شیرروشویی به صورت ایستاده تولید می شود و این نوع روشویی به منظور نحو کارکردشان ساخته می شوند و توانایی نصب بر روی انواع سنگ های روشویی را دارند. تفاوت شیرهای روشویی در اندازه ارتفاع آن ها می باشد که براساس نوع سینک و روشویی بکار رفته اندازه ارتفاع آن تعیین می شود. شیرهای روشویی از نظر دسته به چهار نوع مدل اهرمی، کلاسیک، پدالی و چشمی تقسیم می شون...

شیرروشویی به صورت ایستاده تولید می شود و این نوع روشویی به منظور نحو کارکردشان ساخته می شوند و توانایی نصب بر روی انواع سنگ های روشویی را دارند. تفاوت شیرهای روشویی در اندازه ارتفاع آن ها می باشد که براساس نوع سینک و روشویی بکار رفته اندازه ارتفاع آن تعیین می شود. شیرهای روشویی از نظر دسته به چهار نوع مدل اهرمی، کلاسیک، پدالی و چشمی تقسیم می شوند.

شیرروشویی

شیرروشویی کلاسیک

شیرهای روشویی کلاسیک  یا به اصطلاح مدل قدیمی شیرروشویی ، امروزه  به صورت مدل‌های لوکس آن جهت نوستالژی در رنگ‌های برنجی و برنزی در بازار عرضه می‌شوند.

شیرروشویی اهرمی

 مدل های شیرهای اهرمی، نسبت به شیرهای کلاسیک راحت‌ تر دمای آب را تنظیم می‌کند به این صورت که اهرم را به یک‌طرف برای آب داغ و به‌طرف دیگر برای آب سرد حرکت می‌دهیم و حد وسط دمای متوسط آب است.

شیر روشویی

شیرروشویی چشمی

مدل شیرهای چشمی هم از لحاظ صرفه ‌جویی در مصرف آب بهتر از شیرهای اهرمی و کلاسیک می باشند و از آن بیشتر در مکان های عمومی استفاده می گردد. این نوع به دلیل عدم تماس با شیر کاملاً بهداشتی است ولی قیمت بالاتری نسبت به مدل اهرمی و کلاسیک دارد.

شیرروشویی پدالی

شیرهای پدالی مناسب ‌ترین شیرهای روشویی برای اماکن عمومی مثل مدارس، مراکز پزشکی، هتل‌ها و مساجد و....می باشند. این شیرها با حذف تماس دست، علاوه بر صرفه‌ جویی در مصرف آب و انرژی ، مانع از انتقال بیماری‌های عفونی و پوستی افراد می‌شود. یکی از مزایای شیرهای پدالی نسبت به شیرهای چشمی عدم نیاز آن به برق و باتری می باشد.

بیشتر

شير روشویی 

 • شیر روشویی قهرمان مدل ایتالیایی شیر روشویی قهرمان مدل ایتالیایی جز شیرآلات با قیمت مناسب شرکت شیرآلات بهداشتی قهرمان می باشد. شیرروشویی قهرمان با بدنه آلیاژ برنج Brass آبکاری کروم  با درجه میکرون بالا دارای کیفیت مناسب است. شرکت قهرمان شیر روشویی قهرمان مدل ایتالیایی را با 5 سال گارانتی و 15 سال خدمات پس از فروش به بازار عرضه کرده است.

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • 2 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش با مکانیزم مگنت نصب رایگان 30% صرفه جویی در مصرف آب 100% رعایت بهداشت دارای استاندارد بین المللی ISO9001:2008 از انگلستان و گواهینامه صادرات به اروپا CE

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • شیر توکاسه کلاسیک قهرمان مدل کاستا شیر توکاسه کلاسیک قهرمان مدل کاستا از جمله شیر روشویی های کلایسک میباشد که مناسب برای استفاده در سنگ های روشویی قدیمی است  شیر روشویی کاستا تولید شرکت شیرآلات بهداشتی قهرمان است که دارای 35 سال سابقه در تولید شیرآلات بهداشتی می باشدکه دارای کیفیت بالا 5 سال ضمانت و 15 سال خدمات پس از فروش در سراسر ایران است.

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • شیر توکاسه کلاسیک راسان مدل نیوکاستا از جمله شیرآلات روشویی است که برای سنگ های روشویی قدیمی تولید و طراحی شده است. همچنین روشویی نیوکاستا برخلاف سایر شیرهای روشویی فاقد دسته اهرمی می باشد. شرکت، شیرآلات بهداشتی راسان شیر توکاسه نیوکاستا را با استفاده از بهترین مواد اولیه و همچنین 5 سال ضمانت و 15 سال خدمات پس از فروش گسترده در سراسر کشور تولید و عرضه...

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • شیر روشویی کسری مدل سیروانآبکاری مدل سیروان بسیار دقیق و با کیفیت می باشد. طراحی روشویی سیروان از نوع فلت محصوب می شود.

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • شیر قو توکاسه اهرمی راسان مناسب برای استفاده در سنگ های روشویی قدیمی میباشد همچنین شیر قو توکاسه راسان دارای یک ورودی آب است  و فقط ورودی آب گرم و یا آب سرد را به هنگام استفاده از این شیر میتوانید استفاده بنمایید. شیر قو توکاسه اهرمی راسان دارای 5 سال ضمانت و 15 سال خدمات پس از فروش گسترده در سراسر کشور می باشد.

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 •   گارانتی 7 ساله پارسیان دارانده نشان استاندارد ملی دارانده نشان استاندارد اروپا CE دارانده گواهینامه ISO9001 15 سال خدمات پس از فروش

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 •   گارانتی 5 ساله کسری  ضخامت آبکاری:20  میکرون  استاندارد CE اروپا  ISO 9001:2008 * دارای یک ورودی آب

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 •   گارانتی 7 ساله پارسیان دارانده نشان استاندارد ملی دارانده نشان استاندارد اروپا CE دارانده گواهینامه ISO9001 15 سال خدمات پس از فروش

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • شیر تک پایه کلاسیک راسان مدل نیوکاستا دارای طراحی کلاسیک می باش و مناسب برای سنگ  روشویی های قدیمی می باشد.کیفیت بالای این شیر و در عین حال آبکاری رنگ کروم  ظاهر براق و زیبایی به روشویی نیو کاستا بخشیده است . شیر تک پایه کلاسیک نیوکاستا دارای 5 سال ضمانت و 15 سال خدمات پس از فروش گسترده در سراسر کشور می باشد.

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 •   گارانتی 5 ساله کاویان دارای خدمات پس از فروش کارتریج 25 آلیاژ برنج MS60 با سرب کمتر از 2.5 درصد

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • دارای 5 سال گارانتی بدنه از جنس آلیاژ برنج ضد زنگ با مقاومت بالا  مغزی از جنس برنج آبکاری کروم طلا

  0 نقد(ها)
  بیشتر

جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
  رنگ
  قابلیت
  کشور سازنده