گاز صفحه ای - فروشگاه اینترنتی یاتای

اجاق گاز از اصلی ترین و مهمترین جز آشپزخانه محسوب می شود، هر روز با پیشرفت تکنولوژی در لوازم آشپزخانه شاهد اشکال و ظاهرهای مختلفی از انواع لوازم خانگی از جمله اجاق گازهای صفحه ای هستیم. فرم و شکل اجاق گازهای امروزی از فرم مستطیل همیشگی خارج شده و به سمت اشکال هندسی چند ضلعی و حتی دایره و نیم دایره رفته است.

اجاق گاز صفحه ای

انواع اجاق گاز صفحه ای یا رومیزی :

ا...

گاز صفحه ای - فروشگاه اینترنتی یاتای

اجاق گاز از اصلی ترین و مهمترین جز آشپزخانه محسوب می شود، هر روز با پیشرفت تکنولوژی در لوازم آشپزخانه شاهد اشکال و ظاهرهای مختلفی از انواع لوازم خانگی از جمله اجاق گازهای صفحه ای هستیم. فرم و شکل اجاق گازهای امروزی از فرم مستطیل همیشگی خارج شده و به سمت اشکال هندسی چند ضلعی و حتی دایره و نیم دایره رفته است.

اجاق گاز صفحه ای

انواع اجاق گاز صفحه ای یا رومیزی :

اجاق گاز های رومیزی از نظر جنس به اجاق گاز رومیزی استیل ، اجاق گاز رومیزی شیشه ای ، اجاق گاز رومیزی استیل شیشه ای و اجاق گاز رومیزی سرامیکی تقسیم می شوند.

اجاق گاز های صفحه ای استیل:

اجاق گاز های توکار استیل معمولا به دو دسته ساده و آجدار تقسیم می شوند. اجاق گاز های استیل  ساده به دلیل سهولت در نظافت بیشتر مورد توجه قرار دارد. اجاق گاز های استیل آجدار امروزه کمتر مورد توجه قرار دارد چرا که معمولا پاک کردن روغن و غذا از روی استیل آجدار به سختی انجام می شود و به مرور زمان به دلیل چرک مردگی در محصولات استیل آجدار رنگ اجاق گاز کدر وتیره می گردد و تنها مزیت استیل آجدار ضد خش بود آن است.

 

اجاق گازهای صفحه ای شیشه ای:

تنوع محصول  در این نوع اجاق گازها بسیار بالا می باشد در اینگونه محصولات از شیشه های نشکن با قابلیت تحمل درجه حرارت بالا استفاده شده است در نمونه های با کیفیت از شیشه هایی استفاده شده است که نظافت این محصولات راحت تر می باشد با این حال باید توجه داشت برای داشتن اجاق گازی زیبا و ماندگاربهتر است تا پس از پخت غذا به طور مرتب تمیز شوند تا اثرات لک و چربی بر روی آن باقی نماند.

 

اجاق گازهای صفحه ای سرامیکی:

 سرامیک ها از مقاومت بالایی در برابر حرارت برخوردارند و حتی با ریختن آب سرد روی صفحه داغ هم ترک برنمی دارند و به راحتی تمیز می شوند. دربرابر چربی و گردوغبار و سایش مقاومند و طرفداران خاص خودشان را دارند. برخی از مدل های سرامیکی با شیشه هم ترکیب می شوند.

اجاق گاز صفحه ای

بیشتر

گاز صفحه ای 

زیرشاخه ها

 • گاز صفحه ای 1 و 2 شعله
 • گاز صفحه ای 3 و 4 شعله
 • گاز صفحه ای پنج شعله
 • گاز صفحه ای شیشه ای

  انواع گاز رومیزی:

  یکی از دلایل اصلی خرید گاز رومیزی تنوع زیاد آن‌ها بوده است. انواع مختلفی از این گازها در بازار موجود است که به برقی و گازی تقسیم می‌شوند و هر کدام از این تقسیم‌ بندی‌ها خود مدل‌های مختلفی از جمله استیل، شیشه‌ ای، شیشه استیل، سرامیکی، شیشه آلومینیوم، لعابی و ... دارند. علاوه بر این‌ها در شکل ظاهری این اجاق گازها هم تنوع زیادی وجود دارد و می‌توان متناسب با دکور و فضای مورد نیاز، طرح آن‌ها را به صورت شکل مستطیلی رایج، شکل‌های چند ضلعی، دایره ‌ای و نیم دایره ‌ای و ... انتخاب نمود.

  اجاق رومیزی شیشه ‌ای:

  در این محصولات از شیشه‌های نشکن استفاده می‌ گردد که از مقاومت و ضربه پذیری بالایی برخور است و برخلاف تصور برخی از افراد به راحتی یا با پخت و پز به مدت طولانی، دچار ترک یا شکستگی نمی‌شود و آسیب نمی‌بیند. البته برندهای معتبر همگی شیشه اجاق گاز خود را گارانتی می کنند. ظاهر آن‌ها بسیار لوکس و زیبا و تمیز کردن آن ها راحت است. با وجود اینکه به راحتی با یک دستمال خیس و کمی شیشه پاکن، درخشندگی اولیه به آن‌ها باز می‌گردد اما روغن و لکه‌های موادغذایی بلافاصله پس از طبخ غذا، روی آن ها به چشم می‌آید و زود لک می‌شوند. برای این امر بهتر است هر روز تمیز شوند تا زیبایی این محصول در دراز مدت باقی بماند. از نظر قیمت و هزینه،‌ اجاق گاز صفحه‌ ای شیشه ‌ای، معمولاً کم‌ تر است و از این نظر اقتصادی ‌تر بوده.

 • گاز صفحه ای استیل

  انواع گاز رومیزی:

  یکی از دلایل اصلی خرید گاز رومیزی تنوع زیاد آن‌ها بوده است. انواع مختلفی از این گازها در بازار موجود است که به برقی و گازی تقسیم می‌شوند و هر کدام از این تقسیم‌ بندی‌ ها خود مدل‌های مختلفی از جمله استیل، شیشه‌ ای، شیشه استیل، سرامیکی، شیشه آلومینیوم، لعابی و ... دارند. علاوه بر این‌ها در شکل ظاهری این اجاق گازها هم تنوع زیادی وجود دارد و می‌توان متناسب با دکور و فضای مورد نیاز، طرح آن‌ها را به صورت شکل مستطیلی رایج، شکل‌های چند ضلعی، دایره ‌ای و نیم دایره ‌ای و ... انتخاب نمود.

  گاز رومیزی استیل:

  گازهای رومیزی استیل از دوام و ماندگاری بالایی برخوردار است و فلز به کار رفته روی آن ها معمولاً گرد و خاک، لکه مواد غذایی و سایر کثیفی ‌ها را خیلی دیر روی خود نشان می‌ دهد پس نیازی به تمیز کردن هر روزه ندارند و برای خانواده‌های پرجمعیت مناسب ‌تر است. در بین گازهای رومیزی استیل، استیل ساده نسبت به آجدار به دلیل سهولت بیشتر در نظافت، بیشتر مورد توجه قرار گرفته شده است. برای نظافت این جنس گاز می‌توان از یک کهنه نرم یا محصولات براق کننده استیل در بازار استفاده کرد.

 • گاز صفحه ای سرامیکی -...
 • گاز صفحه ای برقی

جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
  رنگ
  نوع نصب
  نوع هود
  ابعاد اجاق گاز