سینک در آشپزخانه بیشترین کارایی را دارد و این وسیله  یکی از اصلی ترین  وسایل  در دکوراسیون آشپزخانه است. سینک ظرفشویی از جمله لوازمی است که در تمام خانه‌ها و اکثر شرکت‌ها و فروشگاه‌ها تهیه شده است. در واقع برای شست‌وشو، آشپزی و بهداشت به سینک ظرفشویی در آشپزخانه نیاز بوده. سینک یا لگن ظرفشویی از لحاظ جنس به چند دسته تقسیم شده است. استیل ، ش...

سینک در آشپزخانه بیشترین کارایی را دارد و این وسیله  یکی از اصلی ترین  وسایل  در دکوراسیون آشپزخانه است. سینک ظرفشویی از جمله لوازمی است که در تمام خانه‌ها و اکثر شرکت‌ها و فروشگاه‌ها تهیه شده است. در واقع برای شست‌وشو، آشپزی و بهداشت به سینک ظرفشویی در آشپزخانه نیاز بوده. سینک یا لگن ظرفشویی از لحاظ جنس به چند دسته تقسیم شده است. استیل ، شیشه ، گرانیتی که در فروشگاه اینترنتی یاتای هر کدام را معرفی  و بفروش می رسانیم.

سینک

سینک ظرفشویی استیل

سینک های استیل رایج ترین مدل لگن ظرفشویی در آشپزخانه می باشد که دارای مدل روکار ، توکار ، زیر کار میباشد.

سینک ظرفشویی روکار

این مدل محصول دارای چهار چوب است و صفحه کابینت جلو و پشت این سینک قرار نمی گیرد و خود سینک در کنار دیوار نصب می شود. این مدل از لگن طرفداران خودش را دارد و کسانی که خیلی حساسیت نسبت به خراب شدن چوب پشت سینک دارند اغلب این مدل سینک انتخاب میکنند.

سینک ظرفشویی توکار

این مدل محصول در نصب به این صورت بوده که صفحه کابینت برش داد