شیرآفتابه یا همان شیر توالت ، به دو دسته  کلاسیک و اهرمی تقسیم و تولید می شوند .در بعضی از مناطق  با توجه به اینکه به آب گرم نیاز ندارند در سرویس های بهداشتی از شیر تک آب استفاده می کنند. این مدل شیرهای آفتابه در بخش شیر های پیسوالو قرار میگیرد. به طور کلی شیر های  آفتابه در دسته شیر های دیواری هم قرار میگیرند یعنی مستقیما به دیوار متصل می گردند...

شیرآفتابه یا همان شیر توالت ، به دو دسته  کلاسیک و اهرمی تقسیم و تولید می شوند .در بعضی از مناطق  با توجه به اینکه به آب گرم نیاز ندارند در سرویس های بهداشتی از شیر تک آب استفاده می کنند. این مدل شیرهای آفتابه در بخش شیر های پیسوالو قرار میگیرد. به طور کلی شیر های  آفتابه در دسته شیر های دیواری هم قرار میگیرند یعنی مستقیما به دیوار متصل می گردند. و شیرهای توالت از نظر دسته به دو نوع مدل اهرمی، کلاسیک تقسیم شده اند.

شیر آفتابه

شیرآفتابه کلاسیک

شیر های آفتابه کلاسیک از دو اهرم جداگانه برای هر کدام از ورودی های سرد و گرم استفاده میکند. تنظیم دما و فشار آب در این مدل شیر ها سخت تر از مدلهای اهرمی صورت میگیرد و عموما مصرف آب بالاتری  نسبت به شیر های اهرمی دارند.

شیرآفتابه اهرمی

در مدل های شیرافتابه اهرمی از یک اهرم همزمان برای تنظیم دما و فشار آب استفاده می گردد. هر چه اهرم را به سمت راست متمایل کنیم دمای آب پایین تر و هرچه به سمت چپ متمایل کنیم دمای آب بالاتر میرود. فشار آب نیز با بالا و پایین بردن اهرم بیشتر و کمتر میشود.

در برخی مدلهای شیرآلات  اهرمی،  اهرم روی تنه شیر واقع شده است. این مدل ها چنانچه برای توالت فرنگی استفاده گردند امکان آن وجود دارد که در زمان نشستن و برخاستن با برخورد پا باز و بسته شود. چنانچه محل نصب شیر به توالت فرنگی نزدیک باشد باید از شیر هایی که اهرم آنها در مقابل شیر است استفاده کرد.

شیر آفتابه

شیر های آفتابه دارای یک خروجی در بدنه خود دارند که در دو سایز ۲/۱ اینچ و ۴/۳ اینچ تولید می باشد. هرچه کارتریج  مورد استفاده در شیر بزرگتر باشد میزان آب خروجی از شیر بالاتر است. به طور خلاصه اگر فشار آب پایین باشد باید از شیر آفتابه با کارتریج  بزرگتر استفاده کنید.

متناسب با شیرهای آفتابه نیاز به خرید شیلنگ توالت نیز هم وجود دارد. به طور استاندارد شیلنگ توالت به طول ۱۲۰ سانتی متر می باشد و در دو مدل استیل و پلاستیکی تولید میگردد و در بازار عرضه می شود.

بیشتر

شير آفتابه ( توالت ) 

 • شیرآفتابه قهرمان مدل تنسو رویال :شرکت شیرآلات بهداشتی قهرمان با 35 سال سابقه درخشان و با بهره گیری از نیروهای متخصص و ماشین آلات روز دنیا محصولات خود را تولید کرده است و دارای استاندارد های بین المللی می باشد این مدل طرح اقتصادی مدل تنسو می باشد که با بهره گیری از کارتریج اسپانیایی عرضه شده است که شامل 5 سال گارانتی شرکت قهرمان می باشد .

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • شیرآفتابه آرسو مدل دیانا :  شیرآلات آرسو تولیدات کشور ایران می باشد و با کیفیت خوب و قیمتی مناسب عرضه می گردد این محصول دارای استاندارد اتحادیه CE اروپا می باشد که با 5 سال گارانتی شرکت آرسو عرضه می گردد . 

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • شیرآفتابه قهرمان مدل اسپانیایی شیرآفتابه قهرمان مدل اسپانیایی پرفروشترین شیر آفتابه شرکت قهرمان دارای آبکاری با درجه میکرون بالا و ضمانت 5 ساله گزینه مناسبی برای انتخاب شیر آفتابه منزل شما می باشد.

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 •   گارانتی 5 ساله شرکت کسری ضخامت آبکاری : 20 میکرون

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • شیر آفتابه قهرمان مدل آبشار رویال جزو ارزانترین مدلهای شیر آفتابه شرکت شیرآلات، بهداشتی قهرمان است اما قیمت ارزان این شیر تاثیری در کیفیت مطلوب شیر آفتابه آبشار رویال نگذاشته و استفاده از کاتریج اسپانیایی و بدنه ای مقاوم از جنس آلیاژ برنج گواهی بر این موضوع می باشد. شیر آفتابه قهرمان مدل آبشار رویال دارای 5 سال ضمانت و 15 سال خدمات پس ا زفروش گسترده در...

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • شیرآفتابه ایتالیایی قهرمان مدل BSK-3011 دارای ظاهری زیبا با دستگیره اهرمی می باشد که جنس بدنه آن از برنج ساخته شده است و آبکاری شیرتوالت قهرمان از نیکل و کروم می باشد که دارای 5 سال گارانتی می باشد .

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • شیر آفتابه راسان مدل تندیس شیرآفتابه راسان مدل تندیس از تولیدات شرکت شیرآلات راسان میباشد.طراحی زیبا شیرآفتابه تندیس و بدنه ساخته شده از آلیاژ برنج و دارا بودن استاندارد اتحادیه اروپا اطمینان شما را از کیفیت این محصول جلب خواهد کرد.

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 •   گارانتی 7 ساله شرکت آرسو گواهینامه ISO 9001:2008 استاندارد اتحادیه اروپا CE رنگ: کروم دسته: اهرمی کشور سازنده: ایران مدل: درنا

  2 نقد(ها)
  بیشتر
 • شیرآفتابه راسان مدل درنا شیر آفتابه راسان Rasan مدل درنا دارای کاتریج اروپایی سایز 40 طرح کروم بینظیر و ساده و همچنین قرار گرفتن دسته اهرمی در وسط تنه شیر استفاده از این محصول را آسانتر کرده است. شیر آفتابه درنا دارای 5 سال گارانتی و 15 سال خدمات پس از فروش می باشد.

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • شیر آفتابه ماهسان مدل افسون شیر آفتابه ماهسان مدل افسون توسط شرت راسان تولید و با نام ماهسان به بازار عرضه شده است . شیرآفتابه ماهسان با ظاهر ساده خود کیفیت بالای بدنه برنجی و همچنین با قیمت مناسب طرفداران زیادی را پیدا کرده است . شیرآفتابه ماهسان شامل 5 سال گارانتی و 15 سال خدمات پس از فروش شرکت شیر آلات راسان می باشد.

  1 نقد(ها)
  بیشتر
 • شیر آفتابه راسان مدل آتیس شیر آفتابه راسان Rasan مدل آتیس در ظاهری جذاب و متفاوت عرضه شده است و شرکت شیر آلات راسان شیر آفتابه آتیس را با گواهی ایزو 9001 و استانداردهای اروپا و ایران تولید نموده است. شیرآفتابه راسان مدل آتیس شمال 5 سال گارانتی و 15 سال خدمات پس از فروش می باشد.

  2 نقد(ها)
  بیشتر
 •   گارانتی 5 ساله شیبه 15 سال خدمات پس از فروش درسراسرکشور دارای استاندارد اروپا و ایران دارنده ی گواهی ایزو 9001

  1 نقد(ها)
  بیشتر

جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
  رنگ
  قابلیت
  کشور سازنده