فروش انواع فر گازی و برقی - فروشگاه اینترنتی یاتای

فر توکار گازی

فر گازی سریعتره، ارزونتره و همچنین برای محیط زیست از فر برقی، بهتر بوده است شما میتونید انواع فر گازی از قبیل فر ساده مثل فر دیواری یا توکار را پیدا کنید. فر های گازی معمولا به گاز شهری در منزل وصل میشوند ولی معمولا باید یک اتصال به برق هم داشته باشند. به دلیل اینکه اغلب فر های گازی برای روشن شدن نور پایلوت، فن و لامپ داخل فر همچن...

فروش انواع فر گازی و برقی - فروشگاه اینترنتی یاتای

فر توکار گازی

فر گازی سریعتره، ارزونتره و همچنین برای محیط زیست از فر برقی، بهتر بوده است شما میتونید انواع فر گازی از قبیل فر ساده مثل فر دیواری یا توکار را پیدا کنید. فر های گازی معمولا به گاز شهری در منزل وصل میشوند ولی معمولا باید یک اتصال به برق هم داشته باشند. به دلیل اینکه اغلب فر های گازی برای روشن شدن نور پایلوت، فن و لامپ داخل فر همچنان به الکتریسیته نیاز دارند.شما باید به خاطر داشته باشید که اغلب منازل برای اتصال برق ، اجاق گاز و فر تجهیز نشده اند و اغلب اتصالات برقی برای فر گازی استاندارد نیستند. این یعنی اگر خونه شما برای اتصال برق فر گازی مجهز نباشد شما نیاز به ایجاد این اتصالات دارید. فر های گازی در انواع سنتی و کانوکشن تولید می گردد.

 فر توکار

فر توکار برقی

پخت غذا در فر برقی از طریق تابش گرما از یک عنصر گرمایش که در بالا یا پایین فر قابل مشاهده بوده و یا به صورت مخفی است انجام می شود. موج حرارت تولید شده از این المنت ها از بدنه فلزی فر ساطع شده و باعث می گردد که درون غذا کاملا پخته شود. فر های برقی در ایجاد حرارت و پخت و پز نسبت به فر های گازی شناخته شده تر بوده اند. این فرها دارای کاربری های آسان در تمیز کردن و به راحتی در دسترس هستند. فر های برقی در انواع سنتی و کانوکشن موجود می باشند.فرهای برقی به آسانی به برق شهر وصل می شوند و در خانه های ساخته شده در 20 سال گذشته به صورت کاملا استاندارد استفاده می گردد.

بیشتر

فر گازی برقی 

جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
    رنگ
    نوع نصب