برای خرید یک شیر دوش (شیر حمام) با کیفیت اولین نکته‌ی قابل توجه، برندی است که از آن خرید می نمایید. پیشنهاد فروشگاه اینترنتی یاتای برای خرید شما برندهای "قهرمان (مانند مدل تنسو رویال)، کسری (م:اکو)، آرسو(م:دیانا)، راسان(م:مروارید)، آویسا (Avisa)، Kwc (کی. دبلیو .سی)، " است که شما عزیزان می‌توانید از محصولات متنوعی که این برندها ارائه داده‌اند خر...

برای خرید یک شیر دوش (شیر حمام) با کیفیت اولین نکته‌ی قابل توجه، برندی است که از آن خرید می نمایید. پیشنهاد فروشگاه اینترنتی یاتای برای خرید شما برندهای "قهرمان (مانند مدل تنسو رویال)، کسری (م:اکو)، آرسو(م:دیانا)، راسان(م:مروارید)، آویسا (Avisa)، Kwc (کی. دبلیو .سی)، " است که شما عزیزان می‌توانید از محصولات متنوعی که این برندها ارائه داده‌اند خرید نمایید. شیردوش ها براساس  نحوه نصب آن به دو دسته ، شیر حمام توکار یا رو کار تقسیم می شوند. شیرهای توالت از نظر دسته به دو نوع اهرمی و کلاسیک و در رنگ های (کروم، طلایی، برنز، رز گلد، مشکی، سفید) موجود می‌باشد.

شیر دوش

شیردوش کلاسیک

شیر های دوش کلاسیک از دو اهرم جداگانه برای هر کدام از ورودی های سرد و گرم استفاده میکند. تنظیم دما و فشار آب در این مدل شیر ها سخت تر از مدلهای اهرمی می باشد و عموما مصرف آب بالاتری  نسبت به شیر های اهرمی دارند.

شیردوش اهرمی

در مدل های شیردوش اهرمی از یک اهرم همزمان برای تنظیم دما و فشار آب استفاده می گردد. هر چه اهرم را به سمت راست کشیده شود  دمای آب پایین تر و هرچه به سمت چپ متمایل شود دمای آب بالاتر میرود. فشار آب نیز با بالا و پایین بردن اهرم بیشتر و کمتر میشود.

بیشتر

شير دوش ( شیر حمام ) 

جستجوی پیشرفته
فیلترهای فعال:
    رنگ
    کشور سازنده
    دسته بندی