میز تلویزیون

برای خرید میز تلوزیون به عنوان یکی از مهم ترین لوازم دکوراسیون داخلی، بایستی به خوبی به شکل، طرح، ابعاد و رنگ میز تلویزیون توجه داشته باشیم به دلیل اینکه یکی از نقاط متمرکز در محیط اتاق نشیمنگاه به تلویزیون و بعد از آن میز تلویزیون بوده است. پیشنهاد فروشگاه یاتای در دکوراسیون منزل این است که برای سبک خانه های ایرانی بهتر است از مدل ...

میز تلویزیون

برای خرید میز تلوزیون به عنوان یکی از مهم ترین لوازم دکوراسیون داخلی، بایستی به خوبی به شکل، طرح، ابعاد و رنگ میز تلویزیون توجه داشته باشیم به دلیل اینکه یکی از نقاط متمرکز در محیط اتاق نشیمنگاه به تلویزیون و بعد از آن میز تلویزیون بوده است. پیشنهاد فروشگاه یاتای در دکوراسیون منزل این است که برای سبک خانه های ایرانی بهتر است از مدل های چوبی یا ام دی اف میز تلویزیون استفاده کنید اما در مواردی که میز عسلی و جلومبلی های منزلتان تمام شیشه ای است، بهتر است از میز تلویزیون شیشه ای استفاده کنید و تزیینات فضای اتاق را با لوازم زرق و برق فلز و استیل همراه کنید.

میز ناهار خوری

میز ناهار خوری، کانون گرم خانواده بوده که در زمان مناسبی از روز یا شب دور هم جمع می شوند. همیشه زمان صرف غذا به عنوان زمانی مناسب برای افراد خانواده به شمار می آمده است تا بتوانند صحبتی را باهم داشته باشند. در کنار این موضوع مهم، بهتر است از نظر سلامتی و پزشکی نیز به این زمان مهم در طول روز نگاهی بیندازیم چرا که این موضوع نه یک بار بلکه دو یا سه بار در روز اتفاق می افتد و در هر وعده غذایی این عمل تکرار می شود. از نظر پزشکی نشستن بر روی زمین در طولانی مدت باعث مشکلاتی همچون کمر درد و گردن درد می شود، افراد با استفاده از صندلی مناسب می تواند فشار ناشی بر بدن را از روی پاها برداشته و در نتیجه فرد هنگام صرف غذا آرامش بیشتری را احساس می کند. خرید میز ناهارخوری مناسب، جز یکی از سخت ترین انتخابات وسایل منزل بوده است و همیشه نظرات موافق و مخالف زیادی را در هر سبکی به همراه خود داشته باشند شما می توانید به راحتی در فروشگاه یاتای این خرید خود را به ثمر برسانید.

کنسول

کنسول یکی از لوازم مهم برای زیبایی و کلاسیک کردن دکوراسیون داخلی منزل شما است . با استفاده از کنسول حتی می توان در فضای خانه های کوچک و نقلی نیز دکور کلاسیک را استفاده کرد و جذابیت خاص به منزلتان بدهید. کنسول از کاربردهای مختلف و زیادی برخوردار است. می توان گلدان و کتاب را بر روی کنسول  گذاشت و یا وسایل ریزو کوچک را داخل کشو های کنسول قراربدهیم. حتی بعضی ها از کنسول به عنوان میز تحریراستفاده می کنند. کنسول معمولا همراه با آینه استفاده می‌شوند که می توان کنسول را بدون آینه هم در دکوراسیون منزل قرار بدهید.

میزجلومبلی

میز جلو مبلی نوعی میز کشیده و با ارتفاع کوتاه بوده و به گونه ای طراحی شده است که روبروی مبلمان قرار می گیرد. میز جلو مبلی برای قرار دادن کتاب، روزنامه، ظروف پذیرایی، لوازم دکوری و مانند آنها که در زمان نشستن روی مبل و دکوراسیون کاربرد داشته است. زمانی که روی کاناپه و مبل نشسته و در حال مطالعه کتاب ویا نوشیدن چای هستید، نیاز به سطحی در کنار خود دارید که در ارتفاع مناسب باشد و بدون نیاز به بلند شدن و جابجایی بتوانید از سطح میز جلو مبلی بهره ببرید.

صندلی

در منزل خود گوشه ای دارید که خالی بوده و تقریبا بلا استفاده است؛ راهکار آن تهیه یک تک صندلی برای همان گوشه خالی است. صندلی ای که برای آن قسمت از خانه تهیه می شود را می تواند رنگ های متفاوت تر از دیگر مبلمان خانه داشته باشد تا دوباره آن فضا را زنده کند. این صندلی های تک دارای انواع مختلفی و متنوعی هستند، برخی از آن ها چوبی و برخی دیگر استیل هستند.

مبل

مبلمان ها به راحتی می توانند بر احساس شما از فضای داخلی تاثیر بگذارند، آن ها می توانند به شما حس راحتی بدهند یا برعکس وادارتان کنند تا رسمی و خشک رفتار کنید. همه ما مبلمان ها را به چشم عناصری که به یک فضا جان می دهند و به آن روح می بخشند می شناسیم. اما این عناصر جلوه بخش همان قدر که می توانند در زیبایی یک فضا تاثیر گذار باشند به همان اندازه هم می توانند در جهت عکس آن عمل کنند. برای انتخاب و خرید مبل مناسب منزلتان باید چند نکته را در نظر بگیرید، اینکه رنگ مبل باید مناسب با دیگر لوازم شما باشد و یا ابعاد مبل باید با فضای خانه شما متناسب باشد. در خرید مبل مهم ترین نکته حائز اهمیت، انواع مدل مبلمان است که برساس جنس و سبک با هم متفاوت هستند.انواع مبل شامل : مبل کلاسیک ، مبل راحتی ، مبل ال ، مبل چرمی و غیره می باشند.

بیشتر

میز و مبلمان 

زیرشاخه ها

 • میز جلومبلی

  چیدن مبلمان منزل آپارتمان ها، سلیقه ای است و هرشخصی طبق سلیقه و نظر خود و یا  نیازی که  دارد میزهای خود در بین مبل و یا جلوی مبلمان خود میچیند. میزها ازنظر طرح، رنگ و جنس تنوع بسیار بالای دارند؛ جنس میزهای جلو مبلی و عسلی از چوب، شیشه و فلزی هستند که هریک برای مبلمان خاصی مناسب می‌باشند که در ادامه مطلب ویژگی هریک را برای شما تعریف میکنیم:

  میز جلو مبلی و عسلی از جنس شیشه:

  برای فضاهای کوچک میزهای شیشه‌ای و به خصوص میزهایی که از ظرافت بیشتری برخوردارهستند پیشنهاد میشود که استفاده کنید. میزهای شیشه ‌ای می توان نور طبیعی را از خود عبور داده سطح اتاق را روشن تر کنند  و همین امر باعث میشود فضای اتاق بزرگ دیده بشود. این نوع میزها به خاطر طراحی که دارند و هم اینکه از متریال شیشه برای آن استفاده شده است، برای تزیین بهتر خانه و همینطور مبلمان، گزینه بسیار مناسبی است.

  میز جلو مبلی و عسلی از جنس چوب:

  میزها و عسلی های چوبی، از نمونه‌های میزهای جلو مبلی وعسلی هستند که برای فضاهای بزرگ تر و هم کسانی که دکوراسیون مدرن را بسیار زیاد می پسندند،مناسب است. این نوع میزها به منزل اصالت و گرمایی خاصی می بخشند و در طرح‌ها و ابعاد مختلف ساخته شده‌اند.

  میز جلو مبلی و عسلی از جنس ام دی اف:

  میزهای جلو مبلی از جنس ام دی اف از جدیدترین میزهای جلو مبلی هستند؛ این نوع میزها نیز مانند میزهای چوبی، در طرح های متنوع چند ضلعی ساخته می‌شوند. تنوع بالا در طرح این نوع میزها، باعث شده است که شما بتوانید هر طرح را با توجه به تزیینی که می‌خواهید به منزل خود دهید، انتخاب کنید. هر یک از طرح ها مدل خاصی را به تزیینات خانه شما می‌بخشند. علاوه بر آن شما می‌توانید این میزها را در رنگ های مختلف و متناسب با سلیقه و دکوراسیون منزل خود انتخاب کرده و خریداری کنید.

  میز جلو مبلی و عسلی از جنس فلز:

  میزهای جلو مبلی فلزی نیز در بعضی از طرح ها با میزهای شیشه ای و چوبی ترکیب می شوند، اما چون ظرافت و طراحی زیاد مدرن ندارند و یا از نظر بعضی سلیقه ها زیبا نیستند، مورد علاقه تنها یک سری از افراد خاص قرار میگیرد.

 • میز تلویزیون

  میز تلویزیون فقط بعنوان یک نگهدارنده کاربرد ندارد، بلکه نقش موثری برای چیدمان  دکوراسیون اتاق نشیمنگاه نیز به شمار می رود. با پیشرفت تکنولوژی در دنیای تلویزیون و تبدیل شدن آن ها از یک جعبه بزرگ و سنگین به یک قاب عکس زیبا و سبک، میز تلویزیونها  نیز به ‌روز و مدرن ‌تر شده‌اند.همان‌طور که گفتیم، میزتلویزیون بسته به سایز و نوع تلویزیون تغییر می‌کند، پس برای آنکه فضای زیبای منزلتان برهم نخورد، باید به نکات مختلفی توجه کنید، استفاده و انتخاب نادرست میز تلویزیون، می‌تواند دکور محیط خانه ‌ی شمارا از بین ببرد.

  اندازه و ارتفاع میز تلویزیون

  اصلی ترین نکته برای خرید میز تلویزیون، توجه به اندازه و ارتفاع میز بوده است. برای حل این مسئله که چطور یک میز مناسب برای تلویزیون بخرید، ابتدا باید مکان و محل قرار دادن تلویزیون را مشخص کنید و ببینید که محل نشستن مبلمان یا کاناپه شما هم سطح با تلویزیون است یا خیر، دید شما نسبت به تلویزیون هم بسیار حائز اهمیت است.نکته بعدی این است؛ میزی که قصد خریدش را دارید، محلی برای گذاشتن وسایلی مانند کتاب، گلدان، عکس ها و وسایل تزئینی اضافی دارد یا خیر.

  میز تلویزیون

  جنس میز تلویزیون

  از موارد دیگری که در هنگام انتخاب و خرید میز تلویزیون، باید به آن دقت بسیار شود، جنس رویه ی میز تلویزیون و حتی مهم تر از آن، جنس بدنه کلی میز تلویزیون منتخب تان است.خوشبختانه تنوع بالای برای انتخاب میزتلویزیون وجود دارد؛ از میز تلویزیون کلاسیک و قدیمی گرفته تا مدل های میز تلویزیون نیمه مدرن و حتی مدل های میزتلویزیون کاملا مدرن و شیک، همگی می توانند جذابیت منحصر به فرد خود را داشته باشند و با قرار گیری در فضایی هماهنگ و مطمئن، شما را متعجب کنند. بسته به سبک و مدل دکوراسیونی که بر فضای اتاق نشیمن تان حاکم است و یا مدلی که می خواهید آن را برای محیط منزلتان انتخاب و اجرا کنید، می توانید از میز تلویزیونهای تماما چوبی، میز تلویزیونهای MDF، میز تلویزیونهای GLASS و فلزی و یا مدل هایی که ترکیبی از همه این مواد اولیه را دارا هستند، استفاده کنید و با دیگر اجزای فضایتان هماهنگ کنید.

 • آینه کنسول
 • میز ناهارخوری

  میز ناهار خوری چوبی

  یکی از لوازم پرمصرف و مهم در خانه ها، میز ناهار خوری چوبی می باشد که پایه های میز و صندلی از جنس چوب است و رویه میز از ام دی اف (MDF) و یا اچ دی اف (HDF)  است و بخاطر اینکه زیبایی چوب رو داشته باشه و یک مقدار به کیفیت و دوام آن کمک کند؛ روکش سوپر راش یا روکش ملچ،  تولید کنندگان روی آنها پرس میکنند. این میز ناهار خوری ها اغلب، پایه و صفحه میز از هم جدا می شوند. یکی از معایب میزهای ناهار خوری چوبی این است که، این نوع میز در برابر رطوبت مقام نیستند, البته اگر برای سالن های پذیرایی استفاده می کنید دیگه نگرانی ندارد ولی اگر میز ناهار خوری خود را در آشپرخانه استفاده میکنید کافیه یک زیر پایه برای هر کدام تهیه کنید که با این کار رطوبت به بدنه میز نرسد.نکته حائز اهمیت این است که اگه قیمت میز ناهار خوری برای مشتریان اهمیت دارد و بدنبال قیمت پایین و کیفیت بالا هستند این نوع میزناهارخوری بهترین انتخاب می باشد.

  میز ناهار خوری MDF

  یکی از رایج ترین انواع  میز ناهار خوری که بسیار در خانه ها استفاده میشود، میزناهار خوری mdf هستند که معمولا پایه ها رویه و صندلی ها همه از جنس ام دی اف هستند. پایه های این نوع میز ها معمولا از دو تخته که کنار هم به شکل 90 درجه است و با پیج به رویه میز متصل می شوند. این نوع از میزهای ناهارخوری دارای تنوع بالای نیستند. فقط می توان روی این میز ها را با CNC  طرح دار کرد و فقط رویه میز است که متفاوت می شود . مقاوم نبودن این نوع میز ها دربرابر رطوبت جز معایب آن حساب می شود  ولی  اگر از روکش pvc استفاده شود مقاومت بدنه در برابر رطوبت بسیار مقاوم تر میشود .

  میز ناهار خوری ملامینه 

   این میز ها خیلی شبیه به میز های ناهار خوری MDF هستند و تفاوت آن ها در جنس بدنه آن ها است که، به جای استفاده از ام دی اف از نئوپان با روکش استفاده شده است.  در بعضی مواقع هم ام دی اف و ملاینه را ترکیب کرده به این شکل که رویه میز رو از ام دی اف و پایه ها و صندلی را از ملامینه استفاده می کنند.

  میز ناهار خوری فلزی

  این میز ها معمولا دارای پایه های فلزی هستند که صفحه رویه آنها از شیشه است که با چسب لیزری به پایه چسبانده شده است , در بیشتر مواقع فلز استفاده شده از لوله های فلزی آبکاری شده است. این نوع از میزهای ناهار خوری به دلیل استفاده از فلز در برابر آب و رطوبت مقاوم هستند و بیشترین کاربرد آن ها در رستوران است.

 • مبل 7 نفره مونالیزا 1+1+2+3 ابعاد: 100*80*80 سانتیمتر دونفره: 160*80*80 سانتیمتر سه نفره:  210*80*80 پارچه درجه 1 **کلاف: مرغوب ترین چوب خارجی وفوم سرد 14سانتی **تحویل در تهران حدود یک هفته و در شهرستان حدود 10 روز

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • مبل 7 نفره پی نو 1+1+2+3 تکنفره: 80*85*93 دونفره: 170*90*100 سه نفره:  220*90*100 با پارچه درجه یک **کلاف: مرغوب ترین چوب خارجی و فوم سرد 14سانتی **تحویل در تهران حدود یک هفته و در شهرستان حدود 10 روز

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • ابعاد میز 6 نفره: 170*100*80 ابعاد میز 8 نفره: 210*100*80 ابعاد صندلی: 45*50*95 چوب سوپر راش گرجستانی صفحه میز با روکش سوپر ملچ کره ای  بالاترین کیفیت طراحی و اجرا  صندلی ۲ تکه کلاف و پاسنگ برای خاص پسندان **تحویل در تهران حدود یک هفته و در شهرستان حدود 10 روز 

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • مبل سوار 7 نفره 1+1+2+3 تکنفره: 80*85*85 دونفره: 145*85*85 سه نفره: 185*85*85 با پارچه درجه یک **کلاف: مرغوب ترین چوب خارجی و فوم سرد 14سانتی **تحویل در تهران حدود یک هفته و در شهرستان حدود 10 روز

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • ست کامل: ال + تکنفره + جلو مبلی اِل:  260*210*62 تک نفره لیو: 75*80*80 جلو مبل ایتالیایی: 120*70 کلاف چوب روسی پاسنگ چوب توسکا جنگلی کف اسفنج 35 کیلویی ویژه البرز **کلاف: مرغوب ترین چوب خارجی و فوم سرد 14سانتی **تحویل در تهران حدود یک هفته و در شهرستان حدود 10 روز

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • **تمام هانیکام با روکش سوپر ملچ کره ای ست کامل : شامل 2عدد کاناپه 3نفره +یک عدد تکنفره+جلو مبلی+کرنرابعاد کامل مبل ال 260*260ابعاد کرنر 95*95ابعاد جلو مبلی 90*90ابعاد تکنفره 80*90*70ابعاد 3نفره 165*90*70 **تحویل در تهران حدود یک هفته و در شهرستان حدود 10 روز

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • جلو مبلی دیاموند مستطیل: 120*65*38 جلو مبلی مربع: 100*100*38 عسلی دیاموند: 50*50*48 **تحویل در تهران حدود یک هفته و در شهرستان حدود 10 روز

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • مبل 8 نفره لوتوس 1+1+3+3 ابعاد تک نفره: 70*80*100 ابعاد سه نفره: 230*80*90 با پارچه درجه یک با گارانتی ۲۴ ماهه کلاف مبل از چوب روس قسمتهای رنگی از چوب راش گرجستانی، بالاترین کیفیت رنگ و اسفنج یورولوکس ۳۵ کیلویی برای کف مبل با عمر طولانی محصول شرکت آرام گستر، دارای بسته بندی عالی جهت حمل و نقل آسان به تهران و شهرستان **تحویل در تهران حدود یک هفته و در...

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • میز 4نفره یاشیل: 120*90*80میز6 نفره یاشیل: 160*90*80میز8نفره یاشیل: 190*90*80صندلی مالکوم: 50*55*90 **تحویل در تهران حدود یک هفته و در شهرستان حدود 10 روز

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • صندلی مالکوممیز غذاخوری اسکای 4نفره: 120*100*80میز غذاخوری اسکای6نفره: 160*100*80میز اسکای 8نفره: 200*100*80صندلی میلانو : 44*45*100 **تحویل در تهران حدود یک هفته و در شهرستان حدود 10 روز

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • مبل 7 نفره دیاموند 1+1+2+3 ابعاد تکنفره: 85*85*85 ابعاد دونفره: 150*85*85 ابعاد سه نفره: 195*85*85 گارانتی ۲۴ماهه با پارچه درجه یک کلاف مبل از چوب روس قسمتهای رنگی از چوب راش گرجستانی بالاترین کیفیت رنگ و اسفنج یورولوکس ۳۵کیلویی برای کف مبل با عمر طولانی محصول شرکتی در بسته بندی عالی جهت حمل و نقل آسان به تهران و شهرستان **تحویل در تهران حدود یک هفته و در...

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • با روکش بلوط کانادایی **تحویل در تهران حدود یک هفته و در شهرستان حدود 10 روز

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • با روکش سوپر ملچ کره‌ای **تحویل در تهران حدود یک هفته و در شهرستان حدود 10 روز

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • آینه کنسول پانی میز کنسول و آینه مدرن جزء وسایلی هستند که دائما از آنها استفاده خواهد شد و فقط جنبه دکوری آنها مد نظر نیست.

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • دارای یک سال گارانتی ابعاد: میز 1 : 42 * 47 * 62 سانتیمتر میز 2 : 38 * 41 * 55 سانتیمتر میز 3 : 34 * 43  * 43 سانتیمتر ابعاد بسته بندی: 12 * 53 * 70 سانتیمتر وزن بسته بندی: 11kg زمان ارسال: 7 تا 10 روز کاری

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • دارای یک سال گارانتی ابعاد: میز 1 : 42 * 47.5 * 63 سانتیمتر میز 2 : 38 * 40.5 * 54 سانتیمتر میز 3 : 36 * 35  * 46 سانتیمتر ابعاد بسته بندی: 12 * 53 * 70 سانتیمتر وزن بسته بندی: 10.4kg زمان ارسال: 7 تا 10 روز کاری

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • دارای یک سال گارانتی ابعاد:  42 * 41.7 * 49 سانتیمتر ابعاد بسته بندی: 12 * 53 * 70 سانتیمتر وزن بسته بندی: 13kg زمان ارسال: 7 تا 10 روز کاری

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • دارای یک سال گارانتی ابعاد: میز 1 : 42 * 48 * 62 سانتیمتر میز 2 : 38 * 45 * 47 سانتیمتر میز 3 : 34 * 28  * 46 سانتیمتر ابعاد بسته بندی: 12 * 53 * 70 سانتیمتر وزن بسته بندی: 12kg زمان ارسال: 7 تا 10 روز کاری

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • دارای یک سال گارانتی ابعاد: میز 1 : 42 * 79 * 82 سانتیمتر میز 2 : 38 * 38 * 50 سانتیمتر ابعاد بسته بندی: 12 * 85 * 85 سانتیمتر وزن بسته بندی: 17.3kg زمان ارسال: 7 تا 10 روز کاری

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • دارای یک سال گارانتی ابعاد: میز 1 : 45.5 * 58.5 * 117 سانتیمتر میز 2 : 38 * 39 * 58.5 سانتیمتر ابعاد بسته بندی: 15 * 64 * 120 سانتیمتر وزن بسته بندی: 24kg زمان ارسال: 7 تا 10 روز کاری

  1 نقد(ها)
  بیشتر
جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
  قیمت
  دسته بندی