هود شومینه ای حاصل تحول طراحی صنعتی مدرن و نیاز بازار برای یک هود آشپزخانه متفاوت بوده است. نسل اول هود های شومینه ای به شکل فلت یا تخت تولید شد و نسل بعدی هودهای شومینه ای که به هود های کج یا مورب نیز شناخته شد. هود شومینه ای به دلیل مکش بهتر و زیبایی بیشتر به سرعت جای خود را در آشپزخانه های امروزی و مدرن باز کرد و به هود مورد علاقه مشتریان تبد...

هود شومینه ای حاصل تحول طراحی صنعتی مدرن و نیاز بازار برای یک هود آشپزخانه متفاوت بوده است. نسل اول هود های شومینه ای به شکل فلت یا تخت تولید شد و نسل بعدی هودهای شومینه ای که به هود های کج یا مورب نیز شناخته شد. هود شومینه ای به دلیل مکش بهتر و زیبایی بیشتر به سرعت جای خود را در آشپزخانه های امروزی و مدرن باز کرد و به هود مورد علاقه مشتریان تبدیل شد. عرضه مدل های متنوع هود شومینه ای در فروشگاه اینترنتی یاتای، انتخاب را برای مشتریانش آسان نموده است.

مشخصات هود شومینه ای

هود شومینه ای به شکل قیف برعکس است و بر روی دیوار نصب میشود. هواکش این نوع هود قابلیت نصب به دیوار یا سقف را دارد. هودهای شومینه ای در طرح های استیل, شیشه و ترکیب شیشه و استیل ساخته میشوند و مجهز به فیلتر آلومینیومی جهت شستشو  و تعویض میباشند. با توجه به مدل هود میتوان عملکرد آن را با صفحه لمسی, دکمه مکانیکی و یا از طریق ریموت کنترل نمود. بعضی از هودهای شومینه ای دارای صفحه نمایش و سنسور دود و گاز میباشند. لامپ های تعبیه شده در این نوع هود LED یا لامپ هالوژن است.

بیشتر

هود شومینه ای 

جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
    سایز
    رنگ
    سنسور دود و گاز
    قابلیت نصب فیلتر ذغالی