کاغذ دیواری سه بعدی

کاغذ دیواری های سه بعدی یکی از پرطرفدارترین نوع کاغذ دیواری می باشد که قابل شستشو بوده است و از فاصله سه تا چهار متری کاملا برجسته مشاهده می شود. دلیل برجسته نشان دادن این نوع کاغذ دیواری ها، سایه های است که موقع طراحی به آن داده اند. زمانی که طراحی این نوع کاغذ دیواری با آجر و چوب و تکه سنگ ، دکوراتیو باشد کاملا طبیعی نشان م...

کاغذ دیواری سه بعدی

کاغذ دیواری های سه بعدی یکی از پرطرفدارترین نوع کاغذ دیواری می باشد که قابل شستشو بوده است و از فاصله سه تا چهار متری کاملا برجسته مشاهده می شود. دلیل برجسته نشان دادن این نوع کاغذ دیواری ها، سایه های است که موقع طراحی به آن داده اند. زمانی که طراحی این نوع کاغذ دیواری با آجر و چوب و تکه سنگ ، دکوراتیو باشد کاملا طبیعی نشان می دهد.اگر می خواهید بعد جدیدی به محیط خود اضافه کنید می توانید از نور پردازی استفاده کنید.

کاغذ دیواری مخملی

کاغذ دیواری های مخملی دارای تکه های نقش و نگار از جنس مخمل پلاستیکی و یا مخمل پارچه ای است. زمینه اصلی این نوع از کاغذ دیواری ها از جنس پارچه ای و یا کاغذ دیواری pvc است اما بخاطر داشتن تکه های مخمل قابل شستشو نیستند. کاغذ دیواری مخملی به دلیل اینکه زیبایی خاصی به محیط خانه شما می بخشد قیمت بالاتری نسبت به بقیه مدل های کاغذ دیواری دارد.سبک طرح های کاغذ دیواری های مخملی معمولا کلاسیک بوده است و رنگ های تیره استفاده می کند. اگر دکوراسیونی به سبک کلاسیک و لوکس برای خانه خود انتخاب کرده اید کاغذ دیواری های مخملی می تواند بهترین گزینه برای شما محسوب شود چه را که به دلیل بافت پارچه و مخمل خود می تواند به سادگی با مبلمان شما هماهنگ شوند.

کاغذ دیواری

کاغذ دیواری نانو

یکی از انواع کاغذ دیواری های عرضه شده در بازار، کاغذ دیواری نانو است. کاغذ دیواری هایی که با تکنولوژی نانو ساخته می شوند، علاوه بر ویژگی های کاغذ دیواری های PVC از ویژگی های مثبت دیگری برخوردار هستند. به دلیل تکنولوژی خاصی که در ساخت آنها به کار رفته است، ضد دوده و کثیفی بوده اند و پاره نمی شوند، ضد حساسیت هستند، در برابر تابش آفتاب مقاومند و عایق صدا و گرما هستند. این نمونه از کاغذ دیواری ها به دلیل استفاده از تکنولوژی در ساخت آن ها هزینه ای بالاتری نسبت به سایر کاغذ دیواری ها دارند.

کاغذ دیواری PVC  با روکش وینیل

این نوع کاغذ دیواری دارای ویژگی های ازجمله؛ محکم و بادوام بودن، قابل شستشو و ضد خش بودن است. به سختی پاره می شود و پس از نصب به دیوار تا 5 سال دوام دارد. کاغذ دیواری PVC  با روکش وینیل در ابعاد کوچک 5 مترمربع و بزرگ 16 مترمربع در بازار وجود دارد، به دلیل قابل شستشو بودن این نوع از کاغذ دیواری ها برای فضاهایی مانند اتاق کودک بسیار مناسب بوده است.

کاغذ دیواری کاغذی

این نوع کاغذ دیواری ها بسیار نازک و غیر قابل شستشو بوده است. با چسب مخصوص کاغذ دیواری به دیوار می چسبد و مدت 1 تا 2 سال دوام دارد، عیب اصلی کاغذ دیواری کاغذی این است که  به راحتی پاره می شود. به همین منظور برای اتاق کودک مناسب نمی باشد و در هنگام جابجا کردن مبلمان منزل باید دقت کرد تا پارگی در آن پیش نیاید. تنها مزیت این از کاغذ دیواری ها نسبت به انواع دیگر آن ارزان قیمت بودن آن است.

کاغذ دیوار

بیشتر

کاغذ دیواری 

جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
    آلبوم