شیرروشویی به صورت ایستاده تولید می شود و این نوع روشویی به منظور نحو کارکردشان ساخته می شوند و توانایی نصب بر روی انواع سنگ های روشویی را دارند. تفاوت شیرهای روشویی در اندازه ارتفاع آن ها می باشد که براساس نوع سینک و روشویی بکار رفته اندازه ارتفاع آن تعیین می شود. شیرهای روشویی از نظر دسته به چهار نوع مدل اهرمی، کلاسیک، پدالی و چشمی تقسیم می شون...

شیرروشویی به صورت ایستاده تولید می شود و این نوع روشویی به منظور نحو کارکردشان ساخته می شوند و توانایی نصب بر روی انواع سنگ های روشویی را دارند. تفاوت شیرهای روشویی در اندازه ارتفاع آن ها می باشد که براساس نوع سینک و روشویی بکار رفته اندازه ارتفاع آن تعیین می شود. شیرهای روشویی از نظر دسته به چهار نوع مدل اهرمی، کلاسیک، پدالی و چشمی تقسیم می شوند.

شیرروشویی

شیرروشویی کلاسیک

شیرهای روشویی کلاسیک  یا به اصطلاح مدل قدیمی شیرروشویی ، امروزه  به صورت مدل‌های لوکس آن جهت نوستالژی در رنگ‌های برنجی و برنزی در بازار عرضه می‌شوند.

شیرروشویی اهرمی

 مدل های شیرهای اهرمی، نسبت به شیرهای کلاسیک راحت‌ تر دمای آب را تنظیم می‌کند به این صورت که اهرم را به یک‌طرف برای آب داغ و به‌طرف دیگر برای آب سرد حرکت می‌دهیم و حد وسط دمای متوسط آب است.

شیر روشویی

شیرروشویی چشمی

مدل شیرهای چشمی هم از لحاظ صرفه ‌جویی در مصرف آب بهتر از شیرهای اهرمی و کلاسیک می باشند و از آن بیشتر در مکان های عمومی استفاده می گردد. این نوع به دلیل عدم تماس با شیر کاملاً بهداشتی است ولی قیمت بالاتری نسبت به مدل اهرمی و کلاسیک دارد.

شیرروشویی پدالی

شیرهای پدالی مناسب ‌ترین شیرهای روشویی برای اماکن عمومی مثل مدارس، مراکز پزشکی، هتل‌ها و مساجد و....می باشند. این شیرها با حذف تماس دست، علاوه بر صرفه‌ جویی در مصرف آب و انرژی ، مانع از انتقال بیماری‌های عفونی و پوستی افراد می‌شود. یکی از مزایای شیرهای پدالی نسبت به شیرهای چشمی عدم نیاز آن به برق و باتری می باشد.

بیشتر

شير روشویی 

 • شیر روشویی قهرمان مدل تنسو رویال شیر روشویی قهرمان مدل تنسو رویال مدل اقتصادی تر مدل تنسو است که توسط شرکت قهرمان تولیدو ارائه شده است. تفاوتی که این دو مدل با هم دارند  قیمتی ارزانتر و تغیراتی کوچک در وزن و کاتریج مورد استفاده در این شیر روشویی می باشد. شرکت شیر آلات قهرمان با 35 سال سابقه در عرصه تولید شیرآلات بهداشتی شیر روشویی قهرمان مدل تنسو رویال را...

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • شیر روشویی راسان مدل تندیس از نوع شیر روشویی ثابت با طراحی متفات از سایر شیرآلات اهرمی ارائه شده در بازار شیرآلات است که توسط شرکت،شیرآلات راسان تولید و عرضه شده است بدنه بسیار مقاوم و همچنین کاتریج اتریشی شیر روشویی تندیس کیفیت بسیار بالای این شیر را تضمین می نماید. شیر روشیی راسان مدل تندیس دارای 5 سال ضمانت و 15 سال خدمات پس از فروش می باشد.

  2 نقد(ها)
  بیشتر
 • شیر روشویی قهرمان مدل آبشار رویال شیر روشویی  قهرمان مدل آبشار رویال همان شیر روشویی آبشار 2 می باشد که با نام آبشار رویال عرضه شده است.روشویی آبشار رویال قهرمان  دارای ارتفاع مناسب نسبت به سایر مدلها و همچنین کاتریج اسپانیایی و آبکاری با درجه میکرون بالا می باشد. شما میتوانید این شیر را با گارانتی 5 ساله و 15 سال خدمات پس از فروش ازیاتای تهیه کنید.

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • شیر روشویی قهرمان مدل اسپانیایی شیر روشویی اسپانیایی قهرمان  با داشتن بدنه ای از جنس آلیاژ برنج و کاتریج اسپانیایی و همچنین آبکاری با کیفیت نیکل کروم  به وسیله شرکت شیرآلات بهداشتی قهرمان تولید و توزیع شده است. شرکت قهرمان با بهرمندی از 35 سال تجربه در تولید وساخت شیر آلات بهداشتی شیر روشویی اسپانیایی قهرمان با 5 سال ضمانت و 15 سال خدمات پس از فروش در...

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • شیر روشویی شیبه مدل مهر : انتخاب شیرآلات مناسب برای هر فرد بسیار قابل اهمیت است . شیر روشویی شیبه مدل مهر ساخته شده از آلیاژ برنج می باشد و دارای استاندارد اروپا و ایران است و با 5 سال ضمانت عرضه می گردد . 

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 •  شیر روشویی کسری مدل هیرمند طلایی بعضی از تولیدات با ظاهری ساده و شیک در کنار انتخاب یک رنگ شگرف به کلی محصولی تازه به وجود می آورد. چند سالی ست که رنگِ طلایی در تمامِ اجزای خانه ها یافت می شود و به نوعی رنگی اشرافی حساب می گردد. این رنگ فارغ از جذابیتِ خاصی که دارد می تواند محیط پیرامون خود را به کلی دگرگون کند و حسی تازگی و جذابیت به آن بدهد

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • شیر روشویی علم دار قهرمان مدل اسپانیایی شیر روشویی علم دار قهران مدل اسپانیایی مدل متحرک شیر روشویی اسپانیایی قهرمان است که با اضافه کردن یک علم بلند به این شیر امکان حرکت شیر روشویی علم دار اسپانیایی را برای مصرف کننده فراهم آورده است. شیر روشویی علم دار اسپانیایی دارای کاتریج اسپانیایی بدنه از جنس آلیاژ برنج است. شیر روشویی علم دار اسپانیایی دارای 5 سال...

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • شیر روشویی کسری مدل آبتین سفید از آنجاکه این شیرآلات در تمام مکان‌ها به‌طور مداوم استفاده می‌شود باید به‌صورت آسان و با یک اشاره باز و بسته شود. 

  2 نقد(ها)
  بیشتر
 • شیر روشویی قهرمان مدل ایتالیایی شیر روشویی قهرمان مدل ایتالیایی جز شیرآلات با قیمت مناسب شرکت شیرآلات بهداشتی قهرمان می باشد. شیرروشویی قهرمان با بدنه آلیاژ برنج Brass آبکاری کروم  با درجه میکرون بالا دارای کیفیت مناسب است. شرکت قهرمان شیر روشویی قهرمان مدل ایتالیایی را با 5 سال گارانتی و 15 سال خدمات پس از فروش به بازار عرضه کرده است.

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 •   گارانتی 7 ساله شرکت آرسو گواهینامه ISO 9001:2008 استاندارد اتحادیه اروپا CE رنگ: کروم دسته: اهرمی کشور سازنده: ایران مدل: درنا

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • شیر روشویی متحرک ماهسان مدل افسون متعلق به شرکت شیر آلات، بهداشتی راسان می باشد که با نشان ماهسان عرضه می گردد. بدنه این شیر از آلیاژ برنج و آبکاری این محصول آبکاری PVD رنگ کروم  است که باعث شده شیر روشویی متحرک افسون دارای کیفیت بسیار بالایی باشد. شیر روشویی متحرک افسون دارای 5 سال ضمانت و 15 سال خدمات پس از فروش در سراسر کشور می باشد.

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • شیر روشویی ماهسان مدل افسون متعلق به شرکت راسان می باشد که با نام تجاری ماهسان عرضه میگردد. این شیر روشویی با قیمت مقرون به صرفه و کیفیت بالا در تولید گزینه مناسبی برای انتخاب شیر روشویی سرویس بهداشتی شما است. شیر روشویی ماهسان با بدنه ای از جنس آلیاژ برنج دارای 5 سال ضمانت و 15 سال خدمات پس از فروش در سراسر کشور می باشد.

  1 نقد(ها)
  بیشتر

جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
  رنگ
  قابلیت
  کشور سازنده