شلنگ

شلنگ ها که پرمصرف ترین و ضروری ترین ابزارها در صنعت می باشند و به همین سبب بازار تولید آنها روز به روز رونق یافته تر شده است در انواع برندهای مختلف در بازار جهانی عرضه شده اند. شلنگ ها بر اساس موارد مختلفی چون جنس، ساختار و ظاهر، نوع سیالی که در آنها جریان پیدا میکند، مقدار فشار قابل تحمل، بازه ی دمایی قابل تحمل تقسیم بندی میشوند. شلنگ های ...

شلنگ

شلنگ ها که پرمصرف ترین و ضروری ترین ابزارها در صنعت می باشند و به همین سبب بازار تولید آنها روز به روز رونق یافته تر شده است در انواع برندهای مختلف در بازار جهانی عرضه شده اند. شلنگ ها بر اساس موارد مختلفی چون جنس، ساختار و ظاهر، نوع سیالی که در آنها جریان پیدا میکند، مقدار فشار قابل تحمل، بازه ی دمایی قابل تحمل تقسیم بندی میشوند. شلنگ های مرغوب، توانایی تحمل فشار های مکانیکی  به میزان متوسط 50 کیلوگرم در 5 دقیقه را دارا می باشند. این شلنگ ها از متریال های درجه یک و ممتاز ساخته شده اند. متریال های به کار رفته در شلنگ ها ی مرغوب از جنس پلیمرهای پی وی سی یا یو پی وی سی و یا از جنس استیل های ضد زنگ یا استنلس استیل می باشند. شلنگ های باکیفیت تحمل دماهای بالا را نیز دارند و مقاوم به حرارت می باشند. شلنگ های باکیفیت، به راحتی لکه بری شده و آلودگی های آن ها توسط شوینده های اسیدی و یا پودرهای مخصوص به راحتی از بین میرود. این شلنگ ها مقاوم در برابر مواد خورنده چون اسیدها و بازها و نمک ها بوده و در برابر اکسایش مقاوم می باشند.

شلنگ

قیمت انواع شلنگ ها

شلنگ ها بر اساس مواردی چون کیفیت، برند، کشور سازنده، درجه ی استاندارد، متریال، ساختار و عملکرد تعیین قیمت میشوند. شلنگ هایی که طبق استاندارد های تعریف شده ی بین المللی تولید شده اند، و در طی روند تولید آنها از متریال های مقاوم به مواد خورنده و اکسایش استفاده شده باشد، و دارای نشان برتر از نظر کیفیت باشند، طبیعتا دوام بالاتری داشته و خرید آنها مرقوم به صرفه خواهد بود.

بیشتر

شلنگ دوش آفتابه پیسوار 

جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
    رنگ
    کشور سازنده