کنترلر 

 • عدم نیاز به چوب پرده های خاص نصب سریع و آسان در کمتر از پنج دقیقه قابلیت تنظیم خودکار مرغوبیت کارایی و توانمندی های فوق العاده قیمت مناسب سیستم شبیه ساز حضور سیستم صبح بخیر و شب بخیر سیستم تایمر سیستم حفاظت محیط در برابر نور خورشیدسیستم کنترل دمای محیط سیستم ضد تنش سیستم تنظیم اتوماتیک و تشخیص هوشمند موقعیت پرده سیستم یادگیری رفتار کاربر صفحه نمایش لمسی

  4,500,000 تومان موجود
  1 نقد(ها)
  بیشتر
  موجود
 • جهت کنترل تجهیزاتی که با ریموت های مادون قرمز کار می کنند مانند تلویزیون، سینمای خانگی، ماهواره، کولرهای گازی ، فن کوئل، داکت اسپلیت، هود آشپزخانه و ... می بایست در هر فضا یک پخش کننده فرکانس مادون قرمزIR قرار بگیرد.

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • با استفاده ازکنترلر مرکزي (Master) که تنها کافيست آن را به مودم متصل نماييم مي توانیم از روي نرم افزار (رايگان و بصورت نامحدود) که بر روي موبايل و تبلت نصب مي شود و یا از طریق تاچ پنل از روی دیوار به کنترل سيستم روشنايي ، سيستم سرمايش و گرمايش ، پرده هاي برقي ، سيستم صوت و تصوير (تلويزيون و ماهواره و...) و حتي کنترل سيستم آبياري بپردازيم.

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • کنترلر مرکزی هوشمند بعنوان قلب تپنده خانه هوشمند عمل می نماید، بدین صورت که با دریافت اطلاعات از سنسورهای ورودی و با استفاده از منطق تعریف شده می تواند تمامی تجهیزات الکترونیکی منزل را کنترل نماید.

  1 نقد(ها)
  بیشتر

جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
  قیمت
  نوع