هود آشپزخانه مورب بالای اجاق گاز نصب می شود و به دلیل اینکه کاملا بالای اجاق گاز قرار نمی گیرد ممکن است مکش بسیار خوبی نداشته باشد اما خریداران به دلیل ظاهر زیبای و متفاوت آن ترغیب به خرید آن می شوند. از نظر میزان صدا بسته به موتور آن تفاوت دارد و همچنین از نظر جنس و فیلتر آلومینیومی و روشنایی همانند هود آشپزخانه فلت است .شما در فروشگاه یاتای می...

هود آشپزخانه مورب بالای اجاق گاز نصب می شود و به دلیل اینکه کاملا بالای اجاق گاز قرار نمی گیرد ممکن است مکش بسیار خوبی نداشته باشد اما خریداران به دلیل ظاهر زیبای و متفاوت آن ترغیب به خرید آن می شوند. از نظر میزان صدا بسته به موتور آن تفاوت دارد و همچنین از نظر جنس و فیلتر آلومینیومی و روشنایی همانند هود آشپزخانه فلت است .شما در فروشگاه یاتای می توانید این مدل را با دیگر مدل های هود آشپزخانه مقایسه کنید و با آگاهی کامل خرید خوبی داشته باشید.

مشخصات هود مورب

این نوع هود ظاهری شیک و متفاوت در مقایسه با هودهای قدیمی دارد. نحوه قرار گرفتن این هود به صورت مورب و در زاویه ی ۴۵ درجه ای نسبت به صفحه گاز است. چون حالت این هود به صورت مورب است و دقیقا بالای صفحه گاز قرار نمیگیرد احتمال پخش بو وجود دارد. هودهای مورب از جنس استیل, شیشه و یا ترکیبی از این دو متریال هستند.

بیشتر

هود مورب 

جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
  سایز
  رنگ
  سنسور دود و گاز
  قابلیت نصب فیلتر ذغالی
  تعداد شعله
  ابعاد اجاق گاز