هود مخفی

هود مخفی عنوان دیگر هود توکار است که در بازار به این نام نیز شناخته می شود. که پس از نصب و راه اندازی در فضای آشپزخانه پنهان شده و عملا از دید بیننده خارج می شود؛ این موضوع ویژگی منحصر بفرد هود مخفی یا همان هود توکار است. نمای استیل و یا شیشه، کنترل پنل های دکمه ای یا لمسی، فیلترهای آلومینیومی، سایز و قدرت های مکش متفاوت و داشتن گارانتی...

هود مخفی

هود مخفی عنوان دیگر هود توکار است که در بازار به این نام نیز شناخته می شود. که پس از نصب و راه اندازی در فضای آشپزخانه پنهان شده و عملا از دید بیننده خارج می شود؛ این موضوع ویژگی منحصر بفرد هود مخفی یا همان هود توکار است. نمای استیل و یا شیشه، کنترل پنل های دکمه ای یا لمسی، فیلترهای آلومینیومی، سایز و قدرت های مکش متفاوت و داشتن گارانتی معتبر از جمله مواردی است که می تواند در انتخاب یک هود مخفی مناسب مورد توجه قرار گیرد. شما می توانید در فروشگاه اینترنتی یاتای ،هود مخفی یا هود توکار مورد نظر خود را بعد از انتخاب خریداری کنید.

ابعاد هود مخفی و تناسب آن با اجاق

ابعاد هود مخفی را با توجه به اندازه ی اجاق موجود در آشپزخانه انتخاب کنید و این نکته را به خاطر داشته باشید که اگر بین ابعاد هود و اجاق تناسب نداشته باشد ممکن است میزان مکش آن پاسخگوی نیاز شما نباشد. به عنوان مثال اگر یک هود 60 سانتی را بالای اجاق 90 سانت نصب بشود بدون شک میزان مکش آن کم خواهد بود. انواع هود مخفی با ابعاد 60، 70، 80 و 90 سانتی متر تولید می شوند.

بیشتر

هود مخفی 

جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
    سایز
    رنگ
    سنسور دود و گاز
    قابلیت نصب فیلتر ذغالی