انواع گاز رومیزی:

یکی از دلایل اصلی خرید گاز رومیزی تنوع زیاد آن‌ها بوده است. انواع مختلفی از این گازها در بازار موجود است که به برقی و گازی تقسیم می‌شوند و هر کدام از این تقسیم‌ بندی‌ ها خود مدل‌های مختلفی از جمله استیل، شیشه‌ ای، شیشه استیل، سرامیکی، شیشه آلومینیوم، لعابی و ... دارند. علاوه بر این‌ها در شکل ظاهری این اجاق گازها هم تنوع زیادی و...

انواع گاز رومیزی:

یکی از دلایل اصلی خرید گاز رومیزی تنوع زیاد آن‌ها بوده است. انواع مختلفی از این گازها در بازار موجود است که به برقی و گازی تقسیم می‌شوند و هر کدام از این تقسیم‌ بندی‌ ها خود مدل‌های مختلفی از جمله استیل، شیشه‌ ای، شیشه استیل، سرامیکی، شیشه آلومینیوم، لعابی و ... دارند. علاوه بر این‌ها در شکل ظاهری این اجاق گازها هم تنوع زیادی وجود دارد و می‌توان متناسب با دکور و فضای مورد نیاز، طرح آن‌ها را به صورت شکل مستطیلی رایج، شکل‌های چند ضلعی، دایره ‌ای و نیم دایره ‌ای و ... انتخاب نمود.

گاز رومیزی استیل:

گازهای رومیزی استیل از دوام و ماندگاری بالایی برخوردار است و فلز به کار رفته روی آن ها معمولاً گرد و خاک، لکه مواد غذایی و سایر کثیفی ‌ها را خیلی دیر روی خود نشان می‌ دهد پس نیازی به تمیز کردن هر روزه ندارند و برای خانواده‌های پرجمعیت مناسب ‌تر است. در بین گازهای رومیزی استیل، استیل ساده نسبت به آجدار به دلیل سهولت بیشتر در نظافت، بیشتر مورد توجه قرار گرفته شده است. برای نظافت این جنس گاز می‌توان از یک کهنه نرم یا محصولات براق کننده استیل در بازار استفاده کرد.

بیشتر

گاز صفحه ای استیل 

جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
    رنگ
    نوع نصب
    ابعاد اجاق گاز