ذکر شده در بالا در قسمت عرضی مبل است. به طور کلی مبل های تخت خواب شو دارای پایه کوتاه و دسته های پهن همانند سایر مبل های راحتی می باشند.

 • مبل ال

 • مبل چستر

  مبل راحتی چستر

  مبل چستر مدرن

  مبلمان چستر امروزه دارای طرفداران زیادی در بین مبل های موجود در بازار ایران می باشد. مبل چستر علاوه بر لوکس و متفاوت بودن در نوع طراحی خود مدرن نیز می باشد. مبلمان چستر به دلیل استفاده از لمسه دوزی در طراحی خود دارای تنوع بسیاری است . بالغ بر 13 طرح لمسه دوزی بر روی مبل چستر وجود دارد.

  طراحی مبل چستر

  به طور معمول مبل چستر دارای تنوع بسیار بالای در طراحی و تنوع پارچه می باشد. دسته های این نوع مبل به شکل لوله استوانه ای و دارای قوس به سمت پشتی مبل است. مبل چستر دارای پشتی کوتاه و یکسان است. در این مبل می توان از پارچه های پرزدار، چرم، و مخمل استفاده نمود البته پارچه چرم در مبل چستر به دلیل کیفیت و ماندگاری بالا دارای تقاضای بیشتری می باشد. پایه های مبل چستر از چوب می باشد و معمولا از چوب راش و چوب سفید در تولید این محصول به کار گرفته می شود.

  نقاط قوت

  از نقاط قوت مبل چستر می توان به این نکته اشاره کرد که مبل چستر علاوه بر منازل در شرکت ها، دفاتر مدیریت، رستورانها و ... نیز کاربرد دارد.مبلهای چستر دارای بدنه ای مستحکم می باشند. همچنین مبل چستر به دلیل داشتن ابعاد مناسب در طراحی خود گزینه مناسبی برای انتخاب در آپارتمان های با متراژ پایین می باشد.

 • غذا خوری

  ست غذاخوری

  میز ناهارخوری مدرن

  یکی از لوازم پر مصرف و مهم در خانه ها، میز نهارخوری می باشد. که جدا از جنبه دکوری داشتن در منزل از نظر پزشکی و سلامت پاها و نحوه نشستن صحیح در هنگام صرف غذا و کارکرد دستگاه گوارش نیز تاثیر دارد. امروزه تمامی پزشکان و افراد صاحب نظر میز نهار خوری را  جزء وسایل مورد نیاز در تمام منازل می دانند. میز نهارخوری دارای  تنوع زیادی در طرح، متریال(جنس) مختلف را دارا است وبا هر سلیقه و بودجه ای می توان تهیه و مورد استفاده قرار گیرد.

  میز نهارخوری چوبی

  همان طور که از اسم این مدل میز پیداست. پایه اصلی تولید ست های غذاخوری چوبی از جنس چوب و طرح طبیعی چوب است. زندگی مدرن امروز و دور از طبیعت که اصلی ترین تاثیر را جهت آرامش و شادابی روح انسان دارد و با داشتن وسایل چوبی که  با جنس و طرح خوب و رنگ های متنوع  طبیعت زنده چوب را نشان می دهند مانند رنگهای خود رنگ چوب های مختلف از جنش راش - بلوط- افرا- گردو- ملچ و غیره که هرکدام از این چوبهای جنگلی بنا به ذات و طبیعت خود طرح و زمینه رنگی خود را دارند باعث زیبایی دکوراسیون منزل و لذت روحی انسان می شود و به این خاطر بیشترین مورد استفاده در دکوراسیون منزل را دارد. ست نهارخوری چوبی با داشتن پایه های چوبی و صفحه های مختلف با روکش های الوان از چوب های جنگلی و مصنوعی مانند وکیوم پی وی سی، ام دی اف، اچ دی اف، شیشه و سنگ می باشد. که تلفیق این مواد با چوب بنا به نحوه دیزاین شخصی و دکوراسیون هر منزلی زیبایی خود را دارد و از انجایی که ست های غذاخوری با پایه و روکش طبیعی چوب  با قابلیت رنگی فراوان که طرح های زنده ای از انواع مختلف چوب با موج های خاص خود را نشان می دهد طرفداران بیشتری دارد.

  نکته: جهت نگهداری بهتر و ماندگاری کیفیت رنگ لطفا محصولات چوبی را در معرض رطوبت و آب خوردگی قرار ندهید و اگر در آشپزخانه استفاده می کنید حتما جهت اینکه با آب تماس نداشته باشد  با کارشناس فروش خود در مبلمان یاتای هماهنگ کنید تا با زدن پایه های پلاستیکی مانع نفوذ آب از فسمت پایه شده و حتما این عادت غلط را که با دستمال نم دار جهت تمیزی به محصولات چوبی زده می شود را ترک کنید و جهت تمیزی و پاک کردن تمام محصولات چوبی که در منزل دارید از واکس مخصوص چوب و استاندارد استفاده نمایید. لطفا جهت تهیه واکس مخصوص چوب با کارشناسان حرفه ای مبلمان یاتای مشاوره نمایید.

  میز نهارخوری ام دی اف

  یکی از رایج ترین انواع میزهای نهارخوری که بسیار در خانه ها استفاده میشود، ست نهارخوری ام دی اف هستند که معمولا رویه و صندلی ها همه از جنس ام دی اف با روکش های مخصوص که در برابر خط و خش و تا حدودی رطوبت امقاوم هستند و نگهداری از این محصول را آسان تر می کنند و با استفاده از دستگاههای برش CNC و اتصالات الیت و نوار پی وی سی یا روکشهای وکیوم PVC طرح و مدلهای خاص خود را دارد. این مدل میزها برای استفاده در دکوراسیون آشپزخانه گزینه خوبی می باشد اما جهت استفاده در مبلمان پذیرایی میز های چوبی مناسب تر و خاص تر هستند.

  میز نهارخوری نئوپان با روکش مقاوم ملامینه

  تمامی خواص ومزایای میزهای ام دی اف را دارا بوده فقط از نظر مقاومتی mdf فشرده با روکش مقاوم نسبت به نئوپان با روکش مقاوم بازدهی بالاتری را دارد مزیت ست ناهارخوری نئوپان با روکش مقاوم نسبت به ام دی اف با روکش مقاوم اقتصادی تر بودن و ارزان تر بودن آن است.

  میز ناهارخوری فلزی

  این مدل میزهای ناهارخوری معمولا دارای پایه های فلزی  با روکش های رنگی خاص کوره ای یا کروم و استیل می باشد. صفحه این ست های غذاخوری فلزی از جنس های مختلف ABS  یا پلاستیک فشرده و شیشه یا سنگ و چوب با طرح و ابعاد خاص که جدیدا طرفدار پیدا کرده است و نسبت به دیزاین شخصی افرادمورد استفاده در اماکن مختلف انتخاب می شود. • آینه کنسول

  ست آینه و کنسول

  ست آینه و کنسول

  امروزه در اکثر خانه ها آینه و میز کنسول یکی از اجزای دکوراسیون منزل شده است. میز های کنسولی که طراحی می شود، دارای طراحی هایی با تنوع بسیار بالا می باشد، که به راحتی شما کاربر عزیز بتوانید متناسب با سبک دکوراسیون خود انتخاب کنید. معمولا در بیشتر فروشگاه ها اینه و کنسول را به صورت ست قرار می دهند، ولی ما در فروشگاه اینترنتی یاتای سعی کرده ایم این ست را به صورت جدا از هم، ارائه دهیم. عروس خانم هایی که در تهیه جهیزه هستند، معمولا به صورت ست همراه با دو عدد شمعدان انتخاب می نمایند. کارشناسان فروشگاه یاتای در تلاشند که بهترین ست های آینه و کنسول به همراه شمعدانی های زیبا، برای شما عروس خانم هایی که به دنبال مدل های شیک در دکوراسیون منزلتان هستید ارائه دهد.

  تاریخچه آینه و کنسول

  ست های آینه و کنسول از زمان های بسیار دور در انواع و اقسام مدل ها در دسترس کاربران بوده است. البته هرسال با پیشرفت در تولید مواد اولیه این محصول و طرح های زیبا که مطابق با مد روز می باشد، باعث شده این ست یکی از مهم ترین محصولات در دکور منازل ایرانی باشد. در سال های گذشته آینه و کنسول ها معمولا از جنس فلز بودند، ولی با گذشت زمان با جایگزین کردن طراحی این ست با ام دی اف همچنین تزیینات و ظرافت های که بر روی آن انجام شده، طرفداران زیادی پیدا کرده است. فروشگاه اینترنتی یاتای در نظر دارد که با کیفیت ترین محصولات متناسب با سلیقه شما را ارائه دهد.

  جنس و طراحی

  آینه و کنسول هایی که به تازگی وارد بازار شده اند معمولا از جنس ام دی اف بوده که در رنگ های مختلفی تولید می شود. رنگ سفید این محصولات پوششی است و با ظرافت تمام روی میز و آینه کار شده،آینه و کنسول های سفید امروزه خیلی طرفدار پیدا کرده است. همینطور آینه و کنسول هایی که با رنگ چوب در فروشگاه اینترنتی یاتای مشاهده می کنید از جنس چوب بلوط که با کیفیت ترین نوع چوب در تولید این محصولات می باشد. البته تا گفته نماند که ست های چوبی این محصولات را شما می توانید با میز تلویزیون و جلومبلی آن نیز چیدمان کنید.

  جدیدترین ست ها

  در ست های آینه کنسول که به تازگی نظر کاربران زیادی را جلب کرده، میز کنسول های تمام ام دی اف که جنس بدنه آن از آینه می باشد، همچنین آینه های تراش خورده وارداتی که زیبایی آن را دو چندان کرده است، این محصولات آینه ای یکی از پر فروش ترین ها در سال جدید می باشد. آینه کنسول ها معمولا در سبک های اسپرت، کلاسیک و مدرن تولید می شود که شما کاربران عزیز در صورت تمایل می توانید با کارشناسان فروش یاتای مشورت نمایید.

 • ست پذیرایی

  ست پذیرایی

 • استند
 • دارای یکسال گارانتی مبل راحتی مدل آرکان ترکیب: 3+3+1+1 دارای مکانیزم تختخوابشو پایه ها از جنس فلز الکتر فورتیک کلاف داخلی از جنس چوب روس نشیمن از اسفنج یورولوکس 35 کیلویی ویژه لطفا برای انتخاب رنگ و نوع پارچه های مبلمان خود ، روی کالیته پارچه ها کلیک کنید:

  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • دارای یکسال گارانتی مبل راحتی مدل لاویا ترکیب: 3+3+1+1 دارای مکانیزم تختخوابشو پایه ها از جنس فلز الکتر فورتیک کلاف داخلی از جنس چوب روس نشیمن از اسفنج یورولوکس 35 کیلویی و فنر لطفا برای انتخاب رنگ و نوع پارچه های مبلمان خود ، روی کالیته پارچه ها کلیک کنید:

  2 نقد(ها)
  بیشتر
 • دارای یکسال گارانتی ترکیب: 3+3+1+1 اسکلت داخلی: چوب روس اسفنج: یورولوکس 35 کیلوگرمی پایه ها: چوب درجه یک راش گرجستان زمان اماده سازی سفارش 20 روز کاری می باشد. لطفا برای انتخاب رنگ و نوع پارچه های مبلمان خود ، روی کالیته پارچه ها کلیک کنید:

  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • دارای یکسال گارانتی مبل راحتی مدل ریتا ترکیب: 3+3+1+1 پایه ها از جنس چوب راش کلاف داخلی از جنس چوب روس نشیمن از اسفنج یورولوکس 35 کیلویی و فنر لطفا برای انتخاب رنگ و نوع پارچه های مبلمان خود ، روی کالیته پارچه ها کلیک کنید:

  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • دارای یکسال گارانتی ترکیب: 3+3+1+1 اسکلت داخلی: چوب روس اسفنج: یورولوکس 35 کیلوگرمی پایه ها: فلزی با آبکاری براق زمان اماده سازی سفارش 20 روز کاری می باشد. لطفا برای انتخاب رنگ و نوع پارچه های مبلمان خود ، روی کالیته پارچه ها کلیک کنید:

  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • دارای یکسال گارانتی ترکیب: 3+3+1+1 اسکلت داخلی: چوب روس اسفنج: یورولوکس 35 کیلوگرمی پایه ها: فلزی با آبکاری براق

  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • دارای یکسال گارانتی ترکیب: 3+3+1+1 اسکلت داخلی: چوب روس اسفنج: یورولوکس 35 کیلوگرمی پایه ها: فلزی با آبکاری براق زمان اماده سازی سفارش 20 روز کاری می باشد. لطفا برای انتخاب رنگ و نوع پارچه های مبلمان خود ، روی کالیته پارچه ها کلیک کنید:

  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • دارای یکسال گارانتی ترکیب: 3+3+1+1 اسکلت داخلی: چوب روس اسفنج: یورولوکس 35 کیلوگرمی پایه ها: چوب راش درجه یک گرجستان

  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • دارای یکسال گارانتی ترکیب: 3+3+1+1 اسکلت داخلی: چوب روس اسفنج: یورولوکس 35 کیلوگرمی پایه ها: چوب راش درجه یک گرجستان

  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • دارای یکسال گارانتی ترکیب: 3+3+1+1 اسکلت داخلی: چوب روس اسفنج: یورولوکس 35 کیلوگرمی پایه ها: فلزی با آبکاری براق زمان اماده سازی سفارش 20 روز کاری می باشد. لطفا برای انتخاب رنگ و نوع پارچه های مبلمان خود ، روی کالیته پارچه ها کلیک کنید:

  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • دارای یکسال گارانتی ترکیب: 3+3+1+1 اسکلت داخلی: چوب روس اسفنج: یورولوکس 35 کیلوگرمی پایه ها: فلزی با آبکاری براق زمان اماده سازی سفارش 20 روز کاری می باشد. لطفا برای انتخاب رنگ و نوع پارچه های مبلمان خود ، روی کالیته پارچه ها کلیک کنید:

  0 نقد(ها)
  بیشتر
 • دارای یکسال گارانتی ترکیب: 3+3+1+1 دارای مکانیزم تختخوابشو اسکلت داخلی: چوب روس اسفنج: یورولوکس 35 کیلوگرمی پایه ها: چوب راش درجه یک گرجستان زمان اماده سازی سفارش 20 روز کاری می باشد. لطفا برای انتخاب رنگ و نوع پارچه های مبلمان خود ، روی کالیته پارچه ها کلیک کنید:

  0 نقد(ها)
  بیشتر