چراغ سقفی روکار

این گروه از چراغ ها بر روی سطح سقف قرار میگیرند و قابل مشاهده است. با قرار گرفتن چراغ های سقفی بر روی سقف و در نتیجه پایین تر آمدن آن میزان نور، تابش نیز می تواند بیش تر باشد. این ویژگی باعث می شود که شما تنوع زیادی از طرح ها و مدل را داشته باشید اما شاید نتوانید در همه سبک ها از آن بهرمند شوید و باید با توجه بیشتری آن را انتخاب ...

چراغ سقفی روکار

این گروه از چراغ ها بر روی سطح سقف قرار میگیرند و قابل مشاهده است. با قرار گرفتن چراغ های سقفی بر روی سقف و در نتیجه پایین تر آمدن آن میزان نور، تابش نیز می تواند بیش تر باشد. این ویژگی باعث می شود که شما تنوع زیادی از طرح ها و مدل را داشته باشید اما شاید نتوانید در همه سبک ها از آن بهرمند شوید و باید با توجه بیشتری آن را انتخاب کنید. از مزیت های دیگر چراغ های سقفی روکار این است که نورپردازی کلی و یک نواختی را در فضا به وجود می آورد.

مکان های که از چراغ سقفی روکار استفاده می شود، فضاهای همچون مانند آشپزخانه، نشیمنگاه، اتاق خواب و سرویس بهداشتی کارآیی خواهند داشت. چراغ های سقفی روکار در انواع نورهای آفتابی، مهتابی و همچنین انواع هوشمند و قابل کنترل ارائه می شوند که شما متناسب با فضای خود از آن بهره می برند. به طور کلی  سبک دکوراسیونی مدرن، کلاسیک و ... که دارای این نوع چراغ ها هستند، فضا را امروزی تر و خاص تر نشان می دهند.

چراغ سقفی

چراغ سقفی توکار

کاربرد این چراغ ها در سقف عملکرد و زیبایی را درکنار هم برای شما به وجود می آورد. اگر پیش تر از انواع آویزها و لوسترها برای نورپردازی سقف استفاده می کردید در دو حالت می توانید این چراغ ها را جایگزین. یک حالت زمانی است که سقف شما ارتفاع کوتاهی دارد و به دلیل بحث های ارگونومی و رعایت حداقل ارتفاع امکان نصب لوسترها و آویزها را ندارید. حالت دوم در مواقعی به وجود می آید که شما نیاز به یک نورپردازی عمومی و کلی برای سقف خود دارید در حالی که لوسترها نورپردازی تاکیدی برای یک محدوده خاص را تعریف می کنند.

این چراغ ها در مدل های مربع و گرد ارائه می گردد که در تمام محیط های اداری، تجاری و مسکونی قابل استفاده هستند. علت نام گذاری آن ها این است که چراغ های سقفی کاملا در سقف قرار گرفته و هیچ قسمتی از آن دیده نمی شود. این امر باعث شده که شما بتوانید در اکثر سبک های دکوراسیونی از آن ها استفاده کنید.بیشترین کاربرد این نوع چراغ ها در، نورهای مخفی زیر کابینتی است.

 

بیشتر

چراغ سقفی 

جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
  قیمت
  توان
  نوع
  نوع نصب
  طرح بدنه
  نوع سرپیچ
  نوع لامپ