یک گزینه مناسب در تغییر دکوراسیون منزل و یا محیط کار افراد استفاده از پوستر دیواری با طرح های مناسب فضا می باشد. پوستر های دیواری در دو مدل در بازار عرضه می شوند. هر دو مدل پوستر های دیواری بصورت شیت های در کنار یکدیگر قرار می گیرند و طرح های متنوعی را تشکیل می دهد و ناگفته نماند طرح های پوستر به صورت سه بعدی ، آبرنگی، سنگ، کارتونی،... بوده و قا...

یک گزینه مناسب در تغییر دکوراسیون منزل و یا محیط کار افراد استفاده از پوستر دیواری با طرح های مناسب فضا می باشد. پوستر های دیواری در دو مدل در بازار عرضه می شوند. هر دو مدل پوستر های دیواری بصورت شیت های در کنار یکدیگر قرار می گیرند و طرح های متنوعی را تشکیل می دهد و ناگفته نماند طرح های پوستر به صورت سه بعدی ، آبرنگی، سنگ، کارتونی،... بوده و قابل شستشو هم هستند.

پوستر با ابعاد مشخص

پوستر دیواری معمولا در ابعاد مشخص تولید و عرضه میگردد. این پوستر ها بصورت 1 تکه ( عرض 184 و ارتفاع 127 ) ، 2 تکه ( عرض 92 و ارتفاع 220 )، 4 تکه ( عرض 194 و ارتفاع 270 ) و 8 تکه ( عرض 368 و ارتفاع 254 ) تولید می شود و همان طور که مشخص است محدودیت ابعاد داشته و با توجه به سایز دیوار باید یکی از گزینه ها انتخاب گردد و متراژ اضافه پس از نصب بریده گردد که باعث ناقص شدن طرح می شود و یا اگر کوچک تر از دیوار باشد باعث می شود قسمت هایی از دیوار خالی میماند و می توانید با استفاده از قاب های گچی و چوبی و یا استفاده از متریال های دیگری برای آن فضای خالی را بپوشانید.

پوستر دیواری

پوستر های سفارشی

یکی دیگر از روش های حل این مسئله ، خرید پوستر های سفارشی است که می توان، به اندازه دقیق ابعاد دیوار پوستر چاپ و تولید شود که در نهایت طرح پوستر بصورت کامل بر روی دیوار نصب میگردد. لازم است که پوستر های سفارشی در ایران بر روی کاغذ دیواری قابل شستشوی خارجی و توسط دستگاه های خارجی چاپ و تولید شود و با نصب تکه های کاغذ دیواری در کنار هم طرح مورد نظر ایجاد گردد. از دیگر مزایای پوستر سفارشی در ابعاد دلخواه می توان به طرح های بسیار متنوع  آن و طرح های اختصاصی آن اشاره داشت که امکان استفاده از طرح های ایرانی و سنتی و همچنین طرح دلخواه استفاده کرد. در فروشگاه اینترنتی یاتای مدل های متنوع و زیبای از پوستر ها وجود دارد که می توان در محیط اتاق خواب ،اتاق کودک ، پشت تلوزیون،... استفاده کرد.

بیشتر

پوستر دیواری 

جستجوی پیشرفته