انواع شیرالات دیواری:

شیر آشپزخانه دیواری

امروزه رایج ترین نحو نصب شیرالات آشپزخانه به گونه ای است که بر روی سینک قرار می گیرد ولی اگر به دنبال نمای جدیدی از آشپزخانه خود هستید می توانید از شیرآلات دیواری استفاده کنید.از مزیت  شیرهای سینک دیواری می توان گفت که به فضای آشپزخانه شما زیبایی بخشیده و باعث کاهش الودگی در اطراف شیرسینک می شود. در هنگا...

انواع شیرالات دیواری:

شیر آشپزخانه دیواری

امروزه رایج ترین نحو نصب شیرالات آشپزخانه به گونه ای است که بر روی سینک قرار می گیرد ولی اگر به دنبال نمای جدیدی از آشپزخانه خود هستید می توانید از شیرآلات دیواری استفاده کنید.از مزیت  شیرهای سینک دیواری می توان گفت که به فضای آشپزخانه شما زیبایی بخشیده و باعث کاهش الودگی در اطراف شیرسینک می شود. در هنگام نصب شیرالات دیواری آشپزخانه ، باید فاصله بین دیوار و سینک را دقیق بدانید که شیرسینک بتواند تمامی فضای سینک را در بر بگیرد.

شیر توالت دیواری

شیرالات توالت همیشه به دیوار متصل می شود و در انواع متنوعی از شکل و ظاهر تهیه و تولید شده اند و در بازار موجود است. شیرتوالت به دو دسته توکار و روکار تقسیم می شود . که مدل های توکار باعث شده است که تغییر بسزای نسبت به شیرالات گذشته بشود.شیرهای توکار مستقیماً در داخل دیوار کار گذاشته می شوند و به همین منظور با نصب این شیرها دیگر خبری از لوله ها و بدنه شیر نیست و تنها علمک و دستگیره (اهرم) شیر قابل رویت است. پس اگر از نظر ظاهر نامتناسب لوله ها و یا حتی فضای کوچک سرویس بهداشتی خود ناراضی هستید، استفاده از شیرتوالت توکار به شما پیشنهاد می گردد.

شیر حمام دیواری

شیر حمام اصلی ترین قسمت هر حمام بوده است که معمولاً در حالت متصل به دیوار تهیه و تولید می شوند. اساسی ترین چیزی که درباره شیر حمام باید دانست نوع علم متصل به آنها بوده است که سبب تمایز آنها از یکدیگر می گردد. علم دوش قطعه ای شامل مجرای خروج آب می باشد که به شیر متصل میشود و در انواع ثابت و متحرک (شلنگ دار) در بازار عرضه شده است.

شیرآلات کلاسیک

شیرهای مخلوط دو فلکه (دسته) جداگانه برای آب گرم و سرد دارند. برای نصب این نوع شیرها برخلاف شیرهای اهرمی که فقط به یک حفره برای نصب نیاز دارند؛ به حداقل سه حفره داریم و بنابراین نصب آنها سخت تر است. یکی از مزایای شیر مخلوط؛ جدا بودن دو فلکه آن است. زمانی که یک فلکه خراب می‌شود می‌توان آن را جداگانه بست و از دیگری استفاده نمود. مزیت دیگر آن هم در تنظیم حرارت است که نسبت به مدل اهرمی دقیق تر است. اساس کار شیرهای کلاسیک استفاده از واشرهای لاستیکی برای متوقف کردن جریان آب است که این واشر ها عمر زیادی ندارند و به تعویض مداوم نیاز دارند.

شیر دیواری

بیشتر

شیر دیواری و کلاسیک 

جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
    رنگ
    کشور سازنده