شیرروشویی به صورت ایستاده تولید می شود و این نوع روشویی به منظور نحو کارکردشان ساخته می شوند و توانایی نصب بر روی انواع سنگ های روشویی را دارند. تفاوت شیرهای روشویی در اندازه ارتفاع آن ها می باشد که براساس نوع سینک و روشویی بکار رفته اندازه ارتفاع آن تعیین می شود. شیرهای روشویی از نظر دسته به چهار نوع مدل اهرمی، کلاسیک، پدالی و چشمی تقسیم می شون...

شیرروشویی به صورت ایستاده تولید می شود و این نوع روشویی به منظور نحو کارکردشان ساخته می شوند و توانایی نصب بر روی انواع سنگ های روشویی را دارند. تفاوت شیرهای روشویی در اندازه ارتفاع آن ها می باشد که براساس نوع سینک و روشویی بکار رفته اندازه ارتفاع آن تعیین می شود. شیرهای روشویی از نظر دسته به چهار نوع مدل اهرمی، کلاسیک، پدالی و چشمی تقسیم می شوند.

شیرروشویی

شیرروشویی کلاسیک

شیرهای روشویی کلاسیک  یا به اصطلاح مدل قدیمی شیرروشویی ، امروزه  به صورت مدل‌های لوکس آن جهت نوستالژی در رنگ‌های برنجی و برنزی در بازار عرضه می‌شوند.

شیرروشویی اهرمی

 مدل های شیرهای اهرمی، نسبت به شیرهای کلاسیک راحت‌ تر دمای آب را تنظیم می‌کند به این صورت که اهرم را به یک‌طرف برای آب داغ و به‌طرف دیگر برای آب سرد حرکت می‌دهیم و حد وسط دمای متوسط آب است.

شیر روشویی

شیرروشویی چشمی

مدل شیرهای چشمی هم از لحاظ صرفه ‌جویی در مصرف آب بهتر از شیرهای اهرمی و کلاسیک می باشند و از آن بیشتر در مکان های عمومی استفاده می گردد. این نوع به دلیل عدم تماس با شیر کاملاً بهداشتی است ولی قیمت بالاتری نسبت به مدل اهرمی و کلاسیک دارد.

شیرروشویی پدالی

شیرهای پدالی مناسب ‌ترین شیرهای روشویی برای اماکن عمومی مثل مدارس، مراکز پزشکی، هتل‌ها و مساجد و....می باشند. این شیرها با حذف تماس دست، علاوه بر صرفه‌ جویی در مصرف آب و انرژی ، مانع از انتقال بیماری‌های عفونی و پوستی افراد می‌شود. یکی از مزایای شیرهای پدالی نسبت به شیرهای چشمی عدم نیاز آن به برق و باتری می باشد.

بیشتر

شير روشویی 

 • شیر روشویی قهرمان مدل تنسو رویال شیر روشویی قهرمان مدل تنسو رویال مدل اقتصادی تر مدل تنسو است که توسط شرکت قهرمان تولیدو ارائه شده است. تفاوتی که این دو مدل با هم دارند  قیمتی ارزانتر و تغیراتی کوچک در وزن و کاتریج مورد استفاده در این شیر روشویی می باشد. شرکت شیر آلات قهرمان با 35 سال سابقه در عرصه تولید شیرآلات بهداشتی شیر روشویی قهرمان مدل تنسو رویال را...

  بیشتر
 • شیر روشویی راسان مدل تندیس از نوع شیر روشویی ثابت با طراحی متفات از سایر شیرآلات اهرمی ارائه شده در بازار شیرآلات است که توسط شرکت،شیرآلات راسان تولید و عرضه شده است بدنه بسیار مقاوم و همچنین کاتریج اتریشی شیر روشویی تندیس کیفیت بسیار بالای این شیر را تضمین می نماید. شیر روشیی راسان مدل تندیس دارای 5 سال ضمانت و 15 سال خدمات پس از فروش می باشد.

  بیشتر
 • شیر روشویی قهرمان مدل آبشار رویال شیر روشویی  قهرمان مدل آبشار رویال همان شیر روشویی آبشار 2 می باشد که با نام آبشار رویال عرضه شده است.روشویی آبشار رویال قهرمان  دارای ارتفاع مناسب نسبت به سایر مدلها و همچنین کاتریج اسپانیایی و آبکاری با درجه میکرون بالا می باشد. شما میتوانید این شیر را با گارانتی 5 ساله و 15 سال خدمات پس از فروش ازیاتای تهیه کنید.

  بیشتر
 • شیر روشویی قهرمان مدل اسپانیایی شیر روشویی اسپانیایی قهرمان  با داشتن بدنه ای از جنس آلیاژ برنج و کاتریج اسپانیایی و همچنین آبکاری با کیفیت نیکل کروم  به وسیله شرکت شیرآلات بهداشتی قهرمان تولید و توزیع شده است. شرکت قهرمان با بهرمندی از 35 سال تجربه در تولید وساخت شیر آلات بهداشتی شیر روشویی اسپانیایی قهرمان با 5 سال ضمانت و 15 سال خدمات پس از فروش در...

  بیشتر
 • شیر روشویی شیبه مدل مهر : انتخاب شیرآلات مناسب برای هر فرد بسیار قابل اهمیت است . شیر روشویی شیبه مدل مهر ساخته شده از آلیاژ برنج می باشد و دارای استاندارد اروپا و ایران است و با 5 سال ضمانت عرضه می گردد . 

  بیشتر
 •  شیر روشویی کسری مدل هیرمند طلایی بعضی از تولیدات با ظاهری ساده و شیک در کنار انتخاب یک رنگ شگرف به کلی محصولی تازه به وجود می آورد. چند سالی ست که رنگِ طلایی در تمامِ اجزای خانه ها یافت می شود و به نوعی رنگی اشرافی حساب می گردد. این رنگ فارغ از جذابیتِ خاصی که دارد می تواند محیط پیرامون خود را به کلی دگرگون کند و حسی تازگی و جذابیت به آن بدهد

  بیشتر
 • شیر روشویی علم دار قهرمان مدل اسپانیایی شیر روشویی علم دار قهران مدل اسپانیایی مدل متحرک شیر روشویی اسپانیایی قهرمان است که با اضافه کردن یک علم بلند به این شیر امکان حرکت شیر روشویی علم دار اسپانیایی را برای مصرف کننده فراهم آورده است. شیر روشویی علم دار اسپانیایی دارای کاتریج اسپانیایی بدنه از جنس آلیاژ برنج است. شیر روشویی علم دار اسپانیایی دارای 5 سال...

  بیشتر
 • شیر روشویی کسری مدل آبتین سفید از آنجاکه این شیرآلات در تمام مکان‌ها به‌طور مداوم استفاده می‌شود باید به‌صورت آسان و با یک اشاره باز و بسته شود. 

  بیشتر
 • شیر روشویی قهرمان مدل ایتالیایی شیر روشویی قهرمان مدل ایتالیایی جز شیرآلات با قیمت مناسب شرکت شیرآلات بهداشتی قهرمان می باشد. شیرروشویی قهرمان با بدنه آلیاژ برنج Brass آبکاری کروم  با درجه میکرون بالا دارای کیفیت مناسب است. شرکت قهرمان شیر روشویی قهرمان مدل ایتالیایی را با 5 سال گارانتی و 15 سال خدمات پس از فروش به بازار عرضه کرده است.

  بیشتر
 •   گارانتی 7 ساله شرکت آرسو گواهینامه ISO 9001:2008 استاندارد اتحادیه اروپا CE رنگ: کروم دسته: اهرمی کشور سازنده: ایران مدل: درنا

  بیشتر
 • شیر روشویی متحرک ماهسان مدل افسون متعلق به شرکت شیر آلات، بهداشتی راسان می باشد که با نشان ماهسان عرضه می گردد. بدنه این شیر از آلیاژ برنج و آبکاری این محصول آبکاری PVD رنگ کروم  است که باعث شده شیر روشویی متحرک افسون دارای کیفیت بسیار بالایی باشد. شیر روشویی متحرک افسون دارای 5 سال ضمانت و 15 سال خدمات پس از فروش در سراسر کشور می باشد.

  بیشتر
 • شیر روشویی ماهسان مدل افسون متعلق به شرکت راسان می باشد که با نام تجاری ماهسان عرضه میگردد. این شیر روشویی با قیمت مقرون به صرفه و کیفیت بالا در تولید گزینه مناسبی برای انتخاب شیر روشویی سرویس بهداشتی شما است. شیر روشویی ماهسان با بدنه ای از جنس آلیاژ برنج دارای 5 سال ضمانت و 15 سال خدمات پس از فروش در سراسر کشور می باشد.

  بیشتر
 • شیر روشویی راسان مدل رابیت سفید در دسته جدید ترین محصولات شرکت ، شیرآلات راسان قرار میگیرد . این شیر دارای طراحی بسیار جذاب و شیک در بین محصولات شیرآلات راسان قرار دارد و در سه رنگ  کروم، کروم مات و سفید عرضه شده است. شیر روشویی رابیت سفید درای 5 سال ضمانت و 15 سال خدمات پس از فروش گسترده شرکت راسان در سراسر کشور می باشد.

  بیشتر
 • شیر روشویی بلند راسان مدل آتیس با ارتفاع بلندتر نسبت به مول پایه کوتاه خود مناسب برای استفاده در سنگهای روشویی روسنگی می باشد که نیازمند شیر روشویی با ارتفاع بلندتر نسبت به سایر شیر روشویی های معمولی است.شیرروشویی بلند آتیس با بدنه از جنس آلیاژ برنج و آبکاری PDV بسیار با کیفیت است و دارای 5 سال ضمانت و 15 سال خدمات پس از فروش گسترده در سراسر کشور می باشد.

  بیشتر
 • شیر روشویی کسری مدل مهتابخوش سلیقه ها انتخاب میکنند!!!کسری برای خوش سلیقه ها هدیه فوق العاده ایی به بازار ارائه داده است تا جلوه ای جدید از سرویس بهداشتی روز را به نمایش بگذارد.تولیدات کسری جزء پرفروش ترین شیرآلات هستند و شما با اطمینان خاطر میتوانید این محصول را خریداری کنید.  

  بیشتر
 • شیر روشویی قهرمان مدل آلمانی شیر روشویی قهرمان مدل آلمانی شیر روشویی است که طراحی خود را شیرآلات گروهه آلمان الهام گرفته است. تفاوت شیر روشویی قهرمان با دیگر شیرآلات مجموعه قهرمان کاتریج آلمانی یا اصطلاحا کاتریج سبز این شیر روشویی است بدنه این شیر از آلیاژ برنج ساخته شده است و دارای 5 سال ضمانت و 15 سال خدمات پس از فروش در سراسر کشور می باشد.

  بیشتر
 • شیر روشویی کسری مدل دانوب طلایی مات : شیر روشویی کسری تولید داخل ایران می باشد و از بهترین مواد اولیه ساخته شده است و دارای گواهینامه ملی استاندارد ایران است این محصول یکی از محصولات پرفروش شرکت کسری می باشد دارای وزن 1.825 کیلوگرم است و دارای 5 سال ضمانت می باشد . 

  بیشتر
 •   گارانتی 7 ساله ارمغان آلیاژ برنج خالص دارای 35 سال سابقه ی فعالیت

  بیشتر
 •   گارانتی 5 ساله گرانا دارای ۱۰ سال خدمات پس از فروش بدنه ساخته شده با آلیاژ برنج دارای آبکاری کروم با درجه بالاتر از استاندارد

  بیشتر
 •   گارانتی 5 ساله شرکت کسری وزن : 1855 گرم ضخامت آبکاری : 20 میکرون

  بیشتر
جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
  رنگ
  قابلیت
  کشور سازنده