پنل دوش چیست؟

این ابزار را می‌توان مانند یک دوش ساده در نظر گرفت که بر روی یک پنل فلزی و پلاستیکی قرار گرفته و با استفاده از آپشن های مختلف، به یک ابزار مدرن در حمام و سرویس بهداشتی تبدیل شده است. در مورد این پانل‌ها می‌توان گفت که دوش به عنوان ساده ‌ترین و پایه‌ترین کاربرد آنها بوده و در آنها ویژگی های مانند چراغ LED، ماساژورهای مختلف، سنسور...

پنل دوش چیست؟

این ابزار را می‌توان مانند یک دوش ساده در نظر گرفت که بر روی یک پنل فلزی و پلاستیکی قرار گرفته و با استفاده از آپشن های مختلف، به یک ابزار مدرن در حمام و سرویس بهداشتی تبدیل شده است. در مورد این پانل‌ها می‌توان گفت که دوش به عنوان ساده ‌ترین و پایه‌ترین کاربرد آنها بوده و در آنها ویژگی های مانند چراغ LED، ماساژورهای مختلف، سنسورهای حرارتی برای تنظیم درجه حرارت آب، سنسورهای فشاری برای تنظیم فشار آب، و مواردی از این قبیل در نظر گرفته شده است.

مدل‌های پنل دوش و کاربرد آنها

کاربرد پنل دوش با توجه به ویژگی های استفاده شده در آنها ممکن است تفاوت‌های جزئی داشته باشد که هدف اصلی آنها گرفتن دوش آب به صورت سرد و گرم است. در این ابزارها ویژگی های در نظر گرفته شده است که مصرف کننده می‌توان از آنها به شکل‌های مختلفی استفاده کند.

انواع ویژگی های پنل دوش :

ماساژور: برای باشگاه‌ها محیط ‌های ورزشی که به رفع خستگی کمک می‌کند.

تنظیم حرارت آن: که از هدر رفتن آب جلوگیری کرده و به صورت خودکار درجه حرارت مناسب آب را تنظیم می‌کند.

تنظیم فشار: که فشار آب خروجی از دوش حمام را تنظیم می‌کند و در مواقع خروج از زیر پنل دوش می‌تواند جریان آن را قطع کند.

چراغ LED: این چراغ‌ها یک نور روشن و شفاف در قسمت دوش ایجاد می‌کنند که برای ایجاد نمای زیباتر و همچنین نظافت بیشتر کاربرد دارد.

مزایای پنل دوش

همانطور که گفته شد، پنل دوش یک ابزار ساده برای گرفتن دوش معمولی نیست و می‌تواند به شکل های مختلف به کار گرفته شود. در این تجهیزات از متعلقات و آپشن های اضافی استفاده می‌شود که برای استفاده بهینه از آنها اهمیت دارد. با توجه به آپشن های استفاده شده می‌توان به مزایای زیر در مورد پانل دوش اشاره کرد:

 •          شستشوی راحت ‌تر و رسیدن آب به تمام نقاط بدن
 •          رفع خستگی با استفاده از سیستم ماساژور
 •          تنظیم خودکار درجه حرارت و فشار آب و جلوگیری از هدر رفتن آب
 •          کمک به زیبایی محیط و دکوراسیون حمام و سرویس بهداشتی
 •          قابلیت نصب بر روی کابین دوش
 •          ارتفاع قابل تنظیم برای افراد مختلف خانواده
بیشتر

پانل دوش (شاور پنل) 

جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
  قیمت
  رنگ
  آبریز