تولید و عرضه انواع ملزومات و تجهیزات کاربردی تأسیسات ساختمان از دیرباز مورد توجه شرکت ساخت و ساز و پیمانکاران  قرار گرفته و به مرور زمان عوامل زیادی دست به دست هم داده اند تا بتوان بهترین محصول را برای ایجاد شرایط مطلوب جهت سکونت را تهیه  و تولید کنند.

تاسیسات

معرفی انواع تأسیسات ساختمان

پکیج گرمایشی :

یکی از تجهیزات  پر مصرف در فصول سرد پکیج گرمایشی ا...

تولید و عرضه انواع ملزومات و تجهیزات کاربردی تأسیسات ساختمان از دیرباز مورد توجه شرکت ساخت و ساز و پیمانکاران  قرار گرفته و به مرور زمان عوامل زیادی دست به دست هم داده اند تا بتوان بهترین محصول را برای ایجاد شرایط مطلوب جهت سکونت را تهیه  و تولید کنند.

تاسیسات

معرفی انواع تأسیسات ساختمان

پکیج گرمایشی :

یکی از تجهیزات  پر مصرف در فصول سرد پکیج گرمایشی است که به تنهایی می تواند نقش موتورخانه ای کوچک را در منزل و ساختمان های اداری ایفا کند. کاربرد اصلی پکیج ها تأمین آبگرم مصرفی ساختمان و تأمین حرارت و گرمای لازم برای گرمایش رادیاتورها می‌باشد. مزیت داشتن پکیج این است که دیگر نیازی به تاسیسات موتورخانه مرکزی نمی‌باشد پس از این رو، هزینه های بالای لوله کشی و تأمین مشعل و دیگ و ... برای احداث تاسیسات ساختمان و گرمایشی موتورخانه مرکزی حذف می شود.

رادیاتور:

رادیاتور وسیله ای پرکاربرد برای توزیع گرمای لازم در داخل ساختمان می باشد. آب گرم تامین گرمایش رادیاتورها یا در پکیج همان واحد و یا در تاسیسات گرمایشی موتورخانه مرکزی ساختمان تولید می گردد. رادیاتور ها در انواع متفاوتی مانند رادیاتورهای فولادی، رادیاتورهای آلومینیومی، رادیاتورهای پنلی و انواع رادیاتورهای برقی تهیه و تولید می شود.

ابزار های تاسیساتی :

ابزار های تاسیساتی شامل دریل ، پیچ گوشتی برقی و شارژی، دستگاه فرز، پروفیل بر، اره زنجیری (موتوری)، اره، آچار، انبر، قیچی و گردبر، پيچ گوشتی و فازمتر، چکش، سوهان و سنباده، بکس و متعلقات، ست سر پیچ گوشتی، کيت ابزار، فیلتر بازکن، گيره و پيچ دستی، سندان دستی، ابزار نقاشی و لوازم ايمنی کار می باشد که هر کدام کاربرد ساختمانی بسزای دارد. لوازم ایمنی کار هم می توان دستکش و لباس کار را نام برد که برای جلوگیری از خطر بکار میرود.

ایزار تاسیساتی

لوله و اتصالات:

بطور کلی لوله ها وظیفه انتقال یا نگهداری انواع  مایعات یا گازها با چگالی های مختلف را بر عهده دارند. لوله ها بر اساس کاربرد آنها می‌توانند از مواد مختلفی مثل فولاد، پلاستیک ، مس ،  چدن،سیمان ، PVC و غیره ساخته شوند.همچنین کاربرد اتصالات  در لوله کشی آب سرد و گرم مصرفی برای اتصال لوله ها به یکدیگر ، تغییر جهت دادن لوله ، انشعاب گیری و یا تبدیل قطر لوله از قطعاتی می باشد.

شیرآلات صنعتی:

شیر صنعتی یک وسیله مکانیکی است که طی یک فرآیند فشار و جریان سیال را کنترل می کند. وظایف اصلی شیرها شامل؛ قطع و وصل کامل جریان، کنترل مقدار و فشار جریان عبوری، کنترل مسیر جریان، کنترل و ایمن نگه داشتن دستگاه های تحت فشار می باشد.

پمپ آب:

پمپ آب ساختمانی، جهت افزایش فشار آب خانه، ساختمان، آپارتمان و ویلا ها به کار می رود. متراژ واحد، تعداد شیر ها و همچنین تعداد طبقات عواملی هستند که در انتخاب پمپ خانگی موثر می باشند. پمپ با مخازن انبساط یا پمپ با کلید اتوماتیک و یا بوستر پمپ از انواع پمپ خانگی هستند که با توجه به کاربرد هر کدام، یکی از آنها برای ساختمان و یا خانه مورد نظر انتخاب می شود.

چرخ صنعتی:

چرخ‌های صنعتی ثابت و گردان ابزار‌هایی برای حرکت و انتقال اجسام در کارخانه، انبار، فروشگاه، اماکن تفریحی و مراکز پزشکی هستند. معمولا چرخ‌های صنعتی از فولاد یا چدن تولید می‌شوند که برای سهولت‌ حرکت و کاهش صدا و جلوگیری از خوردگی فلز، فضای خارجی شعاع چرخ‌ها را با نوار‌های عایق از مواد لاستیکی و پلیمری پوشش می‌دهند.

تاسیساتی

بیشتر

تاسیسات 

زیرشاخه ها

 • شیرآلات صنعتی
 • چسب و اسپری روان کننده
 • عایق

  کاربرد عایق حرارتی جلوگیری از ورود و خروج سرما و گرما به بیرون و داخل ساختمان و همچنین  کاهش مصرف انرژی می باشد به همین دلیل باید  دیواره های خارجی سازه با عایق حرارتی پوشاند. یکی دیگر از کاربردهای عایق حرارتی می توان جهت  تحمل  وزن و نیز جلوگیری از ورود صدا را نام برد. از نظر براورد هزینه ، عایق کاری ساختمان کم بالا بوده ولی در مدت طولانی مزیت عایق ها باعث می شود که این هزینه به عمل آمده جبران شود. اگر عایق کاری ساختمان  در قسمت های سقف و کف ، دیواره های جانبی ، لوله ها به درستی انجام شود باعث افزایش راندمان انرژی می گردد.

  تمام مصالح ساختمانی بخشی ازگرما یا سرما را از خود عبور می دهند. در برخی مواد مثل فلز و شیشه این انتقال به آسانی انجام می شود. اما موادی مثل پشم، خزه حیوانات، پارچه های ضخیم و هوای ساکن در برابر انتقال گرما و سرما بسیار مقاوم هستند و به عنوان عایق استفاده می شوند.

  عایق حرارتی

  موارد مهم در انتخاب عایق حرارتی:

  مقاومت حرارتی، قابلیت احتراق، درجه سمیت، مقاومت فشاری، چروک خوردگی، مقاومت  در برابر اشعه ماورای بنفش، مقاومت در برابر قارچ و میکروب، ضریب انبساط  و انقباض، خنثی بودن از نظر شیمیایی (به منظور جلوگیری ازآسیب رساندن به فلزات اطراف)، خاصیت مویینگی و چگالی.

  انواع عایق :

  عایق پلاستیکی

  این عایق ها انواع پلاستیک ها را شامل می شوند و دارای تنوع و تعداد زیادی هستند که به نام های فومهای پلی استایرن، پلی اتیلن، پلی یورتان، فنولیک، پلی وینیل کلراید، اوره فرم آلدئید، فوم EPDM (اتیلن-پروپیلن-داین-منومر)، نیتریل فوم معرفی شده است.

  عایق پشم شیشه

  پشم شیشه به الیاف های بسیار نازک، تارهای شیشه که به هم متصل اند گفته می شود. این الیاف را پس از سرد شدن با همدیگر دسته می کنند و روی کاغذ کرافت، سربی، قیری یا تور الیاف دار قرار می دهند. مزیت این نوع عایق پایداری ابعاد، بی بویی و غیر نم گیری است که امکان رشد قارچ و کپک در آن وجود ندارد. عایق پشم شیشه در قسمت سقف خانه و بام های شیب دار بیشترین کاربرد را دارد . پشم شیشه سبک وزن بوده و نصب آن بسیار آسان است.

  عایق الیاف معدنی

  این الیاف از خرد کردن دانه بندی سنگ آتش نشانی دیر ذوب تشکیل شده است. مزیت پشم معدنی از لحاظ ابعاد پایدار است و علاوه بر نم گیر و بی بو بودن امکان رشد قارچ یا کپک را فراهم نمی سازد. در ضمن، این ماده اشتغال ناپذیر بوده  و عایق حرارت و صوت است.

  عایق

  عایق پشم سنگ

  پشم سنگ جز متداول ترین و سالم ترین عایق حرارتی بوده و منشا آن سنگ های آذرین می باشند و همچنین از نظر وزن ، سبک هستند. ویژگی های پشم سنگ این است که  در برابر نفوذ بخار آب مقاومت کمی دارد که از مهمترین امتیازات آن است، زیرا رطوبت در ساختمان هایی که به تازگی بنا شده اند به راحتی به صورت بخار آب از عایق می گذرد و بنا را خنک می کنند و همچنین با کلیه مصالح ساختمانی سازگاری دارد. یکی از کاربردهای مهم پشم سنگ استفاده از آن به عنوان ضد حریق می باشد.

  عایق پرلیت

  پرلیت تشکیل شده از سنگ آتشفشانی است که در مناطق مرطوب تشکیل می شود. وزن سبک  و غیر قابل اشتغال بودن آن جز ویژگی های عایق پرلیت می باشد. در برابر پوسیدگی و حمله موریانه ها مقاوم است. از جمله معایب پرلیت مقاومت فشاری کم آن است لذا نباید در مکان هایی که تحت فشار و رطوبت زیاد است، مورد استفاده قرار گیرد.

  عایق شیشه اسفنجی

  این ماده با استفاده از شیشه خالص که تا بیست برابر حجم خود منبسط می گردد و به صورت صفحات صلب و اسفنجی عایق بندی تبدیل می شود. از ویژگی های عایق شیشه اسفنجی می توان  جذب کم آب و ضد حریق بودن و اینکه در مقابل جانوران مقاوم هستند و از نظر ابعاد پایدار و از مقاومت فشاری خوبی برخوردار است را نام برد.

   

  عایق تخته چوب پنبه فشرده

  این عایق از فشرده کردن دانه های چوب پنبه  در کنار هم تولید می شود. از ویژگی عایق تخته چوب  این است که مقاومت  فشاری خوب و مقاومت کششی ضعیف  دارد و در مقابل رطوبت و پوسیدگی مقاومت دارند به همین دلیل  در محل هایی که رطوبت شدید دارند به کار برده می شوند. این تخته ها گران قیمت اند و در برابر انتقال حرارت مقاومت خوبی دارند.

  عایق

 • لوله و اتصالات
 • گرمایش و سرمایش

  تاسیسات گرمایشی و سرمایشی ، تجهیزاتی هستند که برای داخل ساختمان و راحتی و آسایش محیطی و افراد مورد استفاده قرار می گیرد. کاربرد اصلی این تاسیسات ، ایجاد محیطی راحت و قابل استفاده از نظر دما و کیفیت هوای آن نیز قابل پذیرش باشد.

  تاسیسات سرمایشی

  تاسیسات سرمایشی به تاسیساتی گفته می شود که محیط مورد نظر را سرد می کنند. در اینجا، منظور از تاسیسات سرمایشی، دستگاه  هایی مانند کولر گاز و کولر آبی است که هوای سرد را به قسمت های مختلف ساختمان میفرستد. غالبا ، این تاسیسات مخصوصا کولر آبی جایی در بیرون از ساختمان مانند پشت بام نصب و راه اندازی می شوند.

   

  تاسیسات گرمایشی

  تاسیسات گرمایشی، مکانیسمی برای استفاده از  انرژی گرمایی در منزل ، اداره و ساختمان های دیگر و  کنترل و حفظ درجه حرارات در سطح پذیرفته شده است. این تاسیسات، بخشی از تاسیسات گرمایشی، تهویه هوا و سرمایشی محسوب می شوند. امکان دارد که این سیستم گرمایشی مرکزی و یا توزیعی باشد. به طور معمول، دستگاه  هایی مانند بخاری، رادیاتورها، آبگرمکن ها، فن کویل ها، پکیج های شوفاژ دیواری و موتورخانه ها جز تاسیسات گرمایشی هستند. غالبا، برای خانه های شخصی و ساختمان های عمومی از سیستم گرمایش مرکزی (شوفاژ)  برای گرم کردن استفاده می شود.

 • صاعقه گیر و ارتینگ

  ارتینگ

  همواره در محیط ها یا طراف ما در یک ساختمان و یا یک سیستم الکتریکی بارهای القا شده در محیط، امکان خطر آفرینی برای عملکرد سیستم های الکتریکی و شاید خطرات جانی ناشی از دشارژ شدن بارهای القایی و امکان انفجار در محیط های مستعد را به همراه دارند. برای خنثی کردن خطرات ناشی از این بارهای القا شده که سطوح غیر هم پتانسیل را به همراه دارند، استفاده از سیستم ارتینگ پیشنهاد شده است. سیستم ارتینگ به هنر ایجاد اتصال الکتریکی مناسب (همبندی) ما بین کلیه سطوح فلزی به جرم کلی زمین گویند. زمیـن همواره بـه عنـوان مرجع صفر پتانسیل در نظر گرفته میشود و ارتینگ، سیستمی بـرای انتقال جـریـان های خطـا در سیستم هـای الکتریکی مختلف در ساختمان (سیگنال ، تغذیه ، صاعقه و ...) به سطح زمین و ایجاد سطوح هم پتانسیل و در شرایط ایده آل سطوح پتانسیل صفر می‌باشد.

  صاعقه گیر

  هدف از نصب صاعقه گیر الکترونیکی حفاظت از سیستم ها و افراد در برابر صاعقه و ایجاد مسیری مطمئن جهت انتقال جریان عظیم صاعقه به زمین می باشد، در این سیستم ها، صاعقه گیر الکترونیکی وظیفه جذب صاعقه و هادیهای نزولی وظیفه انتقال جریان را به شبکه ارتینگ به عهده دارند. سیستم صاعقه گیری که به درستی طراحی و نصب شده باشد امنیت جانی افراد و ایمنی تجهیزات را بدنبال خواهد داشت. برای حفاظت از تجهیزات الکتریکی داخل ساختمان از ارستر استفاده می گردد که به این نوع حفاظت، حفاظت ثانویه یا داخلی هم گفته می شود.

  بنابراین سیستم حفاظت در برابر صاعقه شامل:

  •          حفاظت اولیه (صاعقه گیر)
  •          حفاظت ثانویه (ارستر)

  که این دو مکمل یکدیگر هستند بدیهی است که هم صاعقه گیر و هم ارستر نیاز به سیستم ارت مناسب دارند

 • پمپ سیالات
 • ابزار
 • چرخ

  چرخ‌ وسیله ای برای سهولت در انتقال اجسام است و در صنعت کاربرد فراوانی دارد. معمولا چرخ‌های صنعتی در دو نوع ثابت و گردان ساخته می‌شوند که از چرخ ثابت برای حرکت‌ های طولی و مستقیم استفاده می‌کنند و چرخ‌های گردان در وسایلی به‌کار می‌روند که به گردش و چرخش در حرکت نیاز دارند.

  انواع چرخ صنعتی

  چرخ گردان، چرخ ثابت، چرخ ترمزدار ورقی، چرخ چدنی، دایکاست، تفلون و پلی یورتان، چرخ مخازن زباله شهری‌، چرخ مخازن صنعتی، چرخ پالتی، چرخ‌ کالا‌های بیمارستانی، چرخ گاری، چرخ دستی حمل بار و چرخ داربستی

  کاربرد چرخ صنعتی

  کاربرد اصلی چرخ های صنعتی در صنایع غذایی، نفت، پتروشیمی، شیمیایی، خودروسازی، کشاورزی، کارخانجات، سرد‌خانه‌ها، سبد‌های فروشگاهی، کالای پزشکی، تجهیزات بیمارستانی و مواردی از این دست کاربرد دارند.

 • درب و پنجره

  درب ورودی منازل یکی از قسمت های مهم در هر خانه است که حریم خصوصی را مشخص می کند و امنیت ساکنین را تضمین می نماید. درب ها در مدل های گوناگون و جنس های مختلف ساخته می شوند و براساس سلیقه افراد و کاربرد در ورودی ساختمان نصب میگردند.

  درب آهنی

  یکی از پر مصرف ترین انواع درب درمیان درب های ساختمانی، درب های آهنی بوده است. از آن جایی که درب ورودی ساختمان تاثیر زیادی بر نمای خارجی خانه میگذارد، در انتخاب آن باید دقت کرد. از این رو سازندگان درب های آهنی علاوه بر استحکام به زیبایی این جنس درب ها توجه بسیاری کرده اند.

  درب چوبی

  از زمان های قدیم چوب به عنوان یک از اصلی ترین نوع جنس برای ساخت درب، مورد توجه قرار گرفته شده است. یکی از مزایای اصلی درب چوبی، دسترسی راحت به متریال چوب و راحتی ساخت آن به وسیله نجارهای محلی بوده است. در حال حاضر، انواع مختلف چوب در دسترس می باشد و افراد بر اساس طول عمر چوب و بودجه خود اقدام به انتخاب چوب میکنند. اگر چه میتوان از درب چوبی برای تمام قسمت های خانه استفاده کرد، اما بهترین مکان برای استفاده از آن درب های خارجی می باشد.

  درب شیشه ای

  بنا به درخواست و سلیقه افراد می توان درب های شیشه ای برای مکان های خاص تولید کرد. به طور معمول این گونه درب ها در قسمت پشت خانه مورد استفاده قرار می گیرند و باعث ایجاد چشم اندازی زیبا از حیاط خلوت می شوند. استفاده از درب های شیشه ای برای درب اصلی ساختمان نیز از زیبایی ویژه ای برخوردار است اما در این موارد باید به استحکام و حفظ حریم شخصی توجه کرد. پنل های شیشه ای که در اسکلت های چوبی قرار گرفته اند انتخابی زیبا برای درب ساختمان محسوب میشوند. نصب این درب ها از هزینه نسبتا بالایی برخوردار بوده و نیاز به مراقبت ویژه دارند

  درب PVC

  از جمله مزایای درب های پی وی سی می توان به مقاوم بودن آن در برابر موریانه، دوام بالا، ضد خوردگی، وزن سبک، مقاومت در برابر رطوبت و … اشاره کرد. هم چنین ساخت و نصب این گونه درب ها نیز بسیار ساده می باشد. با این حال درب های پی وی سی برای استفاده به عنوان درب ورودی مناسب نمی باشند زیرا آنها مانند درب های چوبی یا فلزی، در برابر حوادث آب و هوایی مقاومت چندانی ندارد. این درب ها به راحتی در دسترس بوده و نسبت به درب های چوبی از نظر اقتصادی مقرون بصرفه بوده است.

  درب فایبرگلاس

  فایبرگلاس، کامپوزیتی از الیاف شیشه می باشد که به شکل الیاف فیبری در آمده و از پشم شیشه در ساختار آن استفاده شده است. این محصول سبک و غیر قابل اشتعال بوده و از قابلیت انبساط بالایی برخوردار می باشد. گفته می شود، فایبرگلاس یکی از سخت ترین متریال ها است که در مقایسه با چوب و استیل، نگهداری کم خرج و آسان تری به همراه دارد. درب های فایبرگلاس، درب هایی مقاوم بوده و دچار تاب یا تغییر شکل نمی شوند. درون آن ها از فوم پر شده و خاصیت عایق مانند نیز دارد. درب های فایبرگلاس را می توان هم در فضاهای داخلی خانه و همچنین فضای خارجی منازل استفاده کرد. برای زیباسازی این درب ها که از آن ها در محیط های بیرونی مانند درب خانه استفاده می شود، می توان از شیشه های طرح دار استفاده نمود.

  درب ضد سرقت

  درب ضد سرقت از جمله درب های بسیار محبوب و رایج در آپارتمان های امروزی بوده است که در مقایسه با سایر درب ها از امنیت بالایی برخوردار است و از نظر جنس، ساختار، لولا و قفل متفاوت می باشد. لایه داخلی این درب ها از جنس فولاد است که با لایه ای از چوب پوشیده شده و در فضای داخلی آن از پشم سنگ با دانسیته بالا به عنوان عایق صوتی و حرارتی استفاده شده است. درب های ضد سرقت علاوه بر تامین آرامش و امنیت ساکنین از اتلاف انرژی و انتقال سر و صدا نیز جلوگیری به عمل می آورد. لازم به ذکر است که قیمت این درب ها در مقایسه با سایر درب ها کمی گران تر میباشد.

 • شیر های کشویی مناسب برای انواع تاسیسات و سیالات رقیق غیر اسیدی و فاقد موارد زیائد تا دمای 250 درجه سانتی گراد در جهت قطع و وصل جریان سیال استفاده می شود. زبانه شیر در زمان استفاده باید در حال باز و بسته قرار بگیرد و با باز و بسته نشدن کامل نمی توان اختلاف فشار ایجاد نمود و قرار دادن در حالت باز باعث آسیب دیدگی سطوح آب بندی می شود.

  بیشتر
 • شیر های کشویی مناسب برای انواع تاسیسات و سیالات رقیق غیر اسیدی و فاقد موارد زیائد تا دمای 250 درجه سانتی گراد در جهت قطع و وصل جریان سیال استفاده می شود. زبانه شیر در زمان استفاده باید در حال باز و بسته قرار بگیرد و با باز و بسته نشدن کامل نمی توان اختلاف فشار ایجاد نمود و قرار دادن در حالت باز باعث آسیب دیدگی سطوح آب بندی می شود.

  بیشتر
 • جهت خرید بسته ملزومات پکیج دیواری کلیک کنید. قبل از خرید ، از طریق شماره های تماس شرکت,از موجودی و قیمت کالا اطمینان حاصل نمایید.

  بیشتر
 • جهت خرید بسته ملزومات پکیج دیواری کلیک کنید. قبل از خرید ، از طریق شماره های تماس شرکت , از موجودی و قیمت کالا اطمینان حاصل نمایید.

  بیشتر
 • جهت خرید بسته ملزومات پکیج دیواری کلیک کنید. قبل از خرید ، از طریق شماره های تماس شرکت,از موجودی و قیمت کالا اطمینان حاصل نمایید. این پکیج با توجه به دارا بودن قدرت 32KW مناسب خانه هایی تا متراژ 200 متر مربع می باشد که به طور کامل سیستم گرمایش و آبرسانی یک واحد را پشتیبانی می کند.

  بیشتر
 • جهت خرید بسته ملزومات پکیج دیواری کلیک کنید. این پکیج با توجه به دارا بودن قدرت 28KW مناسب خانه هایی تا متراژ 250 متر مربع می باشد که به طور کامل سیستم گرمایش و سرمایش آبرسانی یک واحد را پشتیبانی می کند.

  بیشتر
 • جهت خرید بسته ملزومات پکیج دیواری کلیک کنید. قبل از خرید ، از طریق شماره های تماس شرکت,از موجودی و قیمت کالا اطمینان حاصل نمایید. این پکیج با توجه به دارا بودن قدرت 32KW مناسب خانه هایی با متراژ 300 متر مربع می باشد که به طور کامل سیستم گرمایش و آبرسانی یک واحد را پشتیبانی می کند.

  بیشتر
 • جهت خرید بسته ملزومات پکیج دیواری کلیک کنید. قبل از خرید ، از طریق شماره های تماس شرکت,از موجودی و قیمت کالا اطمینان حاصل نمایید. این پکیج با توجه به دارا بودن قدرت 24KW مناسب خانه هایی با متراژ 150 متر مربع می باشد که به طور کامل سیستم گرمایش و آبرسانی یک واحد را پشتیبانی می کند.

  بیشتر
 • جهت خرید بسته ملزومات پکیج دیواری کلیک کنید. قبل از خرید ، از طریق شماره های تماس شرکت,از موجودی و قیمت کالا اطمینان حاصل نمایید. این پکیج با توجه به دارا بودن قدرت 24KW مناسب خانه هایی با متراژ 150 متر مربع می باشد که به طور کامل سیستم گرمایش و آبرسانی یک واحد را پشتیبانی می کند.

  بیشتر
 • جهت خرید بسته ملزومات پکیج دیواری کلیک کنید. قبل از خرید ، از طریق شماره های تماس شرکت,از موجودی و قیمت کالا اطمینان حاصل نمایید. این پکیج با توجه به دارا بودن قدرت 24KW مناسب خانه هایی با متراژ 150 متر مربع می باشد که به طور کامل سیستم گرمایش و آبرسانی یک واحد را پشتیبانی می کند.

  بیشتر
 • جهت خرید بسته ملزومات پکیج دیواری کلیک کنید. قبل از خرید ، از طریق شماره های تماس شرکت,از موجودی و قیمت کالا اطمینان حاصل نمایید. این پکیج با توجه به دارا بودن قدرت 28KW مناسب خانه هایی با متراژ 150 تا 220 متر مربع می باشد که به طور کامل سیستم گرمایش و آبرسانی یک واحد را پشتیبانی می کند.

  بیشتر
 • جهت خرید بسته ملزومات پکیج دیواری کلیک کنید. قبل از خرید ، از طریق شماره های تماس شرکت,از موجودی و قیمت کالا اطمینان حاصل نمایید. این پکیج با توجه به دارا بودن قدرت 22KW مناسب خانه هایی با متراژ 100 متر مربع می باشد که به طور کامل سیستم گرمایش و آبرسانی یک واحد را پشتیبانی می کند.

  بیشتر
 • قبل از خرید ، از طریق شماره های تماس شرکت,از موجودی و قیمت کالا اطمینان حاصل نمایید.

  440,500 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • قبل از خرید ، از طریق شماره های تماس شرکت,از موجودی و قیمت کالا اطمینان حاصل نمایید.

  616,500 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • قبل از خرید ، از طریق شماره های تماس شرکت,از موجودی و قیمت کالا اطمینان حاصل نمایید.

  880,600 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • قبل از خرید ، از طریق شماره های تماس شرکت,از موجودی و قیمت کالا اطمینان حاصل نمایید. رادیاتور مدل کال ایران رادیاتور از بهترین های شرکت ایران رادیاتور است و با توجه به هوش بالای مشتری و توانایی تشخیص ایشان در انتخاب محصول برتر به نسبت قیمت آن این مدل در سال های اخیر  پس از رادیاتور ترمو طرفداران زیادی پیدا کرده است به طوری که این دو مدل یعنی ترمو و کال در...

  453,600 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • قبل از خرید ، از طریق شماره های تماس شرکت,از موجودی و قیمت کالا اطمینان حاصل نمایید. رادیاتور مدل کال ایران رادیاتور از بهترین های شرکت ایران رادیاتور است و با توجه به هوش بالای مشتری و توانایی تشخیص ایشان در انتخاب محصول برتر به نسبت قیمت آن این مدل در سال های اخیر  پس از رادیاتور ترمو طرفداران زیادی پیدا کرده است به طوری که این دو مدل یعنی ترمو و کال در...

  635,000 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • قبل از خرید ، از طریق شماره های تماس شرکت,از موجودی و قیمت کالا اطمینان حاصل نمایید. رادیاتور مدل کال ایران رادیاتور از بهترین های شرکت ایران رادیاتور است و با توجه به هوش بالای مشتری و توانایی تشخیص ایشان در انتخاب محصول برتر به نسبت قیمت آن این مدل در سال های اخیر  پس از رادیاتور ترمو طرفداران زیادی پیدا کرده است به طوری که این دو مدل یعنی ترمو و کال در...

  907,000 تومان موجود
  بیشتر
  موجود
 • قبل از خرید ، از طریق شماره های تماس شرکت,از موجودی و قیمت کالا اطمینان حاصل نمایید. نوع توسعه يافته و پيشرفته تر نسل اول رادياتور هاي فولادي را رادياتور پانلي مي نامند . رادیاتور های پانلی از ورقه های فولاد تولید می شود. و اغلب پوشش خارجی رادیاتور از جنس پلی استر می باشد تا از آن در مقابل زنگ زدگی محافظت کند. و به خاطر استفاده از کنوکتور در اين رادياتور...

  بیشتر
 • قبل از خرید ، از طریق شماره های تماس شرکت,از موجودی و قیمت کالا اطمینان حاصل نمایید. نوع توسعه يافته و پيشرفته تر نسل اول رادياتور هاي فولادي را رادياتور پانلي مي نامند . رادیاتور های پانلی از ورقه های فولاد تولید می شود. و اغلب پوشش خارجی رادیاتور از جنس پلی استر می باشد تا از آن در مقابل زنگ زدگی محافظت کند. و به خاطر استفاده از کنوکتور در اين رادياتور...

  بیشتر
جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
  قیمت
  تعداد پره
  ظرفیت هوادهی
  ظرفیت حرارتی
  آمپر