کابینت روشویی دیواری به علاوه اینکه به سرویس بهداشتی جلوه میبخشد، از لحاظ کاربردی هم بسیار مفید هستند. کابینت های دستشویی معمولا برای نگهداری مواد آرایشی ، حوله ها، و تمامی وسایل بهداشتی دیگر استفاده می شود تا هم به آسانی در اختیار مصرف کننده قرار بگیرند. کابینت روشویی تغییر قابل توجهی در دکوراسیون  داخلی سرویس بهداشتی ایجاد می کند اما انتخاب از...

کابینت روشویی دیواری به علاوه اینکه به سرویس بهداشتی جلوه میبخشد، از لحاظ کاربردی هم بسیار مفید هستند. کابینت های دستشویی معمولا برای نگهداری مواد آرایشی ، حوله ها، و تمامی وسایل بهداشتی دیگر استفاده می شود تا هم به آسانی در اختیار مصرف کننده قرار بگیرند. کابینت روشویی تغییر قابل توجهی در دکوراسیون  داخلی سرویس بهداشتی ایجاد می کند اما انتخاب از بین مدل های بسیار زیاد و متنوع آنها می تواند راحتنباشد.

مزایای استفاده از کابینت روشویی دیواری

به کابینت روشویی دیواری، در بعضی اوقات "روشویی معلق" هم نامیده می شود. در زمان های گذشته از کابینت های روشویی دیواری بیشتر در محیط های تجاری و صنعتی مانند رستوران ، بیمارستان، هتل و غیره استفاده می گردید. اما چندین سال است که روشویی کابینتی دیواری در حمام و سرویس مسکونی نیز استفاده می شود.

نکته دیگر در مورد کابینت های روشویی دیواری، قابلیت جابه جا کردن آنها است. از آنجا که آنها  بر روی دیوار نصب می شوند، شما می توانید مکان آن را به دلخواه خود انتخاب کنید. از این گذشته چون روشویی های دیواری بر روی دیوار نصب می شوند و لازم نیست که روی یک سطح پایدار و مسطح قرار بگیرند ، تولید کنندگان و طراحان خلاق می توانند بر روی آنها طرح و سبک های خاص و منحصر به فردی را اجرا کنند.

بیشتر

کابینت روشویی دیواری 

جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
  قیمت
  سایز
  رنگ
  دسته بندی
  نوع کابینت
  عمق کاسه