انواع گاز رومیزی:

یکی از دلایل اصلی خرید گاز رومیزی تنوع زیاد آن‌ها بوده است. انواع مختلفی از این گازها در بازار موجود است که به برقی و گازی تقسیم می‌شوند و هر کدام از این تقسیم‌ بندی‌ها خود مدل‌های مختلفی از جمله استیل، شیشه‌ ای، شیشه استیل، سرامیکی، شیشه آلومینیوم، لعابی و ... دارند. علاوه بر این‌ها در شکل ظاهری این اجاق گازها هم تنوع زیادی وج...

انواع گاز رومیزی:

یکی از دلایل اصلی خرید گاز رومیزی تنوع زیاد آن‌ها بوده است. انواع مختلفی از این گازها در بازار موجود است که به برقی و گازی تقسیم می‌شوند و هر کدام از این تقسیم‌ بندی‌ها خود مدل‌های مختلفی از جمله استیل، شیشه‌ ای، شیشه استیل، سرامیکی، شیشه آلومینیوم، لعابی و ... دارند. علاوه بر این‌ها در شکل ظاهری این اجاق گازها هم تنوع زیادی وجود دارد و می‌توان متناسب با دکور و فضای مورد نیاز، طرح آن‌ها را به صورت شکل مستطیلی رایج، شکل‌های چند ضلعی، دایره ‌ای و نیم دایره ‌ای و ... انتخاب نمود.

اجاق رومیزی شیشه ‌ای:

در این محصولات از شیشه‌های نشکن استفاده می‌ گردد که از مقاومت و ضربه پذیری بالایی برخور است و برخلاف تصور برخی از افراد به راحتی یا با پخت و پز به مدت طولانی، دچار ترک یا شکستگی نمی‌شود و آسیب نمی‌بیند. البته برندهای معتبر همگی شیشه اجاق گاز خود را گارانتی می کنند. ظاهر آن‌ها بسیار لوکس و زیبا و تمیز کردن آن ها راحت است. با وجود اینکه به راحتی با یک دستمال خیس و کمی شیشه پاکن، درخشندگی اولیه به آن‌ها باز می‌گردد اما روغن و لکه‌های موادغذایی بلافاصله پس از طبخ غذا، روی آن ها به چشم می‌آید و زود لک می‌شوند. برای این امر بهتر است هر روز تمیز شوند تا زیبایی این محصول در دراز مدت باقی بماند. از نظر قیمت و هزینه،‌ اجاق گاز صفحه‌ ای شیشه ‌ای، معمولاً کم‌ تر است و از این نظر اقتصادی ‌تر بوده.

بیشتر

گاز صفحه ای شیشه ای 

جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
    رنگ
    نوع نصب
    نوع هود
    ابعاد اجاق گاز