یکی از پوشش های مرسوم این روز های شیرآلات، رنگ های الکترواستاتیک و الکترو فورتیک است.  تنوع رنگ های جدید شیرآلات دست طراحان دکوراسیون داخلی را کاملا باز کرده است. اکنون شما می توانید شیرآلاتی به رنگ سفید و مشکی در سرویس های بهداشتی خود داشته باشید. حتی رنگ های غیر متعارف مانند نارنجی و سبز و قرمز هم به صورت سفارشی قابل تولید است. البته استفاده ا...

یکی از پوشش های مرسوم این روز های شیرآلات، رنگ های الکترواستاتیک و الکترو فورتیک است.  تنوع رنگ های جدید شیرآلات دست طراحان دکوراسیون داخلی را کاملا باز کرده است. اکنون شما می توانید شیرآلاتی به رنگ سفید و مشکی در سرویس های بهداشتی خود داشته باشید. حتی رنگ های غیر متعارف مانند نارنجی و سبز و قرمز هم به صورت سفارشی قابل تولید است. البته استفاده از شیرآلات رنگی مزایا و معایبی نیز دارد.

شیرالات طلایی

یکی از رنگ هایی که از زمان قدیم مورد توجه بوده است رنگ طلایی است. استفاده از رنگ طلایی در سرویس های بهداشتی حس لوکس و لاکچری بودن را در ذهن بیننده تداعی می کند. به همین دلیل رنگ طلایی اکثرا بر روی مدل های فانتزی و لوکس تولید می شود. رنگ طلایی با استفاده از دو تکنولوژی مختلف قابل تولید است. تکنولوژی قدیمی تر که همان آبکاری طلا است، یک مشکل اساسی دارد و آن ثابت نبودن رنگ طلایی آن است. رنگ طلایی که از طریق آبکاری ایجاد می شود پس از چند وقت در اثر تماس دست از بین می رود.

شیرآلات برنز

این نوع شیرالات برای دکوراسیون های سبک سنتی، توسکانی و مدیترانه ای مناسب است. از مزایای شیرالات برنزی مقاوم بودن آن ها است و آسان و راحت  تمیز می شود و در بازار موجود است. به راحتی با لوازم دیگر ست می شود. لکه های آب و اثر انگشت را نشان نمی دهد.از روکش های دیگری مثل کروم و نیکل رنگ شده گران تر است که جز معایب آن محسوب می شود.

شیرالات رنگی

شیرآلات کروم

پوشش اصلی شیرآلات بهداشتی از نیکل و کروم تشکیل شده است. رنگ نقره ای شیرآلات در واقع رنگ لایه نیکل روی آن است که طبق استاندارد ایران باید حداقل ده میکرون ضخامت داشته باشد. فلز نیکل در برابر هوا ناپایدار بوده و در ترکیب با اکسیژن موجود در هوا سریعا اکسید شده و رنگ آن تغییر می کند. به همین جهت برای حفاظت از فلز نیکل، لایه از فلز کروم بر روی آن قرار داده می شود. کروم در حال حاضر به دلیل انعطاف پذیری یکی از پر طرفدارترین روکش های شیرآلات است. مزایای کروم این است که  در کل ارزان ترین روکش است. تمیز کردن و نگهداری آن بسیار آسان است و مقاوم است. به آسانی در بازار یافت می شود و با لوازم و تجهیزات جانبی دیگر به راحتی ست می شود. و از معایب آن ، لکه های آب و اثر انگشت را نشان می دهد.

شیرآلات مشکی

شیرآلات مشکی رنگ با وجود این که ظاهری زیبا دارند ولی به محض برخورد با آب لکه های سفید املاح موجود در آب بر روی سطح شی رسوب بسته و ایجاد سفیدک می کنند. روز به روز به طرفداران شیرآلات مشکی  برای حمام و سرویس بهداشتی افزوده می شود، زیرا به راحتی با وسایل دیگر مثل کمد لباس و بخش های تأکیدی ست می شوند. اگر بخواهید یک تغییر دکوراسیون قابل ملاحظه انجام دهید یا فقط یک تغییر کوچک اعمال کنید که همه چیز را در حمام شما درگیر نکند، رنگ مشکی مات گزینه ای مناسب برای شما است.

شیرآلات سفید

می خواهید شیرآلات تان ظاهری درخشان و تمیز داشته باشند؟ شیرآلات سفید رنگ هم می توانند به زیبایی در تضاد با دکوراسیون حمام قرار گیرند و هم می توانند با یک دکوراسیون تمام سفید در حمام ترکیب شوند. روکش سفید از جنس پلاستیک مقاوم یا چینی است. از مزایای شیرالات سفید این است که آسان تمیز می شود. اثر انگشت و لکه های آب را نشان نمی دهد. و از معایب آن شیرآلات سفید شکننده تر از فلز و گران هستند.

بیشتر

شیرآلات رنگی 

جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
    رنگ
    قابلیت