ست کنترل یک سیستم فشار، جریان آب بوده است که برای کنترل جریان آب پمپ‌ها و جلوگیری از قطع و وصل شدن جریان و خسارت‌های دیگر که در نوسانات به پمپ و حتی لوله کشی ساختمان‌ها وارد می‌شود کاربرد دارد. معمولا برای این منظور از درجه، پنج راهی، کلید اتوماتیک و منبع هوا استفاده می‌شود امروزه می ‌توان با استفاده از دستگاه ست کنترل همه این موارد را در یک پکی...

ست کنترل یک سیستم فشار، جریان آب بوده است که برای کنترل جریان آب پمپ‌ها و جلوگیری از قطع و وصل شدن جریان و خسارت‌های دیگر که در نوسانات به پمپ و حتی لوله کشی ساختمان‌ها وارد می‌شود کاربرد دارد. معمولا برای این منظور از درجه، پنج راهی، کلید اتوماتیک و منبع هوا استفاده می‌شود امروزه می ‌توان با استفاده از دستگاه ست کنترل همه این موارد را در یک پکیج کامل اتوماتیک در اختیار داشت.

نحو کار ست کنترل

در هنگام باز کردن شیر آب، ست کنترل پمپ آب شروع به کار کرده و پمپ را روشن می‌نماید و با بستن خروجی یا شیر آب نیز منجر به قطع اتوماتیک سیستم پمپاژ و پمپ می‌ شود. ست کنترل می‌تواند به هر پمپ سانتریفیوژ با توان موتور ۱.۵ اسب بخار و توان ۱.۱ کیلو وات متصل شود. به طور کلی هدف از ساخت ست کنترل حذف منبع تحت فشار و پنج راهه و اتوماتیک مکانیکی بوده است. زمانیکه فشار آب داخل لوله از مقدار مشخصی کمتر شود ست کنترل پمپ را استارت می‌کند و زمانیکه جریان (فلو) داخل لوله از حدود ۲ لیتر بر دقیقه کمتر شود بعد از چند ثانیه پمپ را استپ می‌کند.

بیشتر

ست کنترل 

جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
    قیمت
    قطر لوله خروجی
    فاز