به دلیل نگهداری طلا و کالاهای ارزشمند در خانه در این روزها توجه به داشتن گاوصندوق بسیار فراوان شده است. به همین خاطر مردم به دنبال خرید گاو صندوق مناسب هستند که از اموال آن ها نگهداری کنند. معمولا در چنین شرایطی باید به دنبال گاو صندوقی با خصوصیات زیر بود تا با آرامش کامل بتوان محافظت از اشیا گران بهای را به آن سپرد.

گاوصندوق

گاوصندوق دیجیتال

سرقت از من...

به دلیل نگهداری طلا و کالاهای ارزشمند در خانه در این روزها توجه به داشتن گاوصندوق بسیار فراوان شده است. به همین خاطر مردم به دنبال خرید گاو صندوق مناسب هستند که از اموال آن ها نگهداری کنند. معمولا در چنین شرایطی باید به دنبال گاو صندوقی با خصوصیات زیر بود تا با آرامش کامل بتوان محافظت از اشیا گران بهای را به آن سپرد.

گاوصندوق

گاوصندوق دیجیتال

سرقت از منازل همیشه وقتی رخ می‌دهد که شخص در منزل نیست. بنابراین دزدها وقت کمی برای باز کردن درب گاوصندوق دارند. داشتن رمز دیجیتال روی درب گاوصندوق باعث می‌شود امنیت گاوصندوق خانگی چندین برابر افزایش پیدا کند. به طوری که اگر دزد وقت زیادی هم برای بازکردن درب گاوصندوق داشته باشد باز هم نمی تواند کار خاصی انجام دهد. چرا که رمز دیجیتال گاوصندوق با آزمون و خطا کردن به هیچ وجه باز نشده. ازانجا که پس از چند بار اشتباه وارد شدن رمز، به طور خودکار درب دستگاه قفل می‌شود.

گاوصندوق نسوز

اصلی‌ترین ویژگی یک گاوصندوق در هر شرایطی این است که ضد حریق یا ضد آتش باشد. پر واضح است که آتش سوزی بسیار ناگهانی رخ می‌دهد و هنگام آتش سوزی هیچ اقدامی نمی‌شود انجام داد. بنابراین باید قبل از وقوع فکر نگهداری صحیح اموال باشیم. با داشتن گاوصندوق نسوز در منزل خود، اگر منزل دچار حریق شود فقط کافی است خود را نجات دهید. جای مدارک، پول و طلا با کمک گاوصندوق کاملا امن است.

گاوصندوق اثر انگشتی

گاو صندوق های که رمز اثر انگشتی دارند جز خانواده گاوصندوق دیجیتالی محسوب می شوند. امنیت این رمزها به مراتب بالاتر از سایر رمزها است. زیرا اگر کسی به دلیلی رمز دیجیتالی را متوجه شود می‌تواند در نبود شخص رمز را وارد کرده و به داخل گاوصندوق راه یابد. اما رمز اثر انگشتی این طور نیست. این رمز همیشه همراه شخص است و در هیچ شرایطی در نبود شخص درب گاوصندوقش باز نخواهد شد. به همین دلیل است که این مدل گاو صندوق بسیار مورد توجه خریداران قرار گرفته است.

گاوصندوق 

بیشتر

گاوصندوق 

 • گاوصندوق دیپلمات مدل 119EN88WR اندازه ای معمولی دارد و گاو صندوقی سبک محسوب می شود. وزن آن 31 کیلوگرم است. گنجایشش 19 لیتر است و یک سینی دارد و قفسه ای در کار نیست. کلاس حریق گاو صندوق دیپلمات 60 است. یک ساعت پایداری درون آتش، باعث می شود به محتویات داخل صندوق آسیبی نرسد. هزینه ارسال به عهده مشتری می باشد(نحوه ارسال,با مشتری هماهنگ می شود)

  بیشتر
 • گاوصندوق دیپلمات مدل 119EK88WR اندازه ای معمولی دارد و گاو صندوقی سبک محسوب می شود. وزن آن 31 کیلوگرم است. گنجایشش 19 لیتر است و یک سینی دارد و قفسه ای در کار نیست. کلاس حریق گاو صندوق دیپلمات 60 است. یک ساعت پایداری درون آتش، باعث می شود به محتویات داخل صندوق آسیبی نرسد. هزینه ارسال به عهده مشتری می باشد(نحوه ارسال,با مشتری هماهنگ می شود)

  بیشتر
 • گاوصندوق دیپلمات مدل 119TFLWR اندازه ای معمولی دارد و گاو صندوقی سبک محسوب می شود. وزن آن 31 کیلوگرم است. گنجایشش 19 لیتر است و یک سینی دارد و قفسه ای در کار نیست. کلاس حریق گاو صندوق دیپلمات 60 است. یک ساعت پایداری درون آتش، باعث می شود به محتویات داخل صندوق آسیبی نرسد. هزینه ارسال به عهده مشتری می باشد(نحوه ارسال,با مشتری هماهنگ می شود)

  بیشتر
 • گاو صندوق خانگی 125EN88WR ساخت شرکت دیپلمات (Diplomat) حالتی ایستاده دارد و کمی کشیده تر و مرتفع تر از انواع 119 این مدل است. هزینه ارسال به عهده مشتری می باشد(نحوه ارسال,با مشتری هماهنگ می شود)

  بیشتر
 • گاو صندوق خانگی 125EK88WR ساخت شرکت دیپلمات (Diplomat) حالتی ایستاده دارد و کمی کشیده تر و مرتفع تر از انواع 119 این مدل است. هزینه ارسال به عهده مشتری می باشد(نحوه ارسال,با مشتری هماهنگ می شود)

  بیشتر
 • گاو صندوق خانگی 125EK88WR ساخت شرکت دیپلمات (Diplomat) حالتی ایستاده دارد و کمی کشیده تر و مرتفع تر از انواع 119 این مدل است. هزینه ارسال به عهده مشتری می باشد(نحوه ارسال,با مشتری هماهنگ می شود)

  بیشتر
 • 530EN88WR وزنی برابر با 53 کیلوگرم دارد و گنجایش فضای داخلی اش 36 لیتر است. یک سینی و یک قفسه دارد و کلاس حریق آن 60 است. بدان معنی که یک ساعت در آتش از محتویات کاغذی درون صندوق محافظت می کند. هزینه ارسال به عهده مشتری می باشد(نحوه ارسال,با مشتری هماهنگ می شود)

  بیشتر
 • گاو صندوق دیپلمات (Diplomat) مدل 530EK88WR از طرف شرکت سازنده به عنوان گاو صندوقی خانگی معرفی شده است. اما می توان از آن در محیط اداری و شرکت ها نیز استفاده کرد. هزینه ارسال به عهده مشتری می باشد(نحوه ارسال,با مشتری هماهنگ می شود)

  بیشتر
 • گاو صندوق دیپلمات (Diplomat) مدل 530TFWR بزرگترین نوع گاو صندوق های خانگی این شرکت کره ای به شمار می آید.

  بیشتر
 • گاو صندوق 060EHK88 از جمله گاو صندوق های شرکت دیپلمات (Diplomat) است که دو منظوره تولید شده است و می توان هم در خانه و هم در اداره از آن استفاده کرد. هزینه ارسال به عهده مشتری می باشد(نحوه ارسال,با مشتری هماهنگ می شود)

  بیشتر
 • گاو صندوق لمسی 060TFL ساخت شرکت دیپلمات (Diplomat) با بهره گرفتن از سیستم تشخیص اثر انگشت برای رمزگذاری و قفل کردن، امنیت دو چندانی را نصیب این گاو صندوق کره ای کرده است. هزینه ارسال به عهده مشتری می باشد(نحوه ارسال,با مشتری هماهنگ می شود)

  بیشتر
 • گاو صندوق مدل 070EHK88 ساخت شرکت دیپلمات نوع ساده تری از مدل 070TFL است. در واقع نوع قفل آن است که تفاوت را رقم می زند. قفلی که روی 070EHK88 تعبیه شده است شامل قفل کیبوردی به همراه نمایشگر (FND) و درگاه کلید معمولی به همراه اهرم باز کردن می شود هزینه ارسال به عهده مشتری می باشد(نحوه ارسال,با مشتری هماهنگ می شود)

  بیشتر
 • یکی دیگر از انواع صندوق های خانگی و اداری شرکت دیپلمات (Diplomat) مدل 070TFL است. این گاو صندوق پیشرفته که از سیستم تشخیص اثر انگشت برای رمزگذاری و باز و بسته شدن گاو صندوق استفاده می کند، از نظر ظاهری همچون مدل BF است. هزینه ارسال به عهده مشتری می باشد(نحوه ارسال,با مشتری هماهنگ می شود)

  بیشتر
 • کوچک ترین نوع گاو صندوق های مدل BF نوع BF070 است. گاو صندوق مدل BF070TFL نوع لمسی و دارای حسگر تشخیص اثر انگشت این مدل است. چنین قفلی بر روی گاو صندوقی که یک صندوق دیگر با قفلی دیجیتالی در دورن خود دارد، این مدل را تبدیل به زرهی غیر قابل نفوذ در برابر هر گونه خطر یا آسیب یا سرقت می کند. هزینه ارسال به عهده مشتری می باشد(نحوه ارسال,با مشتری هماهنگ می شود)

  بیشتر
 • گاو صندوق 080EHK88 ساخت شرکت دیپلمات (Diplomat) نوع ساده تر گاو صندوق 080TFL است. نوع قفلی که برای این مدل انتخاب شده است EDL88 EHK نام دارد. قفلی با صفحه کیبورد برای وارد کردن رمز، صفحه نمایشگر اعداد (FND) قفل کلیدی و دستگیره برای آسان تر باز کردن در گاو صندوق. هزینه ارسال به عهده مشتری می باشد(نحوه ارسال,با مشتری هماهنگ می شود)

  بیشتر
 • گاو صندوق دیپلمات (Diplomat) مدل 080TFL از طرف این شرکت کره ای به عنوان صندوق اداره و خانه معرفی شده است. در دو رنگ مشکی و سفید عرضه شده است و پایه هایی زیر صندوق تعبیه شده که 60 میلیمتر ارتفاع آن است. ارتفاع گاو صندوق به 876 میلیمتر می رسد. 122 کیلوگرم وزن دارد و ظرفیت آن 84 لیتر است. هزینه ارسال به عهده مشتری می باشد(نحوه ارسال,با مشتری هماهنگ می شود)

  بیشتر
 • گاو صندوق BF080TFL ساخت شرکت کره ای دیپلمات (Diplomat) همان گونه که از نام گاو صندوق پیداست، با سیستم تشخیص اثر انگشت کار می کند. پسوند TFL که مخفف جمله Touch Finger Lock است، به نوع عملکرد قفل گاو صندوق دیپلمات اشاره دارد. هزینه ارسال به عهده مشتری می باشد(نحوه ارسال,با مشتری هماهنگ می شود)

  بیشتر
 • گاو صندوق دیپلمات (Dipomat) مدل 100EHK88 کوچکترین عضو صندوق های EDL است که در گروه گاو صندوق های متوسط قرار می گیرد. وزن این مدل 201 کیلوگرم است و گنجایش آن به 129 لیتر می رسد. ارتفاع آن 1020 میلیمتر است و اندکی از انواع دیگر این مدل کوتاه تر است هزینه ارسال به عهده مشتری می باشد(نحوه ارسال,با مشتری هماهنگ می شود)

  بیشتر
 • گاو صندوق دیپلمات (Diplomat) مدل 120EHK88 صندوقی اداری شمرده می شود. این گاو صندوق دیجیتالی 228 کیلوگرم وزن دارد و 162 لیتر گنجایش آن است. هزینه ارسال به عهده مشتری می باشد(نحوه ارسال,با مشتری هماهنگ می شود)

  بیشتر
 • گاو صندوق 130EHK88 صندوقی اداری محسوب می شود که به گفته شرکت دیپلمات (Diplomat) برای باز و بسته کردن های متعدد ساخته شده است. وزن این گاو صندوق 348 کیلوگرم است و گنجایش آن 315 لیتر برآورد شده است هزینه ارسال به عهده مشتری می باشد(نحوه ارسال,با مشتری هماهنگ می شود)

  بیشتر
جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
  قیمت
  ابعاد