کاربرد گلند:

گلند معمولا با نام‌های کانکتور و بست کابل نامیده می‌ شود، گلند برای اتصال بین کابل و جعبه تقسیم و یا تابلو و موتورهای الکتریکی استفاده می شود که کاربرد این قطعه، ایجاد ایمنی کامل برای کابل و اتصالات در برابر لرزش و نیرو‌های وارده به آن‌ها است و به منظور جلوگیری از آسیب‌دیدگی و پارگی می‌باشد گلنداز ایجاد فشاردر کابل های متصل به تجهیز...

کاربرد گلند:

گلند معمولا با نام‌های کانکتور و بست کابل نامیده می‌ شود، گلند برای اتصال بین کابل و جعبه تقسیم و یا تابلو و موتورهای الکتریکی استفاده می شود که کاربرد این قطعه، ایجاد ایمنی کامل برای کابل و اتصالات در برابر لرزش و نیرو‌های وارده به آن‌ها است و به منظور جلوگیری از آسیب‌دیدگی و پارگی می‌باشد گلنداز ایجاد فشاردر کابل های متصل به تجهیزات جلوگیری میکند.

همچنین این وسیله از ورود گردو غبار، آب، روغن، موادشیمیایی،حشرات، گازهای قابل اشتعال ، به درون دستگاه تابلو یا تجهیزات مورد نصب جلوگیری میکند.

گلند

جنس گلند:

گلند‌ها با توجه به کاربرد آن ها از نظر جنس به گلند پلاستیکی ، برنجی ، فولاد ضد زنگ و یا برنج آبکاری با نیکل کروم تقسیم می شوند.گلندهای که از جنس پلاستیک و برنج باآبکاری نیکل برخوردار هستند طول عمر بیشتری دارند.

بیشتر

گلند