جنس بدنه انواع سنگ توالت

جنس انواع سنگ های توالت زمینی سرامیکی و یا چینی هستند. چینی بهداشتی به دو نوع چینی زجاجی و نیمه زجاجی تقسیم می شوند. این نوع از چینی ها در دستشوئی، کاسه توالت و زیردوشی کاربرد دارد. سرامیک های بهداشتی ساخته شده از چینی زجاجی دارای جذب کمتر از یک درصد بوده و آنهایی که از چینی نیمه زجاجی ساخته شده باشند در حدود 3 تا 14 ...

جنس بدنه انواع سنگ توالت

جنس انواع سنگ های توالت زمینی سرامیکی و یا چینی هستند. چینی بهداشتی به دو نوع چینی زجاجی و نیمه زجاجی تقسیم می شوند. این نوع از چینی ها در دستشوئی، کاسه توالت و زیردوشی کاربرد دارد. سرامیک های بهداشتی ساخته شده از چینی زجاجی دارای جذب کمتر از یک درصد بوده و آنهایی که از چینی نیمه زجاجی ساخته شده باشند در حدود 3 تا 14 درصد متغیر است.

انواع سنگ توالت ایرانی

سنگ های توالت زمینی را می توان به چند دسته تقسیم کرد:

توالت های زمینی ریم باز: در این نوع از توالت ها، آب از راه کانال دور ریم که در حالتی باز قرار دارد از دوطرف وارد کاسه می شود و شستشو انجام می شود.

توالت های زمینی ریم بسته: این نوع از سنگ های توالت هنگام استفاده از فلاش تانک کانال دور ریم بسته بوده و آب از راه سوراخ هایی که در دو طرف تعبیه شده است وارد کاسه شده و شستشو با شدت بیشتری انجام می شود.

توالت ایرانی طبی: نوع دیگر از سنگ های توالت ایرانی به نام توالت ایرانی طبی وجود دارد که امروزه استفاده از این نوع سنگ توالت طرفداران مخصوص به خودش را دارد و یکی از مزیت آن وارد کردن فشار بسیار کمتر به زانوها و پاها می باشد.

برترین برندهای عرضه کننده سنگ توالت

طبیعتا برای انتخاب بهترین و با کیفیت ترین سنگ های توالت ایرانی باید به سراغ برندهای معتبرتری رفت. برترین برند های این نوع محصولات:

- چینی مروارید

- چینی کرد

- گلسار فارس

بیشتر

توالت زمینی 

جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
    قیمت
    رنگ
    عمق کاسه
    آبریز
    طراحی طبی