سینک در آشپزخانه بیشترین کارایی را دارد و این وسیله  یکی از اصلی ترین  وسایل  در دکوراسیون آشپزخانه است. سینک ظرفشویی از جمله لوازمی است که در تمام خانه‌ها و اکثر شرکت‌ها و فروشگاه‌ها تهیه شده است. در واقع برای شست‌وشو، آشپزی و بهداشت به سینک ظرفشویی در آشپزخانه نیاز بوده. سینک یا لگن ظرفشویی از لحاظ جنس به چند دسته تقسیم شده است. استیل ، ش...

سینک در آشپزخانه بیشترین کارایی را دارد و این وسیله  یکی از اصلی ترین  وسایل  در دکوراسیون آشپزخانه است. سینک ظرفشویی از جمله لوازمی است که در تمام خانه‌ها و اکثر شرکت‌ها و فروشگاه‌ها تهیه شده است. در واقع برای شست‌وشو، آشپزی و بهداشت به سینک ظرفشویی در آشپزخانه نیاز بوده. سینک یا لگن ظرفشویی از لحاظ جنس به چند دسته تقسیم شده است. استیل ، شیشه ، گرانیتی که در فروشگاه اینترنتی یاتای هر کدام را معرفی  و بفروش می رسانیم.

سینک

سینک ظرفشویی استیل

سینک های استیل رایج ترین مدل لگن ظرفشویی در آشپزخانه می باشد که دارای مدل روکار ، توکار ، زیر کار میباشد.

سینک ظرفشویی روکار

این مدل محصول دارای چهار چوب است و صفحه کابینت جلو و پشت این سینک قرار نمی گیرد و خود سینک در کنار دیوار نصب می شود. این مدل از لگن طرفداران خودش را دارد و کسانی که خیلی حساسیت نسبت به خراب شدن چوب پشت سینک دارند اغلب این مدل سینک انتخاب میکنند.

سینک ظرفشویی توکار

این مدل محصول در نصب به این صورت بوده که صفحه کابینت برش داده می شود و سینک از بالا بر روی چوب یا سنگ نصب میگردد که سینک وسط چوب قرار گرفته و صفحه هر چهار طرف سینک را گرفته. این مدل پر فروش ترین نوع سینک می باشد

لگن ظرفشویی زیر صفحه ای

این محصول برای آشپزخانه های که از صفحه های کورین برای پیشخوان آشپزخانه استفاده کرده اند نصب میگردد و نصب آن به اینگونه است که صفحه کورین برش داده شده و لگن از  زیر نصب میگردد.

سینک ظرفشویی گرانیتی

این مدل محصول ساخته شده از سنگ گرانیت ، رزین و مواد دیگر میباشد که میتواند در انواع مدل رنگ باشد ولی میتواند ایرادهایی هم داشته باشد مثل شکسته شدن ، ترک برداشتن ، عرق کردن زیر لگن ها و نشان دادن لکه آب در مدل های بی کیفیت ولی برای کسانی که میخواهند از سینک های رنگی استفاده کنند به شرط خرید محصول با کیفیت توصیه میشود.

سینک ظرفشویی شیشه ای

سینک شیشه ای یکی از زیرمجموعه های زیبا و فانتزی مدل های توکار به شمار می رود که برای آشپزخانه هایی با چیدمان مدرن انتخابی مناسب است. در این مدل سینی سینک از جنس شیشه ی سکوریت نشکن و لگن آن از استیل تشکیل شده است. سینک شیشه ای توکار با طرح (تک لگن ، دو لگن) و رنگبندی متنوعی از جمله مشکی، سفید و قرمز تولید می شود. در خرید این محصول مشخصات فنی مانند ابعاد بیرونی سینک، تعداد و عمق لگن، شیشه مقاوم در برابر ضربه، خروجی تخلیه لباسشویی و امکاناتی مثل سیفون اتومات، جا مایع، سبد، تخته برش و نوار آب بندی اهمیت دارد. برندهای نام آشنایی از جمله استیل البرز، داتیس، ایلیا استیل، کن و فرانتا از برترین تولیدکنندگان این گروه از سینک هستند.

سینک 

بیشتر

سینک آشپزخانه 

جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
    عمق لگن
    ابعاد سینک