فروش چراغ حیاطی و پارکی .

خرید آنلاین چراغ حیاطی و پارکی در فروشگاه اینترنتی یاتای . فروشگاه اینترنتی یاتای ، عرضه کننده یکی از بزرگترین متنوع ترین مجموعه های چراغ حیاطی و پارکی . چراغ حیاطی و پارکی در اندازه ها ، طرح ها ، رنگ ها و جنس های بسیار متنوع تهیه و تولید شده است و شما می توانید از طریق وبسایت فروشگاه اینترنتی یاتای ، به مجموعه یگسترده ...

فروش چراغ حیاطی و پارکی .

خرید آنلاین چراغ حیاطی و پارکی در فروشگاه اینترنتی یاتای . فروشگاه اینترنتی یاتای ، عرضه کننده یکی از بزرگترین متنوع ترین مجموعه های چراغ حیاطی و پارکی . چراغ حیاطی و پارکی در اندازه ها ، طرح ها ، رنگ ها و جنس های بسیار متنوع تهیه و تولید شده است و شما می توانید از طریق وبسایت فروشگاه اینترنتی یاتای ، به مجموعه یگسترده ای از چراغ حیاطی و پارکی ، دسترسی پیدا کنید .

استفاده از چراغ حیاطی و پارکی در محیط هایی مانند پارک ها ، حیاط ها و یا باغ ها ، علاوه بر تامین روشنایی ، به زیبا سازی و افزایش امنیت نیز کمک بزرگی می کند .

بیشتر

چراغ حیاطی و پارکی 

 • چراغ پارکی و باغچه ای شعاع مدل ونوس کد SH1405 با دوام بالا و نوع تابش نور مناسب بهترین جلوه ی نورپردازی را برای باغچه و باغ فراهم می کند.این چراغ با پایه ای 30 سانتی متری مناسب باغچه , حیاط منزل , باغ و ویلا می باشد.جنس بدنه ی این چراغ از آلومینیوم می باشد که استحکام کاملی در برابر فرسایش و زنگ زدگی دارد.این چراغ بدون لامپ و با سرپیچ E27 مناسب برای انواع...

  بیشتر
 • چراغ دیواری پارکی شعاع SH-15504 به طور حتم با طراحی منحصر به فرد خود توانسته یکی از پرفروش ترین محصولات شعاع در زمینه چراغ های دیواری و پارکی باشد.لامپ استفاده شده در این محصول کم مصرف و با توان 9 وات و ولتاژ 220 ولت می باشد که در عین کم مصرفی مناسب برق شهری نیز می باشد.ضریب استاندارد این محصول دارای گواهینامه IP54 بوده و در ابعاد 112×80×200 میلی متر...

  بیشتر
 • چراغ پارکی و باغچه ای شعاع مدل Space کد SH15501 یک طرح و ایده کاملا پرفروش از شرکت شعاع بوده است و تنها دلیل آن طرح و شکل فانتزی و در عین حل بسیار مقاوم آن می باشد.این نوع چراغ به جهت استفاده از آلومینیوم در ساخت بدنه آن به طور کامل در برابر فرسایش و زنگ زدگی مقاوم می باشد.این چراغ در ارتفاع 30 سانتی متر و عرض 20 سانتی متر تولید شده است.

  بیشتر
 • چراغ دیواری پارکی شعاع مدل Swan کد SH-14604 به طور حتم با طراحی منحصر به فرد خود توانسته یکی از پرفروش ترین محصولات شعاع در زمینه چراغ های دیواری و پارکی باشد.لامپ استفاده شده در این محصول کم مصرف و با توان 6 وات و ولتاژ 220 ولت می باشد که در عین کم مصرفی مناسب برق شهری نیز می باشد.ضریب استاندارد این محصول دارای گواهینامه IP54 بوده و در ابعاد 160×110×132...

  بیشتر
 • چراغ پارکی شعاع مدل Swan کد SH-14601 یک طرح و ایده کاملا پرفروش از شرکت شعاع بوده است و تنها دلیل آن طرح و شکل فانتزی و در عین حل بسیار مقاوم آن می باشد.این نوع چراغ به جهت استفاده از آلومینیوم در ساخت بدنه آن به طور کامل در برابر فرسایش و زنگ زدگی مقاوم می باشد.این چراغ در ارتفاع 30 سانتی متر و عرض 13 سانتی متر تولید شده است.

  بیشتر
 • چراغ دیواری پارکی شعاع مدل نئوکلاسیک کد SH-12404 به طور حتم با طراحی منحصر به فرد خود توانسته یکی از پرفروش ترین محصولات شعاع در زمینه چراغ های دیواری و پارکی باشد.لامپ استفاده شده در این محصول کم مصرف و با توان 25 وات و ولتاژ 220 ولت می باشد که در عین کم مصرفی مناسب برق شهری نیز می باشد.ضریب استاندارد این محصول دارای گواهینامه IP44 بوده و در ابعاد...

  بیشتر
 • چراغ پارکی و باغچه ای شعاع مدل نئوکلاسیک کد SH12401 یک طرح و ایده کاملا پرفروش از شرکت شعاع بوده است و تنها دلیل آن طرح و شکل فانتزی و در عین حل بسیار مقاوم آن می باشد.این نوع چراغ به جهت استفاده از آلومینیوم در ساخت بدنه آن به طور کامل در برابر فرسایش و زنگ زدگی مقاوم می باشد.این چراغ در ارتفاع 30 سانتی متر و عرض 12 سانتی متر تولید شده است.

  بیشتر
 • چراغ دیواری پارکی شعاع مدل لایت باکس کد SH-15404 به طور حتم با طراحی منحصر به فرد خود توانسته یکی از پرفروش ترین محصولات شعاع در زمینه چراغ های دیواری و پارکی باشد.لامپ استفاده شده در این محصول کم مصرف و با توان 9 وات و ولتاژ 220 ولت می باشد که در عین کم مصرفی مناسب برق شهری نیز می باشد.ضریب استاندارد این محصول دارای گواهینامه IP54 بوده و در ابعاد...

  بیشتر
 • چراغ پارکی و باغچه ای شعاع مدل لایت باکس کد SH15401 یک طرح و ایده کاملا پرفروش از شرکت شعاع بوده است و تنها دلیل آن طرح و شکل فانتزی و در عین حل بسیار مقاوم آن می باشد.این نوع چراغ به جهت استفاده از آلومینیوم در ساخت بدنه آن به طور کامل در برابر فرسایش و زنگ زدگی مقاوم می باشد.این چراغ در ارتفاع 30 سانتی متر و عرض 15 سانتی متر تولید شده است.

  بیشتر
 • چراغ دیواری پارکی شعاع مدل کلاسیک کد SH-4501 به طور حتم با طراحی منحصر به فرد خود توانسته یکی از پرفروش ترین محصولات شعاع در زمینه چراغ های دیواری و پارکی باشد.این محصول شامل لامپ نمی باشد اما سرپیچ E27 مناسب انواع لامپ های رشته ای و کم مصرف در آن تعبیه شده است.ضریب استاندارد این محصول دارای گواهینامه IP54 بوده و در ابعاد 358×290 میلی متر تولید شده است.

  بیشتر
 • چراغ پارکی و باغچه ای شعاع مدل کلاسیک کد SH-4502 یک طرح و ایده کاملا پرفروش از شرکت شعاع بوده است و تنها دلیل آن طرح و شکل فانتزی و در عین حل بسیار مقاوم آن می باشد.این نوع چراغ به جهت استفاده از آلومینیوم در ساخت بدنه آن به طور کامل در برابر فرسایش و زنگ زدگی مقاوم می باشد.این چراغ در ارتفاع 33 سانتی متر و عرض 22.5 سانتی متر تولید شده است.

  بیشتر
 • چراغ آویز و پارکی شعاع مدل کلاسیک کد SH-4505 به طور حتم با طراحی منحصر به فرد خود توانسته یکی از پرفروش ترین محصولات شعاع در زمینه چراغ های دیواری و پارکی باشد.این محصول بدون لامپ ولی به همراه سرپیچ E27 که مناسب انواع لامپ های رشته ای و کم مصرف می باشد ارائه می شود.ضریب استاندارد این محصول دارای گواهینامه IP44 بوده و در ابعاد 225×820 میلی متر تولید شده است.

  بیشتر
 • چراغ سرلوله پارکی شعاع مدل کلاسیک کد SH-4503 یک طرح و ایده کاملا پرفروش از شرکت شعاع بوده است و تنها دلیل آن طرح و شکل فانتزی و در عین حل بسیار مقاوم آن می باشد.این نوع چراغ به جهت استفاده از آلومینیوم در ساخت بدنه آن به طور کامل در برابر فرسایش و زنگ زدگی مقاوم می باشد.این چراغ در ارتفاع 37 سانتی متر و عرض 22.5 سانتی متر تولید شده است.

  بیشتر
 • چراغ پارکی بدون لامپ شعاع مدل کلاسیک کد SH-4520دارای سرپیچ E27 بدون لامپ و قابل استفاده با لامپ های CFL و LED بدنه آلومینیومی در دو رنگ سفید و مشکی درجه حفاظت چراغ IP44**هزینه ارسال برای این کالا به طور کامل به عهده مشتری می باشد. **تصفیه قبل از ارسال برای این محصول الزامی می باشد.

  بیشتر
 • چراغ پارکی بدون لامپ شعاع مدل کلاسیک کد SH-4521دارای سرپیچ E27 بدون لامپ و قابل استفاده با لامپ LED و CFL با ماکزیمم توان 36 وات بدنه آلومینیومی در دو رنگ سفید و مشکی درجه حفاظت IP44 ارتفاع 2 متر و 40 سانتی متر**هزینه ارسال برای این کالا به طور کامل به عهده مشتری می باشد. **تصفیه قبل از ارسال برای این محصول الزامی می باشد.

  بیشتر
 • چراغ حیاطی و پارکی دو شاخه مدل کلاسیک کد SH-4522دارای دو سرپیچ معمولی E27 بدون لامپ و قابل استفاده با لامپ های CFL و LED بدنه آلومینیومی با دو رنگ سفید و مشکی درجه حفاظت چراغ IP44**هزینه ارسال برای این کالا به طور کامل به عهده مشتری می باشد. **تصفیه قبل از ارسال برای این محصول الزامی می باشد.

  بیشتر
 • چراغ پارکی شعاع مدل کلاسیک کد SH-LX-4505بدون لامپ دارای سرپیچ E27 قابل استفاده با لامپ کم مصرف و ال ای دی بدنه چراغ آلومینیومی در دو رنگ سفید و مشکی درجه حفاظت IP44 طول چراغ 3 متر**هزینه ارسال برای این کالا به طور کامل به عهده مشتری می باشد. **تصفیه قبل از ارسال برای این محصول الزامی می باشد.

  بیشتر
 • چراغ پارکی شعاع مدل کلاسیک کد SH-4525دارای 4 سرپیچ E27 قابل استفاده با چهار لامپ CFL و LED با ماکزیمم توان 36 وات بدنه آلومینیوم سفید و مشکی درجه حفاظت چراغ IP44 ارتفاع 3 متر**هزینه ارسال برای این کالا به طور کامل به عهده مشتری می باشد. **تصفیه قبل از ارسال برای این محصول الزامی می باشد.

  بیشتر
 • چراغ پارکی دوطرفه شعاع مدل SH-1206بدون لامپ و قابل استفاده با 2 لامپ FBL با ماکزیمم توان 36×2 وات سرپیچ لامپ G11 بدنه آلومینیومی در دو رنگ سفید و مشکی درجه حفاظت چراغ IP44 ارتفاع 3.5 متر**هزینه ارسال برای این کالا به طور کامل به عهده مشتری می باشد. **تصفیه قبل از ارسال برای این محصول الزامی می باشد.

  بیشتر
 • چراغ پارکی و باغچه ای شعاع مدل اسلیمی کد SH-5406دارای دو سرپیچ G11 بدون لامپ و قابل استفاده با لامپ FBL با ماکزیمم توان 36 وات بدنه چراغ آلومینیومی در دو رنگ سفید و مشکی درجه حفاظت IP44 طول چراغ 90 سانتیمتر

  بیشتر
جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
  سازنده
  قیمت
  توان
  نوع
  رنگ
  نوع سرپیچ
  نوع لامپ